Preseed kullananlar

napıyosunuzzz ben giremedim bi süredir cok sayfa gecmişş okuyamadımmm bana birşey soran olduysa ve okuyamayıp cevap veremediysem üzgünümm şimdi burdayımmm bebek haberi varmııı :)

yok cnm şu anda adetim ama inş bu ay kullanacağım dr dan geldim Allah'ıma sonsuz hamdüsenalar olsun ki prolaktinim 3 e düşmüş ama dr eşimin değerlerini görünce aşılama yada tüp bebek dedi ve çook üzgünüm bakalım bu ay takip yaptıracağm inş sonrasında neler olur Allah'ım bilir. MEVLAM GÖRELİM NEYLER. NEYLERSE GÜZEL EYLER.......................

preseed zaten spermlerin hareketlerını kolaylastıran bi jel insallah sonu güzel biter

napıyosunuzzz ben giremedim bi süredir cok sayfa gecmişş okuyamadımmm bana birşey soran olduysa ve okuyamayıp cevap veremediysem üzgünümm şimdi burdayımmm bebek haberi varmııı :)

hg canım şimdilik bebek haberi yok:) benım sancılar bitti sadece göğüslerde ağrı war bide akıntım basladı hayırlısı bakım

preseed zaten spermlerin hareketlerını kolaylastıran bi jel insallah sonu güzel biter

evet cnm haklısın ama dr cnmı sıktı hemen ufacık bi problemde para anlamıyorum yaa hadi aşılama yaptırdım ki beraber olmaktan pek bi farki yok ki bu sonuçlarla şansımız hiiç yok negatif sonuç alırsak ne olacak maddi zararı düşünmüyorum ama manevi zrarı büyük olacak tüp bebek içinde aynısı geçerli ben şşu preseedi ve eşimin hacamat yaptırmasına çook güveniyorum herşey Rabbimden Ol buyursa olur inş

Son düzenleme:
evet cnm haklısın ama dr cnmı sıktı hemen ufacık bi problemde para anlamıyorum yaa hadi aşılama yaptırdım ki beraber olmaktan pek bi farki yok ki bu sonuçlarla şansımız hiiç yok negatif sonuç alırsak ne olacak maddi zararı düşünmüyorum ama manevi zrarı büyük olacak tüp bebek içinde aynısı geçerli ben şşu preseedi ve eşimin hacamat yaptırmasına çook güveniyorum herşey Rabbimden atbi Ol buyursa olur inş

ewt hersey para olmuş bu zamanda

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

kuvvel: (7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım ilk denemem ınşallah nasip olur):) BAT OCAK 11

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu..) preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
kızlar benim son yaptığım liste altdaki liste o listeden devam edelim. diğer liste eksik hadi canlarım 2. listeyi kabartalım bekliyorum hayırlı haberlerinizi:KK34:

1-sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

2-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

3-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

4-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

5-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

6-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

7-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

8-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

9-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

10-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:

hayırlsı artık...alt listeye geçmeyi çok isterim bu ay ama adet belirtilerim başladı..bu ay da umudum yok

mrb kızlarr ben bu topicte yeniyim bu pre seed i kullanmak istiyorum ama nasıl ve ne zaman kullanıcağm hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olabilicek varmııı???inş. işe yararda biçok k,imsye de tavsiye ederizzz:KK31:

1-sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

2-lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

3-renklitaş : (2. preseed deneme 4 yıllık evli 5 aydır deniyor ) BAT 01 OCAK

4-tutucuk : (ilk preseed deneme problem sebebsiz infertilite 2 yıldır olmuyor) BAT 02 OCAK

5-deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

6-aysunayy:KK43: ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

7-kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor ilk denemem ınş. nasip olur):) BAT 11 OCAK

8-saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

9-umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

10-cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar::nazar:
anaaaammmmm....:KK52: liste başıyım kızlarrr yaaa...bakın ben ayağımı sürürüm gerçektn...ben liste bşıysam ben hamiş olursam alttan bi kaç kişiyi de yanımda götürürüm...ciddiyim bak...dua edin ben hamiş olıyım....:KK9::KK52::KK76: ben nereye gittiysem aparmandan en az 3 kişi hamiş oluyo...kendime hayrım yok bi tek yanii....:KK19:

Son düzenleme:
mrb kızlarr ben bu topicte yeniyim bu pre seed i kullanmak istiyorum ama nasıl ve ne zaman kullanıcağm hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olabilicek varmııı???inş. işe yararda biçok k,imsye de tavsiye ederizzz:KK31:
canım bende ilk defa kullanıyorum bu ay bıldıgım kadarını söylıyım sana jeli tupu var 2 yada 3 mg çekiyosun vajınaya derine sıkıp 15 dk bekleyip birlikte oluyosun bunu yumurtlama gunlerinde yap inşallah isteyen herkese nasip eder Rabbım vesile eder....

anaaaammmmm....:KK52: liste başıyım kızlarrr yaaa...bakın ben ayağımı sürürüm gerçektn...ben liste bşıysam ben hamiş olursam alttan bi kaç kişiyi de yanımda götürürüm...ciddiyim bak...dua edin ben hamiş olıyım....:KK9::KK52::KK76: ben nereye gittiysem aparmandan en az 3 kişi hamiş oluyo...kendime hayrım yok bi tek yanii....:KK19:
canım benım hadı ınşallah sen hamile kalda bızde mutlu umutlu olalım burda isteyen tanıdıgım tanımadıgım herkese dua ediyorum dualarım sizlerle Rabbım en kısa zamanda nasip etsin inşallah hadi inşallah senınledir bebişin :)

X