Preseed kullananlar

canım bende krem kvamında kokusuz sıvı geliyor

Son düzenleme:
bende preseed kullananlardanım bu ay başladım hayırlısı inşallah benimde kasıklarımda batmalar olduu halada devam ediyor göğüs ağrısı şikayetimde var ovülasyonda çift çizgiyi gördükk yani yumurtlama günleri boş geçmedii hayırlısı inşallah bu sancılarr gebeliğe işarettir...

ovulasyondan kaç gun once başladın nezamandan beri batmalar war?ben galıba 12.ci gün yumurtladım ogunden bu yana sol tarafımda ağrı var bide krem kıvamında sıvı oluyo

canım cevap yazmadan geçmek istemedim ben ebaydan almadım gg den aldım içinde 9 adet enjektör vardı.
canım ebay de 9 kullanımlık diyor + 2 hamilelik testi 40 tl
şırıngasız preseed hiç gormedım.belki kutunun içindedır gg dan alsana daha uygun
bana da öyle geliyor. hiç ebay den alanlar yok mu arkadaşlar.

sorum;

ovulasyondan kaç gun once başladın nezamandan beri batmalar war?ben galıba 12.ci gün yumurtladım ogunden bu yana sol tarafımda ağrı var bide krem kıvamında sıvı oluyo

canım bende adetin 17.günü yumurtlama olduu bendede nerdeyse o gün bugündür sancı var sancı değilde batmalar var birde ara sıra adet sancısı gibi sancı girip çıkıyor adete 9 gün var benimmm çok karışık kafam hayırlısı inşallah...

tatlım snaa özelden msj attım bildirimlerine bak atalı baya oldu

canım ben özelden mesaj atamıyorum daha yeni olduğum için.geçmiş olsun canım Allah şifa versin bende hala beklemedeyim adet olmadım inş. olmam dualarında unutma beni. dr gidince bildirirsen sevinirim.Allah a emanet olun.

saol amin cnm.. dün değilmiydi adet günün belirti varmı hiç???

saol amin cnm.. dün değilmiydi adet günün belirti varmı hiç???

canım dündü ama belirti olarak bi değişiklik yok sadece arasıra kasıklarım ağrıyor. göğüslerim büyüdü ama ağrımıyor, hiç akıntım yok , çok halsizlik var. yani bende anlamadım belirtiler neyi gösteririyor. ayen canım yarın gebelik testini yapsam çıkarmıki şu 25 ml olandan

halsizlikte bi belirti aslında ben okadar halsizimki inşallah hamilesindir cnm öyle hissediyorumm.... cnm çıkmaz daha bence sende hiç ovulasyon testi kaldımı varmı yani??

halsizlikte bi belirti aslında ben okadar halsizimki inşallah hamilesindir cnm öyle hissediyorumm.... cnm çıkmaz daha bence sende hiç ovulasyon testi kaldımı varmı yani??

ayen inş. kız hamileyimdir eğer hamile isem dile benden ne dilersen.ben bu ay ovulasyon testi yapmadım yani gelenler elimde hayırdır niye sordun merak ettim

hamileyken ovulasyon testide pozitif çıkıyor diyen arkadslar vardı ben buna birebir şahit oldum dün öylesine ovulasyon testi yaptım çizgiler acayip koyu cıktı yani doğru çıktı :)

hamileyken ovulasyon testide pozitif çıkıyor diyen arkadslar vardı ben buna birebir şahit oldum dün öylesine ovulasyon testi yaptım çizgiler acayip koyu cıktı yani doğru çıktı :)

ay canım ya bende yapayım hemen acaba onuda sabahmı yapmak gerekiyorki

ayen inş. kız hamileyimdir eğer hamile isem dile benden ne dilersen.ben bu ay ovulasyon testi yapmadım yani gelenler elimde hayırdır niye sordun merak ettim

cnm sen hamile olda ne isticemi düşünmeye başladım bilee :):):) ya ovulasyon testi yaptım bende dün öylesine oda pozitif verdi yumurtlama günümkinden bile koyuydu ama sana yapta diyemiyorum belki doğru sonuc vermes filan üzülürsün diyede korkuyorum bunu söyleyerek kötülük yapmış olmam umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…