Preseed kullananlar

yok kız ürün gelmedi bana yani satın al dedim ama ödeme yapmadım sonra iptal edemedim ürün bende değil yani

yok kız ürün gelmedi bana yani satın al dedim ama ödeme yapmadım sonra iptal edemedim ürün bende değil yani

canım kredi kartı bilgilerini girmediysen sorun olmaz bide aldığın satıcıya msjların bölümünden msj atablirsin

Son düzenleme:
canim parasini odemezsen sana bir sey olmaz ama sen guvenilmez alici olursun. yani baska saticilar bu satin al deyip parasini odemiyor der.

yeni bir uyelik almani tavsiye ederim.

ayrica sen satin al diyorsun ya, iste o zaman ebay o saticinin urunu sattigini dusunuyor ve komisyonunu aliyor saticidan. yani satici satin lainmayan urunlerden zarar ediyor.

Bir de lutfen urun cabuk gelen arkadaslar, aliciya 5 yildiz birakin. yani iyi bir satici, guvenilir, guvenle alin demek. zaten ebaydakinin yildizi %99.9

MERHABA KIZLAR....
beni belki hatırlarsınız belki bilmeyenleriniz de vardır. bende pko vardı. eşimde de sperm hareket sorunu. topic üyesi bir arkadaştan preseed aldım 1 ay kullandım . sonrasında da benim adetlerim düzene girdi ve eşime kür uygulamaya karar verdim. ama hafta sonu sonucu aldık malesef yine hüsran...sayı da azalmış hareket sorunu da aynen duruyor. kür işe yaramamış . ( aktardan aldığımız karışım ve keçiboynuzu)
bugun haydarpaşa numune hastanesine gittik eşimle tüp bebek için heyet raporu alabilme yolunu ögrenelim diye. ürolog ile görüştü eşim . hormonlarının normal oldugunu , cerrahi bir uygulamaya gerek olmadıgını fakat sayıda sorun oldugu için buna tıbbi bir uygulamanın çözüm olmayacağını o nedenle de tek yolun tüp bebek olduğunu bir kez de bu doktor söyledi.
heyet raporu için de bayan üzerinden dosya açılıyor erkek içinde karar çıkıyormuş. kadın doğum doktoruna gittik konuştum teslet istedi . istersen burda yaptır ister dışarda bana sonuçlarının olduğu bir dosyayı getir hocaya sunalım sonra da karar çıkar dedi. ya tüp bebek için uygundur denir yada aşılama vs gibi yöntemler önerilir dedi. testler :

*** TV - USG
*** HSG
*** HORMON TESTLERİ
*** SİMİR TESTİ

HSG İÇİN RANDEVU ALAMADIM BAYRAM SONRASINA veriyrolar. ama usg çektireecğim yarın sabah .....sanıyorum lokal anestezi ile yapılıyormuş. nasıl oluyor ? agrı oluyormu ? sonuıcunda ne buluyor ne görüyorlar bilmiyorum....yaptıran var ise bilgilerini çoook acil bekliyorummmm...KORKUYORUM....
bayram dönüşünde de hsg çektireceğiz.sonra hormon testleri adet olduktan sonra..ve randevu alıp doktora gideceğiz ...dosyamız açılıp heyet raporu için beklemeye başlayacagız.
Allah yardım eder ; herşey yolunda gider ise ; raporumuzu aralık ortası gibi alır isek ocak ayında da tedaviyi başlatır isek , gerçeklerle yüzleşme anı başlamış olacak.....

ALLAH BEBEK BEKLEYEN KUCAGI BOŞ ANNE ADAYLARINA YARDIM ETSİN. DUALARIMIZI KABUL ETSİN YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRSÜN....BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEMEYİP DE OLAN VE BEBEKLERİNİ SOKAKLARA ÇÖPLERE ATAN DÜŞÜNCESİZLER YERİNE ALLAH İNŞALLAH BAKMAK İÇİN CAN ATAN BİZLERE BEBEK VERİR...

ALLAH YÜZÜMÜZE GÜLSÜN ARKADAŞLAR İNŞALLAH.....

:):):)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel............................... ...........
11-:nazar:jasmin77................................... ..............
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan.................................... ..............
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19-:nazar:shyqueen................................... ................
20-:nazar:gulayyusuf................................. ................
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22-:nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk..................................... .................
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters..................................... ..................
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28-:nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29-:nazar:Lilyum..................................... ................
30-:nazar:zehsel..................................... ................
31-:nazar:35.ay...................................... ................
32-:nazar:buzma_vi................................... .............
33-:nazar:sezen10.................................... .............
34-:nazar:papatyaa10................................. ...........
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37-:nazar:anjelic.................................... ................
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39-:nazar:krishazel.................................. ..............
40-:nazar:emineu..................................... ..............
41-:nazar:murebdu.................................... .............

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

sevilaycan........................................ ......11 kasım
tayf ........................... .. .........................12 kasım
oğlak75....................... ......................... 28 kasım
yasekase.......................................... ..........kasım
kadser............................................ .........1 aralık
selmatem.......................... .................?
omman(nam-ı diğer hilalbebik)...........?
love27 ........................... ........ ...........?
cetrefilli....................özlüyoruz arada bir gel ayşemmm
esmeralda......................................... ..........?
gamzelikız........................................ .........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

listemiz uğurlu gelsin hepimize..ismi ve tarihi olmayanlar söylesin ekleyeyim..

MERHABA KIZLAR....
beni belki hatırlarsınız belki bilmeyenleriniz de vardır. bende pko vardı. eşimde de sperm hareket sorunu. topic üyesi bir arkadaştan preseed aldım 1 ay kullandım . sonrasında da benim adetlerim düzene girdi ve eşime kür uygulamaya karar verdim. ama hafta sonu sonucu aldık malesef yine hüsran...sayı da azalmış hareket sorunu da aynen duruyor. kür işe yaramamış . ( aktardan aldığımız karışım ve keçiboynuzu)
bugun haydarpaşa numune hastanesine gittik eşimle tüp bebek için heyet raporu alabilme yolunu ögrenelim diye. ürolog ile görüştü eşim . hormonlarının normal oldugunu , cerrahi bir uygulamaya gerek olmadıgını fakat sayıda sorun oldugu için buna tıbbi bir uygulamanın çözüm olmayacağını o nedenle de tek yolun tüp bebek olduğunu bir kez de bu doktor söyledi.
heyet raporu için de bayan üzerinden dosya açılıyor erkek içinde karar çıkıyormuş. kadın doğum doktoruna gittik konuştum teslet istedi . istersen burda yaptır ister dışarda bana sonuçlarının olduğu bir dosyayı getir hocaya sunalım sonra da karar çıkar dedi. ya tüp bebek için uygundur denir yada aşılama vs gibi yöntemler önerilir dedi. testler :

*** TV - USG
*** HSG
*** HORMON TESTLERİ
*** SİMİR TESTİ

HSG İÇİN RANDEVU ALAMADIM BAYRAM SONRASINA veriyrolar. ama usg çektireecğim yarın sabah .....sanıyorum lokal anestezi ile yapılıyormuş. nasıl oluyor ? agrı oluyormu ? sonuıcunda ne buluyor ne görüyorlar bilmiyorum....yaptıran var ise bilgilerini çoook acil bekliyorummmm...KORKUYORUM....
bayram dönüşünde de hsg çektireceğiz.sonra hormon testleri adet olduktan sonra..ve randevu alıp doktora gideceğiz ...dosyamız açılıp heyet raporu için beklemeye başlayacagız.
Allah yardım eder ; herşey yolunda gider ise ; raporumuzu aralık ortası gibi alır isek ocak ayında da tedaviyi başlatır isek , gerçeklerle yüzleşme anı başlamış olacak.....

ALLAH BEBEK BEKLEYEN KUCAGI BOŞ ANNE ADAYLARINA YARDIM ETSİN. DUALARIMIZI KABUL ETSİN YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRSÜN....BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEMEYİP DE OLAN VE BEBEKLERİNİ SOKAKLARA ÇÖPLERE ATAN DÜŞÜNCESİZLER YERİNE ALLAH İNŞALLAH BAKMAK İÇİN CAN ATAN BİZLERE BEBEK VERİR...

amin deryaberilcim...hayırlısı hepimiz için...umarım tez zamanda gelir bebişin...

kızlaaaaaaaaarrrrrrrrr
bende alıyorum siparişi verdik insaallah yumurtlama günüme denk gelirse bende bu ay deneyecem.
e..y den verdik siparişi.sizin elinize kaç günde geçti ben adanada oturuyorum.bu konudada beni aydınlatırsanız sevinirim kızlar.

canım benim adetim henüz bitti...
muhtemelen yeni adet tarihim :) 2 aralık :)

beni de listeye ekle bakalım belki bu listede düzenli gidersem ugurlu gelir...

kızlar bilyor musunuz ? bende pko vardı ve haliyle adetlerim düzensizdi ...tüp bebek merkezine gittik . eylül ayında başlayalım tamam dedik. gittiğimiz tarih mayıs...benim yıllardır düzensiz olan adetim haziran adetimle birlikte düzene girdi. 28 - 30 günde sekmeden ve hiç eskisi gibi ilaç vs kullanmama gerek kalmadan oluyor :) hep topiclerde listelere günler yazılınca özenirdim adet tarihim belli olmadığı için :) ama maşallah şimdi artık tutuyor:)

:)

kızlaaaaaaaaarrrrrrrrr
bende alıyorum siparişi verdik insaallah yumurtlama günüme denk gelirse bende bu ay deneyecem.
e..y den verdik siparişi.sizin elinize kaç günde geçti ben adanada oturuyorum.bu konudada beni aydınlatırsanız sevinirim kızlar.

belli olmuyor hiç bana iki kere bir haftada geldi ama bir keresinde 30 gün beklememe rağmen gelmedi...ama genelde bir hafta 10 gün içinde geliyor..

MERHABA KIZLAR....

*** TV - USG
*** HSG
*** HORMON TESTLERİ
*** SİMİR TESTİ

dualarına katılıorum sonuna kadar hemde.yanlız hsg konusunda neden anestezi ile çektiriosun ki.ben 2 defa çektirdim.ve benim iki tüpümde kapalıydı yani.çokta anlatıldığı gbi bir acı değil.hsg yi anestezi ile çektirirsen tüp bebek nasıl yaptırıcaksın.tek acıtan şey spekulumun takılması.oda deneyimli elde bir kerede takılıo çok takılma bence ne kadar büyütürsen kafanda o kadar sorun yaşarsın

bu arada herkese günaydın.inşallah hayırlı bir gün ve bol bebekli bir ay olur.benim beklenmeyen tarihim 20 kasım arkadaşlar.

kızlarr günaydınn...:KK16:
ben 3 gündür test yapıyorum ve hepsi pozitif cıkıyo.:KK49:.bu ay ilk kullanmıştım preseed,i ama koyu kahve lekenlemelerim vardı dün dr. gittim ve dr. hamile değilsin adet olcaksın dedi..:KK57:
burası kücük bir yer olduğu kanda gebeliğe baklımıyor.:KK19:.dr. cok sinir oldul ultrasonla baktı sözde adetim gelecekmiş 4 haftalık bebişin nesi görünecek allah aşkına.:95:.bakalım yarına kadar beklicem ve yarın kanda baktırmaya gidicem..:KK55:
bu arada bu sabah yaptığım testte pozitif..:KK64::92:

Eklentiler

• $DSC03237.jpg
    $DSC03237.jpg
    14,6 KB · Görüntüleme: 48
gözünaydın gamzelim.kızlarr eger hafataya pazartesi elimde olmassabu ay için işimeyaraamz zaten.çünkü haftaya benim yumurtlama döngüm başlıyor neyse yardımınız için tşkler

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel............................... ...........
11-:nazar:jasmin77................................... ..............
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan.................................... ..............
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19-:nazar:shyqueen................................... ................
20-:nazar:gulayyusuf................................. ................
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22-:nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk..................................... .................
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters..................................... ..................
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28-:nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29-:nazar:Lilyum..................................... ................
30-:nazar:zehsel..................................... ................
31-:nazar:35.ay...................................... ................
32-:nazar:buzma_vi................................... .............
33-:nazar:sezen10.................................... .............
34-:nazar:papatyaa10................................. ...........
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37-:nazar:anjelic.................................... ................
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!
39-:nazar:krishazel.................................. ..............
40-:nazar:emineu..................................... ..............
41-:nazar:murebdu.................................... .............

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

sevilaycan........................................ ......11 kasım
tayf ........................... .. .........................12 kasım
oğlak75....................... ......................... 28 kasım
yasekase.......................................... ..........kasım
kadser............................................ .........1 aralık
selmatem.......................... .................?
omman(nam-ı diğer hilalbebik)...........?
love27 ........................... ........ ...........?
cetrefilli....................özlüyoruz arada bir gel ayşemmm
esmeralda......................................... ..........?
gamzelikız........................................ .........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

benide ekleyin listeye adet tarihim 17 kasım:) bende ilk kez bu ay kullandım

merhaba kızlar benimde adetim dün bitti bugün hatta şimdi yakı yapıştırdım kürler falan yoğun çalışacaz bakalım bbu ay ama en önemlisi dua olduğunu hepimiz biliyoruz o yüzden 41 tane yasini şerif başlamaya karar verdim ama çocuk için herkesin bi tane okuması gerekiyormuş benim için okurmusunuz arkadaşlar?eğer isterseniz sizler içinde başlayabiliriz.

Son düzenleme:
X