Preseed kullananlar

20-22.gün ovulasyon oluyorsa kaç günde bir adet oluyordun canım ben 28de bir adet oluyorum ama bu ay bir türlü ovulasyon günümü testlerde yakalayamadım da

ayşem haklısın, biraz uzaklaşmak iyi gelebilir, msn e bakıyorum orada da yoksun, iyi ol gerisi önemli değil canım...Buralarda herşey bildiğin gibi, değişen bir şey yok, ben ve bebekler de iyiyiz Allah şükür.

maşallah anjelcim, dogum ne zamana denk gelecek şimdi? hayırlısıyla tabi

anacım msnde cevrimdısıyım, ama burdayım ya sizle sohbeti cok özledim ama kkya gelmek istemiyorum acıkcası sizi de baska yerde bulmak zor...

ceydam gecen sms cekti, meraktayız arayamıyoruz diye:) ya ben de kimseyi arayamıyorum, baska bi topikten cok sevdiğim can ciger oldugum bi arkadasım dogum yaptı ama o dönem ben kötüydüm işte, sadece msj cektim, gecen aradı telefona dahi bakamadım, utandım:kedi:

yani arada bi geliyolar, teyzem bende 2 gündür, bugün de kalacak, benimse aileden kimseye tahammülüm yok, hastaneye gidip geliyo, ona ben de bir iki kez eşlik ettim ama hastanede bebekleri falan görmeye hala hazır deilimişim onu anladım. nolacak sonum bilmem...

ayşecim şimdi ne desem sana etki etmeyecek, haklısın, bunları birebir yaşadığım için biliyorum ama sonunu olumsuz düşünme, olacak bir gün hayırlısıyla sadece zamanını bilmiyoruz, sabırlı olmamız gerek, mücadeleye tememiz gerek, bak ben de 3 yıl boyunca uğraştım, 2 bebek kaybettim, doğum katında küretajdan dönerken sepet içinde bebekleri geçiriyorlardı, nasıl bir ruh halinde olduğumu tahmin bile edemezsin ama insan zamanla toparlanıp yoluna devam ediyor, bir şeyi istiyorsan peşinden gideceksin, Rabbim sen istemeye devam ettiğin sürece verecekti inan, biraz kafanı boşalt, gez toz, başka şeylerde yoğunlaş.

CETREFİLLİİİİİ....kız nerdesin hayırsız...özledik seni beaa....

öyle yapmaya calısıyorum anjelim yaaa, ama seni selmayı özgey, ve ceydayı cok özledim valla:)

hayatımı da acınacak hale getirmek istemiyorum, ama sadece zamanın akıp gecmesini bekliyorum öyle dısardan...içine girecek halim yok, ovulasyon falan da saymıyorum, bu aralar adet olcam da ne zaman bilmiyorum:)

ceydaaaaaam burdayım işte:))) fırca kaymayın sakın, hassasım hala

iyi olmaya calısıyorum, sen nasılsın? tasındınız mı antalyaya?

AYŞEMMMM..Seni aramaya korkuyorum inan elim telefona gidiyo sonra vazgeçiyorum ..belli ki diyorum kız kimseyle konuşmak istemiyo ...ama be yavrucum yaaa,arada bi ses versen şurda iyiyim diye iyi olucak valla..özge anjel selma ben hepimiz merak ediyoruz seni..

ayşecim benim emailim var sen de, canın ne zaman sıkılırsa yaz oradan bana, görüşelim güzelim, dedim ya biraz başka şeylerle meşgul olup kafanı boşalt, bir nevi terapi, çok odaklanınca insan daha fazla üzülüyor, inşallah bugünler de geçecek güzelim.

cumaya taşınıyoruz inşallh..kurtuluyorum şu istanbuldan..canım iyiyim şükür..bebek için uğraşıyorum hala...iş güç filan derken hayat geçiyor..seni fırçalamak mı aşkolsun,sadece merak ediyoruz bitanem..

sen bizim gözbebeğimizsin,buradaki dostluğunu özlüyoruz be ayşem..yardımlarını unutmam ne mümkün..tabii ki nasıl hissediyorsan öyle davran ama bil ki arkandayız ve seviyozzzz seni CADIIIIIIsempatiksalakcinni

AYŞEMMM daha ne diyim sana kız eksikliğini hissediyorum burda,listeni devam ettirmeye başladım,hiç diilse ayşem topicte duygusu yaşatıyor bana,sonra yeni giren arkadaşlara hiç zamanım olmamasına rağmen yazıyorum ama senin adına çünkü sen yapıyodun bu işleri hep,özgede aynı şekilde..kısaca varlığın hala devam ediyor bitanem..

:Saruboceq: BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM :Saruboceq:

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- rockwell................................... .................
3-- menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- wannababy.................................. .............
5-- nequelen................................... ...............
6-- nerili..................................... ...................
7-- kursatim................................... ...............
8-- kadus...................................... ...............
9-- durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel............................... ...........
11-jasmin77................................... ..............
12-bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan.................................... ..............
14-dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-DaddysFirstEye............................. .............
19-shyqueen................................... ................
20-gulayyusuf................................. ................
21-dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22-lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk..................................... .................
24-cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters..................................... ..................
26-nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28-johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım,değil mi annesiiiii :ecrin_bebek:
29-Lilyum..................................... ................
30-zehsel..................................... ................
31-35.ay...................................... ................
32-buzma_vi................................... .............
33-sezen10.................................... .............
34-papatyaa10................................. ...........
35-catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-maviumutolsun.............................. ..........
37-anjelic.................................... ................
38-REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!! :Saruboceq:
39-krishazel.................................. ..............

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

selmatemopuyorumnanaktan.......................... .................15 ekim
emineu................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayf sempatiksalakcinni........................... .. .........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
omman(nam-ı diğer hilalbebik)guclubacismile...........4 kasım
love27zemuszemus ........................... ........ ...........? kasım
sevilaycanzemuszemus.................................... .....? kasım
cetrefilli....................özledik beaa!!..gel gariiii... :çok üzgünüm:

esmeralda......................................... ..........?
kadser............................................ ............?
gamzelikız........................................ .........?
pamuk58........................................... .........?
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

Son düzenleme:
canım ayşem ben çıkıyorum ..kendine dikket et ve arada bi sesini duyur heeesempatiksalakcinni tabii çinden gelince..hoşçakal..

nereye taşınıyorsunuz tayf hayırlısı olsun inşallah

arkadaşlar biraz okudum ama ağlamaktan gözlerim acıdığı için bütün sayfaları okuyamadım.

bende pko eşimde sperm sayısı az morfolofi bozuk ileri hareketlilik az.

çok kaliteli embriyolarımla iki tüp bebek denemesi sonuçlar negatif.
hatta bugün ikincinin negatif olduğunu öğrendim. preeseed i ne zmandır duyuyordum.

sormak istediğim şu arkadaşlar bizim durumumuzda bu jel işe yarayabilir mi?

böyle problemi olupta jelden olumlu sonuç alan arkadaşlar var mı?

sevgiler....

hoşgeldin kadser,seni listeye ekledim tarih verirsen yazarım..inşallah tez zamanda gelir bebişin arkadaşım..

hoşbulduk canım teşekkür ederim eklemişsin listeye ama ben pek umutlu değilim yinede yazarsan 6 kasım...

merhaba kızlar,

ayşem gelmişsin canım... sen ne hoş hatunsun yahu. resimlerini gördüm:)) ne gelirse gelsin biz sadece geleni kabul etmekle yetiniyoruz.. güzel arkadaşım..

anjel canım nasıl gidiyor bakıyım.. beni sorma bunalımlardayım hemde çok fena.. herşey ve çevremde ki insanlar bunaltıyor benii..

kızlar hayat ne zor kadınlar için... veya sadece bizim için mi??

love canım seni göremiyorum hiççç.. sen ne yapıyorsun?

ben bütün gece uyur gezer modunda ayaktayım..gündüzleride bir iki saat kestirebilirsem kendmi şanslı hissediyorum...

yazarım yine. sizde haberdar edin kendinizden.. ebruyu yakalarsanız çok selamımı söyleyin..

tayf canım senide çok öpüyorum. ağız tadıyla taşınmanı ve yeni bir yerde en kısa zamanda güzellikler yaşamaya başlamanı dilerim..

canım aynı durum bende de var hem eşimde sorun hem bende şimdi bizde araştırıyoruz öğrenirsek buraya yazalım haberleşelim ama süper bi ürün olarak anlatılıyo deniycek gibiyiz

bende yumrta tembelliği eşimde morfoloji 1 ileri hareketli az cok canım sıkkın napcaz bilmiyorum nolur dua edin şu preseed ile bende hamile kalayım benim durumda olup hamile kalan varsa allah rızası için yazsın buraya bu ayda seropheneye devam ediyorum bakalım nereye kadar gitcek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…