Preseed kullananlar

Merhaba Kızlar;
uzun süredir KK üyesiyim... Bebek hasreti çekenlerin dertleştiği birkaç topiğe üyeliğim var çok sevdiğim hayır duasını eksik etmeyen bier sürü arkadaşım varr buralardan...Allah hepsinden razıolsun...

30 yaşındayım 12 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz eşimin spermlerinde hareket ve morfoloji sorunu var iki aydırda PROXEED isimli ilç ile tedavi görüyor öncesinde 3 ay keçiboynuzu kürü uyguladık ama sonucu pek etkilemedi...Şimdi son çare olarak yeni duyduğum preseed jeli kısmetse bu hafta içi satın almayı planlıyorum... Umarım rabbim anne olabilmem ve bebişimin gelmesi için bunu vesile kılar...

KK de gezinirken bu topiğe rasladım iyiki de raslamışım görüyoruki aranızdan bu mücadeleyikazanan birçok arkadaş var... Allah içlerinde hamile olanları sağlık sıhatle bebeklerini kavuştursun, doğum yapmış olanlarında sağlık ve mutlulukla yavrusunu büyütmeyi nasip etsin... Hepsi umudumuzu kaybetmememiz için birer ibret biz bekleyenler için...

Merak etiiğim bazı hususlar var umarım cevap verebilecek birilerini bulabilirim... Hamile kalan arkadaşların eşlerinde sperm problemimi vardı yoksa sebepsiz hamile kalamayanlardanmıydılar... yani bu gerçekten preseedin yararıylamı oldu... Elbetteki rabbim OL demeden olmaz ama herşeye bir vesile vardır değilmi...Ayrıca şimdi ben eczaneden sipariş vereceğim ve orada kullanımı ile ilgili ayrıntı ları sormaya çok utanırım soramam kesinlikle kullanımı hakkında bana bilgi verebilecek arkadaşlardan ayrdım isteyebilirim diye düşündüm. Bana sorularıma cevap yazarak yardımcı olursanız sevinirim...ALLAH BU YOLDA SABIRLA BEKLEYEN TÜM ARKADAŞLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN....

Merhaba Kızlar;
uzun süredir KK üyesiyim... Bebek hasreti çekenlerin dertleştiği birkaç topiğe üyeliğim var çok sevdiğim hayır duasını eksik etmeyen bier sürü arkadaşım varr buralardan...Allah hepsinden razıolsun...

30 yaşındayım 12 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz eşimin spermlerinde hareket ve morfoloji sorunu var iki aydırda PROXEED isimli ilç ile tedavi görüyor öncesinde 3 ay keçiboynuzu kürü uyguladık ama sonucu pek etkilemedi...Şimdi son çare olarak yeni duyduğum preseed jeli kısmetse bu hafta içi satın almayı planlıyorum... Umarım rabbim anne olabilmem ve bebişimin gelmesi için bunu vesile kılar...

KK de gezinirken bu topiğe rasladım iyiki de raslamışım görüyoruki aranızdan bu mücadeleyikazanan birçok arkadaş var... Allah içlerinde hamile olanları sağlık sıhatle bebeklerini kavuştursun, doğum yapmış olanlarında sağlık ve mutlulukla yavrusunu büyütmeyi nasip etsin... Hepsi umudumuzu kaybetmememiz için birer ibret biz bekleyenler için...

Merak etiiğim bazı hususlar var umarım cevap verebilecek birilerini bulabilirim... Hamile kalan arkadaşların eşlerinde sperm problemimi vardı yoksa sebepsiz hamile kalamayanlardanmıydılar... yani bu gerçekten preseedin yararıylamı oldu... Elbetteki rabbim OL demeden olmaz ama herşeye bir vesile vardır değilmi...Ayrıca şimdi ben eczaneden sipariş vereceğim ve orada kullanımı ile ilgili ayrıntı ları sormaya çok utanırım soramam kesinlikle kullanımı hakkında bana bilgi verebilecek arkadaşlardan ayrdım isteyebilirim diye düşündüm. Bana sorularıma cevap yazarak yardımcı olursanız sevinirim...ALLAH BU YOLDA SABIRLA BEKLEYEN TÜM ARKADAŞLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN....
Amin canım Allah ta tez zamanda sana da bebek nasip etsin inşallah bende geçenlerde verdim preseed siparişini ama henüz elime geçmedi bekliyorum hala bunun faydasını hamile kalan arkadaşlardan da biliyorum o yüzden bende almayı düşündüm inşallah sana da faydası olur :1hug:

esmeralda hoşgeldin...canım valla aramızda sebebsiz hamiş kalamayan çoğunlukta,bu arada eşinin sperm sorunu olanlar da var..pre seed ile kim hamiş kaldı diye soruyosan net bişey söylemek çok zor,defalarca aşılama ve tüp bebek tedavisi görüp kalamayan birisi var aramızda mesela,onun hem eşinde hem kendisinde hatırladığım kadarıyla ciddi sorunlar vardı ama pre seed vesile oldu..yani ne desek boş..en az 6 ay denemek ve sonuçlarını görmek lazım..topici geçmişe dönük biraz okursan sorularına cevaplar bulabilirsin..kullanımı için sen aldıktan sonra burda hepimiz bilgi veririz arkadaşım..senide listeye ekleyeyim o zaman yarın..hadi hayırlısı bakalım,yeniden hoşgeldin..

merhaba arkadaşlar size iyi haberlerle gelmeyi çok isterdim ama malesef bu ayda hüsrana uğradım:2:adetim 3 gün gecikmeli olarak geldi ve umutlarımı yerle bir etti.bu preseed kullanışımın 1.ayıydı umutlarımda en ufak bir azalma olmadan yola devam diyorum...bu ayda daha sık kullanmayı planlıyorum inanıyorumki olacak Rabbimin izniyle.hepinize desteğiniz için çok teşekkür ediyorum sizlerle paylaşmak inanın bana çok iyi geliyor.soran ilgilenen tüm arkadaşlarıma kopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanocaman kucak dolusu sevgiler

:Saruboceq: BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM :Saruboceq:

PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile:emir_bebek:
2-- :nazar:rockwell....................................................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile):emir_bebek:
4-- :nazar:wannababy...............................................
5-- :nazar:nequelen..................................................
6-- :nazar:nerili........................................................
7-- :nazar:kursatim..................................................
8-- :nazar:kadus.....................................................
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:):emir_bebek:
10-:nazar:sevcangoksel..........................................
11-:nazar:jasmin77.................................................
12-:nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan..................................................
14-:nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15-:nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16-:nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17-:nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18-:nazar:DaddysFirstEye..........................................
19-:nazar:shyqueen...................................................
20-:nazar:gulayyusuf.................................................
21-:nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz:emir_bebek:
22-:nazar:lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk......................................................
24-:nazar:cicekcik................................... .................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters.......................................................
26-:nazar:nevyas..................................... .................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu:emir_bebek:
28-:nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım,değil mi annesiiiii :ecrin_bebek:
29-:nazar:Lilyum.....................................................
30-:nazar:zehsel.....................................................
31-:nazar:35.ay......................................................
32-:nazar:buzma_vi................................................
33-:nazar:sezen10.................................................
34-:nazar:papatyaa10............................................
35-:nazar:catdog..................................... ................tüp bebekle hamiş
36-:nazar:maviumutolsun........................................
37-:nazar:anjelic....................................................
38-:nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!! :Saruboceq:
39-:nazar:krishazel................................................

PRE-SEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

selmatemopuyorumnanaktan.......................... .................15 ekim
emineu:eek:................ ............................18 ekim
murebdu:sm_cool:.................................. ........19 ekim
tayf sempatiksalakcinni........................... .. .........................20 ekim
oğlak75kaydirigubbakcemile2....................... .....................25 ekim
omman(nam-ı diğer hilalbebik)guclubacismile...........4 kasım
love27zemuszemus ........................... ........ ...........? kasım
sevilaycan:KK3:..................................... ......? kasım
cetrefilli....................özledik beaa!!..gel gariiii... :çok üzgünüm:

esmeralda..................................................
kadser............................................ ............
gamzelikız........................................ .........
pamuk58........................................... .........
hazel82........................................... ..........
mavisimmm......................................... .......
littleangel....................................... .............
miray15........................................... ............
Ozlemyalcinkaya................................... ......
denizxx........................................... ............
ronya............................................. .............
gncam............................................. ............
guzel83........................................... ............
edut.............................................. ..............
busecan........................................... ...........
deryaberil........................................ ............
xxnezo............................................ ...........
ebrubu............................................ ............
apaydın........................................... ...........
aytug............................................. ..............
armila85.......................................... ............
emrina............................................ .............
azra2206.......................................... ..........
deniko............................................ ............

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!:lepi:!!..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar size iyi haberlerle gelmeyi çok isterdim ama malesef bu ayda hüsrana uğradım:2:adetim 3 gün gecikmeli olarak geldi ve umutlarımı yerle bir etti.bu preseed kullanışımın 1.ayıydı umutlarımda en ufak bir azalma olmadan yola devam diyorum...bu ayda daha sık kullanmayı planlıyorum inanıyorumki olacak Rabbimin izniyle.hepinize desteğiniz için çok teşekkür ediyorum sizlerle paylaşmak inanın bana çok iyi geliyor.soran ilgilenen tüm arkadaşlarıma kopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanocaman kucak dolusu sevgiler

canım hayırlısı olsun hepimiz için..daha ilk kullanışınmış zaten,merak etme olucaktır bebişin..inşallah vesilen pre seed olur..önümüzdeki maçlara bakıcaz artık,üzülme..

Amin canım Allah ta tez zamanda sana da bebek nasip etsin inşallah bende geçenlerde verdim preseed siparişini ama henüz elime geçmedi bekliyorum hala bunun faydasını hamile kalan arkadaşlardan da biliyorum o yüzden bende almayı düşündüm inşallah sana da faydası olur :1hug:

Çok teşekkür ederim canım... Sanada bu yeni başlangıcında başarılar dilerim umarım hepimiz için rabbimin bir vesilesi olur bu preseed.

esmeralda hoşgeldin...canım valla aramızda sebebsiz hamiş kalamayan çoğunlukta,bu arada eşinin sperm sorunu olanlar da var..pre seed ile kim hamiş kaldı diye soruyosan net bişey söylemek çok zor,defalarca aşılama ve tüp bebek tedavisi görüp kalamayan birisi var aramızda mesela,onun hem eşinde hem kendisinde hatırladığım kadarıyla ciddi sorunlar vardı ama pre seed vesile oldu..yani ne desek boş..en az 6 ay denemek ve sonuçlarını görmek lazım..topici geçmişe dönük biraz okursan sorularına cevaplar bulabilirsin..kullanımı için sen aldıktan sonra burda hepimiz bilgi veririz arkadaşım..senide listeye ekleyeyim o zaman yarın..hadi hayırlısı bakalım,yeniden hoşgeldin..

Öncelikle sıcak ve samimi karşılaman için çok teşekkür ederim canım... Evet proxeed topiğinde de yazan ve aynı zamanda preesed de kullanmış bir arkadaş vardı yeni hamile kaldı krishael di sanırım niki... ahhh nasıl umut oldu bana anlatamam... Çünkü eşşimin sperm sayısı kötü değil sadece hareket ve morfoloji sorunu var yaniii bir süeü sağlam sper mi de var Allaha şükür... Şuan reglimin son günü zaten aylardır ovulasyon testi yapıyorum önceleri 22-24 günde bir regl oluyordum stresten o yüzden yumurtlama günüm 8-10 gün arası oluyordu Allaha bin şükür son 3 aydır 27-28 oldu ve ovülasyonda çift çizgiyi hep 13,. gün görüüyorum yani yumurtlama 14. gün oluyor. haaa tabiii sen dahil buradaki tüm arkadaşlara şunu söyliyim 2 ay önce yumurtam reglim bitikten 2 gün sonra çatladı yani 6. günde ki bir öncesi yine 14. gündü... yaniii aman yumurtlama sıvınızı da takip edin çünkü ben o ay daha çok erken olduğu için ovulasyon testine başlamamıştım ama bir baktım sıvı geldi gözlerime inanamadım olamaz falan dedim ama hemen ovulasyon testi yaptım evet çift çizgi çıktı yani beklenenden çok çok erken yumurtladı hoş netice alamadım ama işte olsaydı erken döllenme dedikleri olay olacaktı.. o yüzden tek hergün test yapmayanlar sıvıları kontrol ederse çok faydalı olur....

Bu gün sipariş verirsem yarın Allahın izniyle elimde olur... o zman yine yardımınıza ihtiyacım olucak... Ben bir senedir uğraşıyorum artık neredeyse bilmediğim bişey kalmadı bu konuda kendi kendimin jinekoloğu oldum resmen... Sizlerinde bana sormak istediği bişey olursa seve seve yardımcı olurum... Hepinize kucak dolusu sevgiler....

esmeraldacim, sorun yoksa insallah bebegin kisa zamanda senle olur.

eczaneden mi sip ettin? ben duymamistim. arkadaslar ve ben internetten aliyoruz. 1 tup (9 kullaninlik yaziyor ama 13 kere kullanilabilir bana gore) ve 25 ovulasyon testi 45 liraya geliyor kargo dahil. ingiltere'den geliyor. genelde 1 hafta suruyor gelmesi ama daha da uzadigi oluyor.

icinde enjektor var. 3mg a kadar doldurup, iliskiden bir iki dakika once spermlerin bosaltigi biolgeye sikiyorsun ki spermlerle bulussun ve spermleri korusun. vajinal sivi gorevi goruyor.

bence sizdeki sorun yumurtlama gunlerindeki duzensizlik. bizim de oyleydi, ben soyle yapmistim. hic ovulasyon gunune dikkat etmeden 2 gunde bir deniyorum. ovulasyon testine basliyorum. yumurtlamam yakinsa preseede de basliyorum ve 1.5 gunde bir beraber oluyordum. yani bir gun sabahsa diger gun aksa sonraki gu atla diger gun sabah seklinde. veya her gun. o her gun de preseed kullaniyordum. ayda 4-5 preseed kullandigim oluyordu.
yani sadece beraber olmak icin yumurtlama zamanini beklemek yanlis cunku dedigin gibi surprizler olup aceleciler ya da tembel yumurtala cikip olmadik zamanda olabiliyuor.

ya da rabbim nasip ediyor, hic olmadik bir ayda 2 kere 3 kere yumurtlanabiliyor. ki hayatinda yeni regl gormeye baslamis bir kizin ilk tecavuzde hamile kalmasini ancak bunla aciklayabiliriz. yani yumurta orada hazir mi bekliyordu. tam yumurtalam gunune mi denk geldi. yani bazen hesap kitapla olmuyor.

yumurta 2 gun yasar deniliyor ama bu da ortalama bir deger. bazilarinin 3-4 gun yasayacagi tutar. sonucta ortalama insan omru 65 deniliyor da 100 yasinda 90 yasinda olan yok mu? ya da spermler 2 gun max 5 gun yasar deniliyor. bu da ortalama bir deger. iclerinde bir cesur yurek cikar. 10 gun yasamayi basarir. rambo sperm.

yani siz hesaba bakmadan calisin calisin:)

bir arkadasim vardi 34 yasinda bir koreli. cok cocuk istiyoruz cok cabaliyoruz diyordu. ama regllerim duzensiz diyordu. aciyordum kiza. ya dedim kiz hem 34 yasinda hem de cocugu olmuyor. uzuldum. aklimca tavsiyeler vermistim. - benim o zaman cocugum yoktu cabalama asamasindaydim-

kiz ertesi ay hamile kaldi. megersem bu kiz daha 1 aydir calismaya baslamislar ve cok cabaliyoruz demesinin sebebi yumurtlama bittikten sonra her iki gunde bir denemeleri imis. ben de saniyorum ki bunlar yillardir deniyorlar olmuyor. kiz pat diye hamile kaldi. aciyorum diyordum asil acinacak kisi benmisim. o doguracakti tesadufen karsilastik ben halen cabaliyorum:)
hala calisiyor musun diyor? :KK43:

demem o ki, en kotu ihtimal hesapsiz kitapsiz iki gunde bir deneyin:) bir ay olmazsa insallah ertesi ay olur olmazsa obur ay. ama aman daha vakit gelmedi, aman yumurtlamam bitmistir demeyin. Allah buyuk, bir Malkocogu savulun leeeyyyynnn deyip ikinci defa yumurtlatabilir sizi.

bu arada corekotu bal tarcin yumurta kalitesini artiriyor. ama 22 gunde regl olan arkadas:) sen yeme. cunku zaten yeterince cabuk olgunlasiyor seninkiler.

esmeraldacim, sorun yoksa insallah bebegin kisa zamanda senle olur.

eczaneden mi sip ettin? ben duymamistim. arkadaslar ve ben internetten aliyoruz. 1 tup (9 kullaninlik yaziyor ama 13 kere kullanilabilir bana gore) ve 25 ovulasyon testi 45 liraya geliyor kargo dahil. ingiltere'den geliyor. genelde 1 hafta suruyor gelmesi ama daha da uzadigi oluyor.

icinde enjektor var. 3mg a kadar doldurup, iliskiden bir iki dakika once spermlerin bosaltigi biolgeye sikiyorsun ki spermlerle bulussun ve spermleri korusun. vajinal sivi gorevi goruyor.

bence sizdeki sorun yumurtlama gunlerindeki duzensizlik. bizim de oyleydi, ben soyle yapmistim. hic ovulasyon gunune dikkat etmeden 2 gunde bir deniyorum. ovulasyon testine basliyorum. yumurtlamam yakinsa preseede de basliyorum ve 1.5 gunde bir beraber oluyordum. yani bir gun sabahsa diger gun aksa sonraki gu atla diger gun sabah seklinde. veya her gun. o her gun de preseed kullaniyordum. ayda 4-5 preseed kullandigim oluyordu.
yani sadece beraber olmak icin yumurtlama zamanini beklemek yanlis cunku dedigin gibi surprizler olup aceleciler ya da tembel yumurtala cikip olmadik zamanda olabiliyuor.

ya da rabbim nasip ediyor, hic olmadik bir ayda 2 kere 3 kere yumurtlanabiliyor. ki hayatinda yeni regl gormeye baslamis bir kizin ilk tecavuzde hamile kalmasini ancak bunla aciklayabiliriz. yani yumurta orada hazir mi bekliyordu. tam yumurtalam gunune mi denk geldi. yani bazen hesap kitapla olmuyor.

yumurta 2 gun yasar deniliyor ama bu da ortalama bir deger. bazilarinin 3-4 gun yasayacagi tutar. sonucta ortalama insan omru 65 deniliyor da 100 yasinda 90 yasinda olan yok mu? ya da spermler 2 gun max 5 gun yasar deniliyor. bu da ortalama bir deger. iclerinde bir cesur yurek cikar. 10 gun yasamayi basarir. rambo sperm.

yani siz hesaba bakmadan calisin calisin:)

bir arkadasim vardi 34 yasinda bir koreli. cok cocuk istiyoruz cok cabaliyoruz diyordu. ama regllerim duzensiz diyordu. aciyordum kiza. ya dedim kiz hem 34 yasinda hem de cocugu olmuyor. uzuldum. aklimca tavsiyeler vermistim. - benim o zaman cocugum yoktu cabalama asamasindaydim-

kiz ertesi ay hamile kaldi. megersem bu kiz daha 1 aydir calismaya baslamislar ve cok cabaliyoruz demesinin sebebi yumurtlama bittikten sonra her iki gunde bir denemeleri imis. ben de saniyorum ki bunlar yillardir deniyorlar olmuyor. kiz pat diye hamile kaldi. aciyorum diyordum asil acinacak kisi benmisim. o doguracakti tesadufen karsilastik ben halen cabaliyorum:)
hala calisiyor musun diyor? :KK43:

demem o ki, en kotu ihtimal hesapsiz kitapsiz iki gunde bir deneyin:) bir ay olmazsa insallah ertesi ay olur olmazsa obur ay. ama aman daha vakit gelmedi, aman yumurtlamam bitmistir demeyin. Allah buyuk, bir Malkocogu savulun leeeyyyynnn deyip ikinci defa yumurtlatabilir sizi.

bu arada corekotu bal tarcin yumurta kalitesini artiriyor. ama 22 gunde regl olan arkadas:) sen yeme. cunku zaten yeterince cabuk olgunlasiyor seninkiler.

Canım çok teşekkür ederim öyle güzel yazmışsın ki Allah razı olsun...deiklerin çok doğru ve benimde uyguladığım şeyler işte rabbimin OL demesini bekliyoruz.. Çok zorlanıyorum sabretmekle zaten aceleci karekterde bir tip olan ben 12 aydır neler çekiyorum tahmin edersin içim acıyor bazen... hayatta herşeyim zor oldu eşimi buluşum, nişanımi düğünüm, ev bulma, hazırlık süreçleri hep zorluklar ve aksiliklerle doluydu herşeyimin üzerinde gözyaşlarım var benim bu belki benim sabırsız ve tahammülsüz, mükemmeliyetçi olmamdan belkide gerçekten biraz şansız olmamdan istediğim herşeye kanırta kanırta sahip oldum inşallah bebekte yüzüm güler dedim gene olmadı gene içimi kanırtıyor ve olmuyor birtürlü tam 1 sene oldu bu ay.. acı ve gözyaşı dolu bir sene herkes sanki bana nispet bu sene hamile kadı ve doğurdu tam 12 arkadaşım (ki içlerinden biri ikinci çocuğuna hamile kaldı) doğurdu ya da hamile kaldı... Öyle aciz öyle garip öyle kimsesiz hissediyorum ki anlatamam.. her gün hem ona kavuşmak hemde bu dönemi bu imtahanı isyana düşmeden geçirmek için sabırla dua ediyorum.. gözümün yaşı dinmedi bir senedir.. Eşimle aramız hiç eskisi gibi değil artık ben cinsellik istemyorum resmen o kadar bıktımki bu gayretten ne diyim ne yapayım bilmiyorum denemediğim kür denemediğim yöntem kalmadı saolsun eşimde hiç itiraz etmedi ne yapsam ne versem yedi içti ama olmuyor.. Şimdi yine bir umuda sarılıyorum preseedle inşallah bu da benim vesilem olur rabbim katında... Allah tez zamanda bekleyen hekese içlerinde bana da sağlıklı, hayırlı, güzel bir evlat bağışlasın katındani hamile olanları sağlık sıhatle kavuştursun bebeğine, doğum yapmışlarada sağlık ve mutlulukla büyütmeyi nasip etsin... RABBİM KİMSEYİ NE EVLADIN HASRETİ VE YOKLUĞUYLA NE DE HASTALIĞI YA DA ACISIYLA SINASIN!! gerçekten zor hemde çok zor...

Son düzenleme:
günaydın kızlar...

güzel bir gün geçirelim..
tünaydın canımm..
cok sağol seninde günün güzel inş..
benimde adımı listeye yazmışsın teşekkürler 9 kasımı bekliyorum bende...

canım hayırlısı olsun..demekki zamanı gelmemiş daha...
ama ümitlerinin hala taze olmsı güzel..inşallah rabbim önümüzdeki ay nasip eder..

esmaralda canım hakkında herşeyin hayırlısı olsun..
inşallah preseed sana ve bütün bebek isteyen arkdaşlarıma vesile olur...

kibelecim sen kızına hergün preseed kullanarakmı hamiş kaldın...
hatta demişsin ayda 4-5 paket kullandım acaba bende hergün kullansammı ama elimde şuan 9 kullanımlık 1 pakaet preseed var...ben hemen bir tane daha şipariş verim bari..

canim ben 20-22. gunler arasi yumurtladigim icin regl hemen sonrasinda kullanmazdim ama sadece yumurtlama zamni da kullanmazdim. yumurtlamaya 4-5 gun varken baslardim kullanmaya bittikten 2-3 gun sonrasina kadar kullanirdim. 4-5 kez preseed kullanirdim en az.

Canım çok teşekkür ederim öyle güzel yazmışsın ki Allah razı olsun...deiklerin çok doğru ve benimde uyguladığım şeyler işte rabbimin OL demesini bekliyoruz.. Çok zorlanıyorum sabretmekle zaten aceleci karekterde bir tip olan ben 12 aydır neler çekiyorum tahmin edersin içim acıyor bazen... hayatta herşeyim zor oldu eşimi buluşum, nişanımi düğünüm, ev bulma, hazırlık süreçleri hep zorluklar ve aksiliklerle doluydu herşeyimin üzerinde gözyaşlarım var benim bu belki benim sabırsız ve tahammülsüz, mükemmeliyetçi olmamdan belkide gerçekten biraz şansız olmamdan istediğim herşeye kanırta kanırta sahip oldum inşallah bebekte yüzüm güler dedim gene olmadı gene içimi kanırtıyor ve olmuyor birtürlü tam 1 sene oldu bu ay.. acı ve gözyaşı dolu bir sene herkes sanki bana nispet bu sene hamile kadı ve doğurdu tam 12 arkadaşım (ki içlerinden biri ikinci çocuğuna hamile kaldı) doğurdu ya da hamile kaldı... Öyle aciz öyle garip öyle kimsesiz hissediyorum ki anlatamam.. her gün hem ona kavuşmak hemde bu dönemi bu imtahanı isyana düşmeden geçirmek için sabırla dua ediyorum.. gözümün yaşı dinmedi bir senedir.. Eşimle aramız hiç eskisi gibi değil artık ben cinsellik istemyorum resmen o kadar bıktımki bu gayretten ne diyim ne yapayım bilmiyorum denemediğim kür denemediğim yöntem kalmadı saolsun eşimde hiç itiraz etmedi ne yapsam ne versem yedi içti ama olmuyor.. Şimdi yine bir umuda sarılıyorum preseedle inşallah bu da benim vesilem olur rabbim katında... Allah tez zamanda bekleyen hekese içlerinde bana da sağlıklı, hayırlı, güzel bir evlat bağışlasın katındani hamile olanları sağlık sıhatle kavuştursun bebeğine, doğum yapmışlarada sağlık ve mutlulukla büyütmeyi nasip etsin... RABBİM KİMSEYİ NE EVLADIN HASRETİ VE YOKLUĞUYLA NE DE HASTALIĞI YA DA ACISIYLA SINASIN!! gerçekten zor hemde çok zor...

okadar güzel anlatmışsınki aynı benim yaşadıklarımı görüyorum sende.nerdeyse 1 buçuk yıl oldu 16.deneme olacak artık bu ay. sabır sabır diyorum herşeyde mutlaka bi hayır vardır ama çok üzüyo bu durum beni her ay aynı şeyi yaşıyorum ama inanıyorumki olacak bir gün.yurt dışında yaşıyorum doktora gitmek baya sıkıntı napalım bekliyoruzolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

okadar güzel anlatmışsınki aynı benim yaşadıklarımı görüyorum sende.nerdeyse 1 buçuk yıl oldu 16.deneme olacak artık bu ay. sabır sabır diyorum herşeyde mutlaka bi hayır vardır ama çok üzüyo bu durum beni her ay aynı şeyi yaşıyorum ama inanıyorumki olacak bir gün.yurt dışında yaşıyorum doktora gitmek baya sıkıntı napalım bekliyoruzolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

canım bende seni çok iyi anlıyorum...allah tez zamanda bizi korkularımızdan emin kılsın tez zamanda sağlıklı hayırlı akıllı bir evlat bağışlasın katından....Allah hepimizin yardımcısı olsun...

ayşeeeee kısss cadı nerelerdesin sen, çok merak ettik, çabbuuuk hesap ver bakiiiim :)

:kedi:yaaa içimden gelmiyo pek buralar girmek, ne bileyim, öyle saldım cayıra modunda dolasıyorum, buraya her gelmemde gebelikle ilgili bişey düşüveriyo aklıma...ya genel anlamda iyiyim, derslerim falan basladı ya onlara yogunlastım, böyle işte.

sen nasılsın? bebişler nasıl? kısa bi özet gecsene bana, kimde ne var ne yok?

X