Preseed kullananlar

kızlar bişi sorcam size ya
adetin ikinci günü
iki yanımda ikişer tane biri 7 biri 8 mm yumrta vardı bidaha gitmedim
doktor dene 6 ay olmazsa gel dedi
sizce nasıl yumurtalar???

ha bu arada özge ayşe ile konuşmuş yakın zamanda telefonda iyiymiş..ben de yaklaşık 1,5 ay önce konuştum iyiydi..bugünlerde arayacağım tekrar cadıyı..
canım ben ayşeyle uzun zamandır konuşmadım,en son burda yazıştık valla merak ediyorum ama arayamıyorumda belki uzak kalmak istiyodur bu konulardan diye

kızlar bişi sorcam size ya
adetin ikinci günü
iki yanımda ikişer tane biri 7 biri 8 mm yumrta vardı bidaha gitmedim
doktor dene 6 ay olmazsa gel dedi
sizce nasıl yumurtalar???
canım iyi heralde,inşallah bir tanesi bebiş olur

kızlar bu ay preseed ile ilk denememdi ve çok merak ediyorum bakalım tuttumu?cumartesi günü beklenmeyen adet tarihim 2 gün daha sabır

anjel cim...inşallah sağlık ve sıhhatle doğsunlar..ne güzel darısı başımıza inşallah...incir kürü yaptım bu ay bir hafta sonra yeniden başlayacağım bakalım..birde azıcık bal-çakşır karışımı yedim,yumurta sayısını çoğaltmaya yardımcı oluyor diye duymuştum..doktora gitmedim yumurta sayısını öğrenmek için.ayın 5 i yumurtlama günümdü bakalım 20 ekimde görücez hamiş miyim diil miyim...2. posta incir kürü bittikten sonra öbür ay sağolsun kibele bal-tarçın-çörekotu önerdi,onu da yapıcam..olmaz ise kürler bittikten sonra klomen isteyeceğim doktorumdan..yumurta kalitesini ve sayısını yükseltebilirsem tekrar ve sağlıklı hamiş kalabileceğimi düşünüyorum ama bakalım işte neler olacak..yalnız bu ay incir kürü işe yaradı mı ne çünkü ormalde her ay yumurtlama zamanı hep sağ kasığımda ağrı olurdu bu ay sanki ikisi birden ağrıdı gibi..ayyyy ne biliim anjelcim yaaa,ilaçtan önce bi umut diyorum işte..

tayf canım gönlündeki gibi olur herşey inşallah, yalnız yumurtalarının kalitesiz olduğunu mu düşünüyorsun, öyleyse yanılıyorsun, bu ancak tüp bebek tedavisi sırasında anlaşılabilen bir şey, düşüklerin çeşitli nedenleri olabilir, en sık rastlananı sperm kalitesizliği yani morfolojisinin düşük olması, onun yanısıra annede bağışıklık sistemi rahatsızlıkları, pıhtılaşma faktörleri, rahmin elverişsiz olması o ay vs...ohhhooo o kadar neden var ki inananmazsın, bi de ben bal tarçın çörek otu yaptığım iki ay da reglim çok gecikti ben de kist yaptı, reglin düzenliyse pek tavsiye etmiyorum canım.

anjelic canım ben yaşımın 40 olması nedeni ile yumurtalarımın kalitesiz olabileceğini düşünmüştüm ama tabii ki haklısın tam olarak bilmek mümkün diil..bu yüzden tedbir olsun diye kaliteyi arttırmaya çalışıyorum..tarçın-çörekotu-bal için uyarını dikkate alıcam..valla artık elimizden geleni ardımıza koymuyoruz napalım,zaman karşı da yarışıyorum canım yaaa...şu sıpa doğacaksa doğsun artık..

bu duayı internette gezerken bulmuştum.bebişin tutunması için belki şifa olur.
Çocuk Düşmemesi İçin
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

kızlarr bişey sorucam size..
bu ay preseedi inş. ilk kullanıcam..
acaba ne kadar kullanıcam şırıngasına ne kadar cekicem kremden..

kızlarr bişey sorucam size..
bu ay preseedi inş. ilk kullanıcam..
acaba ne kadar kullanıcam şırıngasına ne kadar cekicem kremden..

gamzeli,eğer kuruluk problemi yaşıyor isen 3-4 mg. yok eğer yaşamıyorum diyosan 2-3 mg. yeterli oluyor.. bana 2 mg yetiyor..dozunu kendi üzerinde deneyerek ayarlayabilirsin canım..

günaydın arkadaşlar bende bu ay preseed kullandım ama olmadı grip olduğum için bayada öksürüğüm vardı antibiyotik kullanmam gerekiyordu o yüzden kandan bthcg ye bakıldı negatif çıktı doktor rahat rahat iç antibiyotiğini gebelik yok dedi nasıl kötü oldum anlatamam tabi rahat rahat içerim şimdibenneyaptımkiadetime 8 gün vardı ama olsaydı çıkardı napıym kısmet Allah büyüktür.

gamzeli,eğer kuruluk problemi yaşıyor isen 3-4 mg. yok eğer yaşamıyorum diyosan 2-3 mg. yeterli oluyor.. bana 2 mg yetiyor..dozunu kendi üzerinde deneyerek ayarlayabilirsin canım..

tamam canım sağol..
evet benim kuruluk problemim var..
bence ben orta yolu bulayım 3 mg yeterlidir heralde..
anamm bu ne kadar kücücük bişiy ya sanki 3 kez kullanınca biticekmiş gibi....

tamam canım sağol..
evet benim kuruluk problemim var..
bence ben orta yolu bulayım 3 mg yeterlidir heralde..
anamm bu ne kadar kücücük bişiy ya sanki 3 kez kullanınca biticekmiş gibi....

pre seed tüp 40 mg. eğer 3mg. kullanacaksan 13 kere kullanabilirsin canım..alemsin valla gamzelikaydirigubbakcemile3 küçük görünüyor haklısın ..şöyle yoğurt kasesi gibi kocaman olsun istiyo insan:roflol: ama kader işte..

pre seed tüp 40 mg. eğer 3mg. kullanacaksan 13 kere kullanabilirsin canım..alemsin valla gamzelikaydirigubbakcemile3 küçük görünüyor haklısın ..şöyle yoğurt kasesi gibi kocaman olsun istiyo insan:roflol: ama kader işte..

hıı ee iyi o zaman 13 kereyse güzelmiş..kaydirigubbakcemile2
ne bilim öyle ufacık görünce cabuk bitecekmiş gibi bir havası var..sempatiksalakcinni
yoğur kasesi kadar olsa hiçte fena olmazdı ama ne yapalım..:sinifsinif:
inşallah işe yararda başka bişiye gerek kalmaz...boshayallersmile

hıı ee iyi o zaman 13 kereyse güzelmiş..kaydirigubbakcemile2
ne bilim öyle ufacık görünce cabuk bitecekmiş gibi bir havası var..sempatiksalakcinni
yoğur kasesi kadar olsa hiçte fena olmazdı ama ne yapalım..:sinifsinif:
inşallah işe yararda başka bişiye gerek kalmaz...boshayallersmile

vesilen eğer pre seed olacaksa olur be gamzeli,hiç kafana takmadan rahat rahat yap bebişini..inşallah nedeni pre seed olur,hani olsunda ne olursa nasıl olursa olsun..işe yaradığını ben biliyorum iki kimyasal gebeliğim var pre seed ile..ama kader kısmet diycez ve dua edicez artık..

vesilen eğer pre seed olacaksa olur be gamzeli,hiç kafana takmadan rahat rahat yap bebişini..inşallah nedeni pre seed olur,hani olsunda ne olursa nasıl olursa olsun..işe yaradığını ben biliyorum iki kimyasal gebeliğim var pre seed ile..ama kader kısmet diycez ve dua edicez artık..

evet canım haklısın olucağı varsa vakti zamanı geldiyse olur..
ben gıcımıda yırtsam amudada kalksam yüce rabbim vermesse yapacağım hiçbirşey yok...dilerim preseed vesile olur...
sendede işe yaramış maşallah ama tabi nasip olmamış..inşallah sende en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde hamiş kalırsın..

kızlar adet tarihim bugündü ama olmadım kaydirigubbakcemile2

ayyyy,sahiden mi sevilaycan...bi test filan yapsana,merakta bırakma bizi...inşallah üst listeye yazıcam seni yarın....ayyyy çok sevindimmmm..inşallah yaaa...ama testini hemen yap lütfen...

günaydın arkadaşlar bende bu ay preseed kullandım ama olmadı grip olduğum için bayada öksürüğüm vardı antibiyotik kullanmam gerekiyordu o yüzden kandan bthcg ye bakıldı negatif çıktı doktor rahat rahat iç antibiyotiğini gebelik yok dedi nasıl kötü oldum anlatamam tabi rahat rahat içerim şimdibenneyaptımkiadetime 8 gün vardı ama olsaydı çıkardı napıym kısmet Allah büyüktür.

kısmat öbür aya emineu...sıkma canını..olucak inşallah...:Saruboceq:

X