Preseed kullananlar

Benim kırmızılar 1-2 güne gelecek lekelenmelerim var çünkü.Rahatsızlıklarım için olan ilaçlarım adet bitene kadar bitiyor inşallah..

Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmak istiyorum bence benim yumurtlamada problem de var sorun sadece eşimde değil gibime geliyor.Bide preseedi yumurta takibine göre kullanmak istiyorum daha garanti olsun diye.Burda takip yaptıran arkadaşlar var yumurta takibi için adetin 3. günü gitmem lazım sanırım sonra kaç kez gideceğim ve her gidişimde muayne ücreti ödeyecekmiyim?Doktorum özel hastanede çalışıyor.

canım,
ben bu ay yumurta takibi yaptırdım. deiğin gibi üçüncü günü git. sonra iki gün ara ile yine gideceksin. normalde benim hastanemde 1 hafta içerisinde gidilen muaynelerde ücret alınmıyor.. büyük bir ihtimalle almazlar.
14 güne kadar yumurtan gelişir ise 3-4 defa gitmen yeterli oluyor...
hangi hastaneye gidiyorsun

tavsiyem hemen incir kürüne başla. yumurtalarının büyümesine yardımcı olur. benim ki birtaneydi.. ama çabuk gelişti. eğer çok istersen gelişimini tamamladıktan sonra çatlatma iğnesi vurdurur ve kesin gününü tayin edersin. 13 günde 22,5 yumurtam vardı. çatlatma iğnesi yaptırdım.. çatlatma iğnesinde ssk dan yararlanmıyorsun. ben 25 tl verdim...

Sağol selmacım benim doktorum Gaziosmanpaşa Belde Tıp da.ıncir kürüne yarın başlayacağım canım bide doktordan klomen isteyeceğim bakalım vercekmi.Sen ilaç kullandınmı hiç maşallah baya büyümüş çünkü :))

yok canım benim doktorum ilaç yazma özürlü:)) çatlatma iğnesini bile sürekli kistim oluştuğu için risk almamak adına yazdı..
ben incir kürünün bu kadar büyüttüğüne inanıyorum. sadece birtane olması biraz canımı sıkmıştı. ama bu ay bende eğer hamilelik olmaz ise klomen isteyeceğim ve yumurta takibine 3,4 ay devam edeceğim.
test çubuklarına pek güvenmiyorum..

unutmadan incir suyunu çok sulu yapma. mümkün olduğunca koyu olsun..

Evet bende sadece testlere göre hareket etmek istemiyorum doktorun tarih vermesi daha güvenilir klomen daha fazla yumurta oluşturuyormuş sende dediğin gibi doktorundan iste canım ama inşallah gerek kalmamıştır

KIZLAR OKUDUKÇA GÜLÜYORUM YA...kaydirigubbakcemile3
DÜN gece kaçacak delik aradım yatakta daha bitmedi dedim napım ya aman beklesin azcık da
bebişim hızla yola çıksın yorgun bi vaziyette diil:)
sizi okuyunca sincap aramaya hevesleniyorum ama akşam icraat yok
ama azmetcem bu arada bu preseedi nemlendirici olarak kullanacağım bi kaç gün çünkü benimki çok acıyoda:kedi:
yazıyoya içinde ayzık sürebilirsin diye bişi olmaz heralde
bi bilginiz varmı?

:)) ay inşallah.. ne bileyim 2-3 ay daha böyle deneyip sonra aşılama veya tüp bebek diyeceğim. ne yapayım. yaş oldu 30. sıkıldım artık. resmen ailecek bu olaya odaklandık...

Selammmm bende ıncır kÜrÜ denesem mı kızlar gerÇı bgn 11.gÜnÜm ıŞe yarar mı bu vakıtten sonra bılmıorum ama ne dersınız ve nasıl yapılıyo bılgı, baabında :))))

:)) ay inşallah.. ne bileyim 2-3 ay daha böyle deneyip sonra aşılama veya tüp bebek diyeceğim. ne yapayım. yaş oldu 30. sıkıldım artık. resmen ailecek bu olaya odaklandık...

hiç sorma canım ya benim yaş 23 ama biz sülalecek odaklandık kaydirigubbakcemile3

hilalbebik canım aynı dert bende de var. bende nemlendirici olarak kullanıyorum. nemlendirici olayını abartma bu sefer yumurtlama gününe bişeycik kalmaz:)))

edacığım,
bende 8 günde başladım. iç bacım iç. 6-7 inciri 2,5 bardak içme suyunun içerisine ikiye bölüp koy. ardından 15-20 dakika kaynat. sonracığıma yarıya bölerek sabah akşam aç karnına iç..
ben soğan kürünü bilmem ama incir kürüne %100 inanıyorum.
kızlar birde hergün ağzınıza bir tane karanfil atın. hamile kalmaya yardımcıymış. bugün okudum...

kız deniz... ne hemen veda etmeden kaçıyon. buraya bir rüya yazdım okudunmu? ne dersin???

kız deniz... ne hemen veda etmeden kaçıyon. buraya bir rüya yazdım okudunmu? ne dersin???

sağol canımcım bgn alabilirsem geç çıkıcam işten toplantım var ama başlarım bakalım
allahım hayırlara bebişlere çıkarsın inş... rüyanıda canımcımm

eda hayatım sağol. inşallah ya.. ha birde unutmadan aldığın incirin üzerinde bayazlıklar var sa (pudra) bi sudan geçirip kaynat..

selmacım inşallah hayırlara vesiledir,bazen insana malum oluyor,bende rüya görmüştüm,bilmem hatırlaycakmısın ,hamile kalmadan önce adetimi bekliyordum hatta o gün tüp bebek tedavisiyle ilgili hasteneleri yazıyorduk konuşuyorduk,bide rüyamı anlatmıştım kısaca hatırlatayım sana annemi ve rahmetli babamı görüyorum 2 tanede bebek biri benimmiş diğerini hatırlamıyorum annem ilgileniyor onunla,babamda bizi seyrediyor.
diyorum ya inşallah güzel haber müjdecisidir

ay canım benim inşallah:))) dua et bana (bize) öpüyorum seni... yarında gel buralara. bir süre sonra vakit bulamıyacan zaten:)))

kızlar hepinizi öpüyorum bende kaçıyorum..

hilalbebik canım aynı dert bende de var. bende nemlendirici olarak kullanıyorum. nemlendirici olayını abartma bu sefer yumurtlama gününe bişeycik kalmaz:)))

yok anacım azcık sürerim koklatırım azıcık yeter:)
ta nerelerden geldi o bana:)
bu arada bugün yakı yaptırdım kızlar
cayır cayır yanıyo belim nasıl kaşınıyo ya..
ben yakıyı bel açıklığı vardır belki diye yaptırdım bakalım
offf yapmadığım şey kalmadı hadi hayırlısı bakalım hepimiz için...hihoyyytalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…