Preseed kullananlar

canım adacayı östrojeni de artırıyor ve benim migrenimi tetikliyor, öyle bişey ki bi yandan cocuk yapmaya calısıyorum ama bi yandan da migrenim ve bel fıtıgım icin tedavi arastırıyorum....adacayı da içtim aslında bir ay da bende bi değişiklik olmadı, ayrıca sunu hep göz ardı ediyorum benim yumurta sorunum yok da işte olmuyo nedense...endometriyosiz vardı onu da aldırdım, şimdi merak ettiğim yumurtayla ilgili bi kan testi yapalım dedi ya doktorum, bu ne ki acaba?

Şu kan testi dediği FSH değerleriyle ilgili olan test olmasın..Benim yumurtalarımla ilgili sorunum da yok ama incir, adaçayı, bal,tarçın, çörekotu ne bulursam yiyip içiyorum işte..Belki destek olur diye..Belfıtığını tedavi ettirmeden hamile kalmamanda belki de hayır vardır canım nasıl taşıyacaksın onca ağırlığı.Bir fizik tadviye başlasan hemen ne güzel olur..Migrene bişey diyemeyeceğim çünkü ben de aynı dertten muzdaribim:))

cetrefilli canım hadi bakalım sende git doktoruna da son gaz çalışmalara başla.. ben doktor işini bu ay bitirdim. ama sanırım yumurtanın çatlamasına yetişemedim:KK43:((
önümüzde ki ay çok daha dikkatli hareket edicem..

baynalar nerden alabilirim bu pree seedi yardımcı olursanız sevinırım sevgiler.

nezo ebayden preseed olarak aratırsan ürünler çıkıyor, türkiyeye gönderi yapan firmayı seçip alış yapıyorsun.

Kıslar maalesef kötü haber, ben bugün kan testi yaptırdım ve negatifakannehir resmen psikolicim sarsıldı heeee:gitme: laboquick marka test yaptıklarım 1 diil neredeyse 7-8 testte aynı çıkmıştı, gıcık oldum, şimdi paşa paşa reglimi bekliyorum, öfff:nazar:

anjelik canım benim hayırlısı...
bende şaşırdım. silik olduğunda pozitif oluyordu:KK43:(( neyse birdaha ki aya bereber hamiş kalırız..
bende çatlamayı kaçırdım..

cetrefilli bacım nasılsın,anjelike bakıyordum şimdi şaşırdım ya,kan testi negatif diyor

baynalar nerden alabilirim bu pree seedi yardımcı olursanız sevinırım sevgiler.
canım kk olarak istisnalar hariç eb.ydan ya da gittigidiyordan getirtiyoruz, ingilizcen varsa eb.y en uygunu çünkü, türkiye temsilcisi 120-130 lira fiyatla gönderiyo,bana bu ay eb.ydan 46 liraya maloldu, cuma sipariş verildi bakalım ne zaman gelecek:)

Şu kan testi dediği FSH değerleriyle ilgili olan test olmasın..Benim yumurtalarımla ilgili sorunum da yok ama incir, adaçayı, bal,tarçın, çörekotu ne bulursam yiyip içiyorum işte..Belki destek olur diye..Belfıtığını tedavi ettirmeden hamile kalmamanda belki de hayır vardır canım nasıl taşıyacaksın onca ağırlığı.Bir fizik tadviye başlasan hemen ne güzel olur..Migrene bişey diyemeyeceğim çünkü ben de aynı dertten muzdaribim:))
bilmiyorum ki deniko, ilk etapta yapılması gereken bişey deil mi o:uhm: bakalım artık yarın hem sonuclara hem de yumurtama bakacak doktorum, hayırlısı olsun. fıtık için de fizik tedavi önermedi doktor, sadece dikkat edersen geriler, etmezsen ilerler dedi, ama nasıl dikkat edeceksin sonucta bir ev bir eş var,saolsun eşim cok yardım eder ama socucta yardım, işin aslı yine kadınlarda...
cetrefilli canım hadi bakalım sende git doktoruna da son gaz çalışmalara başla.. ben doktor işini bu ay bitirdim. ama sanırım yumurtanın çatlamasına yetişemedim:KK43:((
önümüzde ki ay çok daha dikkatli hareket edicem..
nasıl yetişemedin selma yaa ben bu ay sıkı sincap aradınız diye düşünmüştüm:kedi:

nezo ebayden preseed olarak aratırsan ürünler çıkıyor, türkiyeye gönderi yapan firmayı seçip alış yapıyorsun.

Kıslar maalesef kötü haber, ben bugün kan testi yaptırdım ve negatifakannehir resmen psikolicim sarsıldı heeee:gitme: laboquick marka test yaptıklarım 1 diil neredeyse 7-8 testte aynı çıkmıştı, gıcık oldum, şimdi paşa paşa reglimi bekliyorum, öfff:nazar:
canımız saolsun güzel arkadaşım, aslanlar gibi ol adetini de selmanında dediği gibi gelecek aya sıraya dizilelim inşallah:KK66:

cetrefilli bacım nasılsın,anjelike bakıyordum şimdi şaşırdım ya,kan testi negatif diyor

yaa evet denizcim, olsun napalım, yeter ki canlar saolsun, sağlık olsun da herşey gelir, iyiym ben de bu haftasonu evden hiç çıkmadım, ara ara da gelip baktım topiğe, bir haber var mı diye:KK66:

sen nasılsın? napıyosun?

iyiyiz gayet güzel gidiyo şimdilik,15 gün sonra ikili test var ona heycanlanıyorum,ah o evden çıkamamayı bana sor çıldıracammm

ayy canım maşallah, herşey yolunda gider umarım, ben de cıkıyorum, iyi akşamlar, kendine de bebişe de iyi bak öpüyorum:)

bilmiyorum ki deniko, ilk etapta yapılması gereken bişey deil mi o:uhm: bakalım artık yarın hem sonuclara hem de yumurtama bakacak doktorum, hayırlısı olsun. fıtık için de fizik tedavi önermedi doktor, sadece dikkat edersen geriler, etmezsen ilerler dedi, ama nasıl dikkat edeceksin sonucta bir ev bir eş var,saolsun eşim cok yardım eder ama socucta yardım, işin aslı yine kadınlarda...
nasıl yetişemedin selma yaa ben bu ay sıkı sincap aradınız diye düşünmüştüm:kedi:

Senin için en hayırlısı olsun canım, en kısa zamanda hepsinden kurtulup önümüzdeki ayın şanslı annesi sen olursun inşallah:teytey:

Kıslar maalesef kötü haber, ben bugün kan testi yaptırdım ve negatifakannehir resmen psikolicim sarsıldı heeee:gitme: laboquick marka test yaptıklarım 1 diil neredeyse 7-8 testte aynı çıkmıştı, gıcık oldum, şimdi paşa paşa reglimi bekliyorum, öfff:nazar:[/QUOTE]

Bu ay hepimizin ümitleri boşa çıktı üzülme canım..Düzgün bir psikolojiyle, daha az kafaya takarak ümitlerimizi önümüzdeki aya bırakalım artık..

canım teşekkür ederim yani bi yumurtlamadan 5gün önce ve yumurtladığım gün yani içinde altı şiringa varsa 3ay yeterli olacaktır sanırım...sen kullandınmı merak ettim sonucuın ne paylaşırsan sevinirim:)
yumurtlamadan 5 gün önce olmaz canım fikrimce.12-14 16.günler mantıklı hatta 18.gün de olabilir .zaten doktorlar da yumurtlamadan 2 gün önce başlanmasını öneriyo ilişkiyi ve gün aşırı diyorlar.5 günönce kullanırsan heba edersin elindeki ürünü.spermin 5 gün boyunca canlı kalması mümkün değil.bi de sadece preseede bağlamayın ümidinizi.dr a gidin tıbbi yollar deneyin.herşey gönlünüzce olsun....

yumurtlamadan 5 gün önce olmaz canım fikrimce.12-14 16.günler mantıklı hatta 18.gün de olabilir .zaten doktorlar da yumurtlamadan 2 gün önce başlanmasını öneriyo ilişkiyi ve gün aşırı diyorlar.5 günönce kullanırsan heba edersin elindeki ürünü.spermin 5 gün boyunca canlı kalması mümkün değil.bi de sadece preseede bağlamayın ümidinizi.dr a gidin tıbbi yollar deneyin.herşey gönlünüzce olsun....

sağol canım teşekkür ederim ben zaten doktora gidiomda bu ay gitmicem çünkü yılbaşına denk gelio bu ürün 3ay yeterse çok iyi olacak yani:)sen kullandınmı merak ettim:)

ya kızlar kafayı yicem,kaç gündür uğraşıyorum alamadım şunu ya yardımcı olabilir misiniz?
Bu arada günaydın herkese

kızlarr günaydınnnnnnnnnnnnn sizlerden uzaktaydım ama sonunda sanırım keseyi gördük hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inanamıyorum amaaaaa halaaaaaa

uzun uzun yazmıyorum şimdilik kalp atışını da allahın izniylen duyabilirsen sanırım daha rahat edicem

tebrik ederim çiçekçik allah tamamına erdirsin,güzel bi hamilelik geçirirsin inşallah

bitanemm çok üzüldümm çok ümitliydim senden ben :ecrin_bebek:

kızlarr günaydınnnnnnnnnnnnn sizlerden uzaktaydım ama sonunda sanırım keseyi gördük hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm inanamıyorum amaaaaa halaaaaaa

uzun uzun yazmıyorum şimdilik kalp atışını da allahın izniylen duyabilirsen sanırım daha rahat edicem

ayyy canım benim tanışmıyoruz ama çok sevindim senin adına
allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inş... :emir_bebek::nazar:

X