Preseed kullananlar

preseed kullanan ve günü gelen arkadaşlar naptınız?? merakla güzel haberlerinizi bekliyorum.

kıslar naber? nasıl gidiyor hayat? Ceylancım napıyon kııısss, aramıza hoşgeldin canım, inşallah preseed meleğine vesile olur.

selmacım idrar testi 12. günden önce zor çıkar ama merak ediyorsan yap nolcak, çıkmazsa umutsuzluğa kapılma.

damlaumut canım ben kırmızı kartı yedim, preseed kullanmamıştım bu ay, çalışma da ramazan nedeniyle askıdaydı ama bu ay kolları sıvadım ona göre :)

kıslar naber? nasıl gidiyor hayat? Ceylancım napıyon kııısss, aramıza hoşgeldin canım, inşallah preseed meleğine vesile olur.

selmacım idrar testi 12. günden önce zor çıkar ama merak ediyorsan yap nolcak, çıkmazsa umutsuzluğa kapılma.

damlaumut canım ben kırmızı kartı yedim, preseed kullanmamıştım bu ay, çalışma da ramazan nedeniyle askıdaydı ama bu ay kolları sıvadım ona göre :)

Sen benden kaçıyorsun ben senin peşini bırakmıyorum aylardır :kedi:Neolsun yafrum erken gebelik topiciği dağıldı eskiler hamile kalınca ve doğurunca herkes gitti.. Bakalım preseed vesile olacakmı Rabbim neylerse güzel eyler ..

anjelik listede aynı sıradayız. 30 eylül. var mı bir belirti? sabır durumları nasıl? benim günüm 30 eylül görünüyor öyle de olacaktı ama geç yumurtladım.18 inde sanırım 4 üne kadar anca adet olurum. inşallah olmam da:KK43:

Sen benden kaçıyorsun ben senin peşini bırakmıyorum aylardır :kedi:Neolsun yafrum erken gebelik topiciği dağıldı eskiler hamile kalınca ve doğurunca herkes gitti.. Bakalım preseed vesile olacakmı Rabbim neylerse güzel eyler ..

Deme yaaav hiç farkında diilim:hulya: Biz de yeni bi topik yapalım, hamileliği kovalayanlar diye, bir gün yakalıycaz işte, belki aynı döneme bile denk gelebiliriz neden olmasın, hayal etmekten vazgeçmedim ben:lepi:

anjelik listede aynı sıradayız. 30 eylül. var mı bir belirti? sabır durumları nasıl? benim günüm 30 eylül görünüyor öyle de olacaktı ama geç yumurtladım.18 inde sanırım 4 üne kadar anca adet olurum. inşallah olmam da:KK43:

selmacım ben 26sında kırmızı kartı gördüm yazmıştım ya canım, benim bu ay normal düzenini buldu şükür, artık önümüzdeki aya nasip, inşallah sen güzel haber verirsin.vereliniortak

CANLAR 11 EKıM BENıM GÜNCEL TARıHıM...PRESEED KULLANMADIM BU AY AMA OLSUN,DOLSUN GÖBÜCÜKLER...:CüvCüv:

kızlaaaar geçen hafta çarşamba ya da perşembe ebaydan sipariş vermiştim ya bugün geldi, tr firma kadar hızlı yani ve üçte bir fiyatına, kesinlikle fırsatçıları sevindirmeyin derim...

kızlaaaar geçen hafta çarşamba ya da perşembe ebaydan sipariş vermiştim ya bugün geldi, tr firma kadar hızlı yani ve üçte bir fiyatına, kesinlikle fırsatçıları sevindirmeyin derim...

Sevindirmiştim kursaklarında kaldı zavallıların kaydirigubbakcemile3

ceylancım benim ingilizcem olmadıgı için ablama aldırdım ben ebaydan ve kartı mastercard mı bilmiyorum ki...

cetrefillim yinede saol bilen yanıtlar visa çünkü türkiye alışverişlerinde geçiyor diye biliyorum..

ceylancım ben paypall ile ödemiştim, ama illa visa veya master olacak diye bi kaide yok, kart numaranı verme imkanın varsa internetbankacılığından sanal kart oluştur ve öyle alışveriş yap bence.

offf ekimin 10u gelsede kullansam şunu aynı anda eşimede keçiboynuzunu içiricem bide evitamini sora bekleki 24 ekim gelsin :nazar::nazar:

elif naz iyi dileklerin için teşekkürler:))) bende buradan o müjdeli haberi yazmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. hatta testin resmini bile koyacağım. e napalım biz zor bulanlardanız:))

AYNEN, BENDE OYLE.
iki senedir ugrasiyorum ama hala olmadi
vakti zamani var biliyorum da iste sabirsizlaniyor insan
benim birde yas problemim var, 35 yasindayim
yani bir alti ay dah oldu oldu, olmadiysa artik isler daha da zorlasacak...

offf ekimin 10u gelsede kullansam şunu aynı anda eşimede keçiboynuzunu içiricem bide evitamini sora bekleki 24 ekim gelsin :nazar::nazar:

her ay ayni dongu degil mi? fisfisfis
bende bunu diyordum esime gecen gun
hesap kitap yapmaktan, gun saymaktan yoruldum yaw...
insallh canim, insallah bu sefer tutturursunuz :CüvCüv:

hehe ben 13 sene sonra bulmuş olduğumdan popomu cm oynatmaya korkarım herhalde öyle bir durum olsa kaydirigubbakcemile3hihoyyytheheheh

ay bu formu oku oku canim cikti vallahi dunden beri ama cooook sey ogrendim.

duru'cum insallah tez zamanda senin hamis haberini alirim. yaw ben iki senedir ugrasiyorum (cok sukur saglikli 7 yasinda bir de oglum var) ama senin bunu 13 senedir bekledigini okuyunca vallahi tuylerim urperdi. dile kolay ya...

slm kızlar nasılsınız,benim adetim yeni bitti 2-3 gün sonra yeni çalışmalara başlayacam,bakalım hayırlısı,bu ay yarıda kestim ben rahatsızlandım doktora gittim enfeksiyon dedi mantar gibi bi şey ,antibiyotik ve vajinadan kapsül verdi,sanırım 2 aydır varmış bu bende belirtileri hafif hafif vardı,hamile kalmaya engelmi bu durum biliyormusunuz kızlar acaba etkisi varmı,bi dahada gitmedim doktora umarım tamamem geçmiştir

X