Preseed kullananlar

kibele insallah hala okuyorsundur burayi. nasil yapiliyor bu adacayi buhari, yazamisin lutfen

ben maydanoz buharını biliyorumda adaçayını ilk defa gördüm ziyaretçi mesajı bırakırsan yardımcı olur..

Arkadaşlar Bana ebayden nasıl alındığını anlatırmısın

Son düzenleme:
Arkadaşlar Bana ebayden nasıl alındığını anlatırmısın diğer yerdeki iptal oldu ..

canım iptal olmasına sevindim. ebay'e üye ol hemen. ingiltere'den gelecek ürün. Türkiye'ye sadece oradan gönderiliyor. hatta sana dükkanın adını da vereyim, öyle aratırsan daha kolay bulursun: "fertilityplan - Preseed 8 + Pack + 25 ovulation/pregnancy tests" Sipariş veririken gebelik testi mi yoksa ovülasyon testi mi istediğini belirt mutlaka.
ben 25 tane gebelik testi istedim. tercih belirtmezsen 15 ovülasyon + 10 gebelik testi gönderiyorlar.

bu arada ben aldığımda 24 Eylül'e kadar açıktı dükkan. Belki şimdi, başka satıcıdan bulursun..

Çok saol canım şimdi ebaydan üye oldum ürünü sorduruyum

Kızlar yardım,

ayın 18 inde ovülasyonda çift çizgiyi gördüm. bugün ovulasyondan sonra ki 10 nuncu gün. test yapsam gebelik çıkar mı?

ne dersiniz?

Muhtemelen çıkar ama yarın yaparsın garanti olur ben 11.günde yapıp her ay acı gerçekle yüzleşiyorum =))

hay allah, bende birtek ben hamile haberi duyunca agliyorum diyordum ama yanli degilmisinmafoldumben
bu gun tesadufen buldum sizin yazilari ve insallah preseed alip bende deneyecegim. bu gun 18. gundeyim ama hala yumurtlama olmadi. dedigim gibi cok stres yaptim bu ay, geceleri uyuyamiyirum, agliyorum falan herhalde o yusden geciktim yumurtlamada. ama her iste bir hayor vardir ya bak preseed'i ogrendim.
boyle damdan duser gibi gelip yazdim ama olsun arik ne yapayim...yerimseniben

Kızlar yardım,

ayın 18 inde ovülasyonda çift çizgiyi gördüm. bugün ovulasyondan sonra ki 10 nuncu gün. test yapsam gebelik çıkar mı?

ne dersiniz?

önce kanda çıkar, idrarda zor. eğer 10 gün önce döllendiyse ancak yeni tutunmuştur. tutunduysa kanda mutlaka çıkar.. seninle aynı durumdayız. benim de 18'inde çatladı. Bugün 27. günüm. 4 gün daha beklemek lazım.. zor ama testin negatif çıkma ihitimali çok yüksek

ceylancığım inşallah benim gerçeğim bu ay bebiş olur:))) acele etme nedenim mevsim geçişinden dolayı sanırım başım ve midem sürekli ağrıyor. ilaç kullanamıyorum. birde akıntı geblik belirtisimi (beyaz) yoksa adet belirtisi mi ne dersiniz?

pelly hadi bakalım inşallah hayırlı haberini alırız. preseed kullandın mı? ben bu ay kullanamadım...

canim ben hep beyaz akintiyi hamilelik belirtisi diye okudum kk'da ama benim icin hep adet belirtisi oldu. insallah sende tam tersi cikar, bebisinin mujdesini de okuruz buradan kaydirigubbakcemile5

o yolladığın link yok başka satıcıdan aldığımda türkiyeye gelişte sorun yaşanmıyor dimi

elif naz iyi dileklerin için teşekkürler:))) bende buradan o müjdeli haberi yazmayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam.. hatta testin resmini bile koyacağım. e napalım biz zor bulanlardanız:))

o yolladığın link yok başka satıcıdan aldığımda türkiyeye gelişte sorun yaşanmıyor dimi

siparişi onaylama kısmında seni uyarır o zaman. Türkiye'ye göndermiyoruz diye. ben önce üye olmadan aratmıştım, orada türkiye'ye sevkiyat yok yazıyordu. üye olup ürünü arattığımda tek bir ürün çıktı, o da 1 haftada geldi. benden önce ebayden alanlar da olmuş, sorun çıkmaması lazım. satıcılar sürekli değişyor zaten

pelly hadi bakalım inşallah hayırlı haberini alırız. preseed kullandın mı? ben bu ay kullanamadım...

preseed'i duyduğumda bu ay için geçti, hemen sipariş ettim, bu ay hamile kalamazsam gelecek ay kullanacağım ama inşallah gerek kalmaz...

ceylan ben şimdi gene girdim ebay'e ve yukarıda Preseed diye arattım. 29,99 $ olarak gene fertilityplan satıcısından ürün mevcut. free shipping diyor...

pelly'm çok saol ok buldum canım akşama siparişimi veriyim haftasonu diğerinin siparişini verirken kartımı evde unutmuşum

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

sebnemgün.............26/eylül
aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
anjelic....................30/eylül
selmas88...............30/eylül 2.denmesi
pelly.......................1/ekim
aysouk....................3/ekim
Pınar&Musti.............4/ekim
kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made.....................11/ekim
337545...................13/ekim
Ceylan....................26/ekim
ayrederya ..............
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
cnnsnyrt
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
aysouk
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
kuzu81
aurora79
Duru_
cetrefilli
dnz82
loneliness
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…