Preseed kullananlar

bir de eskiden birden adet olurdum. artık 2-3 gün önce lekelenme şeklinde başlıyor. bunu da sorcam doktora.

Aynı şey bende de söz konusu hatta ilk zamanlar belki yerleşme kanaması ya da düşük tehlikesi diye sürekli yatıyordum ama sonuç hep hüsran Doktora sorarsan sebini öğrenmek isterim

sağol canım, yeni çalışma aşamalarındayım,yine umutla bekleyeceğim günler var sırada.kuzucum o belirtiler ah o belirtiler,bekledikçe inadına binbir çeşit belirti oluyor,hiç dikkate almamamız lazım aslında ama biliyorum çok zor

tekrar herkeze selamlar yeni gelen kızlara,çoğaldık birden ne güzel ne güzel

kızlar bu akşam bi arkadaşımdaydım yeni bebeği oldu 45 günlük ,minik badem içi gibi bi şey sevdim kokladım içim eridi ,nası güzel bi olay yarabbim nası bi mutluluk o,allahım hepimize nasip etsin inşallah,hayırlısıyla tabi

Ben de iyiyim şükür denizcim, biraz da buralarda takılayım bakalım kaça kadar dayanabilicemhihoyyyt

kızlar ben bir iki gündür çalışmalardaayım,bu akşam bakıyorumda gögüslerde hafif acıma,hafif karın ağrısı,hafif bel ağrısı var,bunlar yumurtlama zamanımın belirtileri dimi yanılmıyorum

Denizcim yumurtlamanın en iyi belirtisi sıvı takibidir, eğer vajinal sıvın herzamankinden fazla, yapışkan ve yumurta akı gibi uzuyorsa yumurtlama dönemine girmişsindir, iyi değerlendir canım.

canımcımlarım hepımıze allahım tez ama en tez zamanda yasatsın bu duyguyu.benımde hep adetımden 1yada 2 gun once lekelenmem olur.rahım agzında yaram var benım ben hep ona yoruyorum bu durumu.dr rumada sorucam haftaya.

y kızlar her ay aynı şey oluyor...heh bu ay olucak diyorum, çok hevesleniyorum..ama hep hüsranla bitiyor...bu ayda pek bi ümitliyim..ama...

kuzucum benim hep reglim bildim bileli lekelenme şeklinde başlar sonra kırmızıya dönerdi, rahimde ne yara ne de başka bir şey yoktu Allaha şükür, doktorlarım da normal olduğunu söylemişti, illa kanama şeklinde başlaması şart diil yani ama benim son küretajdan sonra iki reglimde direk kanama şeklinde başladı bu da beni kıllandırıyor işte, ben de bunu doktora sorucam

y kızlar her ay aynı şey oluyor...heh bu ay olucak diyorum, çok hevesleniyorum..ama hep hüsranla bitiyor...bu ayda pek bi ümitliyim..ama...

Güzelim acaba mı dediğin bir ayda meleğin gelecek, belirti felan arama regl belirtileriyle aynı oluyor, bol dua edelim de olsun bu ay:Saruboceq:

Ben de kocişe gel bu gece serbestim bi görüşelim dedim, yok efenim yarına kalsınmış, yorgunmuş, yarın göstericem ben onaklava:

iyiyim tatlım,hayırdır ne nöbeti böyle bakalım:)

ramazan nöbeti:teytey: biraz oturup sahura bi şiler hazırlıycam.
Sen napıyorsun bu saatte bakiim?

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
gulayyusuf..............10/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
cnnsnyrt.................16/eylül
337545...................17/eylül
sidelya81................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
dnz82....................23/eylül
sebnemgün.............26/eylül
ayrederya ...............27/eylül
aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
anjelic....................30/eylül
selmas88...............30/eylül 2.denmesi
aysouk....................3/ekim
SadeceMeyra
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSıZ
volina
misi
casper28
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…