Preseed kullananlar

kuzucum buna cvp vermiştim canım, gelmedi mi

canım aldım cevabını cok tesekkur ederım.bende oyle yapmak ıstıyorum onumuzdekı ay.ovulasyon testlerıne pek guvenmıyorum.hergun usenmeden gıdıcem dr a .allahım herkese versın ama benım tahammul edecek kadar sabrım kalmadı arkadaslar.tez zamanda olur ınsallah.evlendıgımızde 2006 da evlendıgımızde 2010 da dogurmak ıstıyorum demıstım herkeze.ne kadar aptalca seyler dusunmusum o zamanlar.hemen hamıle kalanlara kızardım ben 3 4 sene beklıycem derdım neyı beklıyosak.gordum ıste beklemek nasıl oluyomus oldugumuz yerde donme dolap gıbı donup duruyoruzkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

cnnsryt ve sidelya inşallah kırmızı kart yerine güzel haberler alırsınız, Rabbim bu güzel ayın hürmetine dileğinizi gerçekleştirsin...

selmacım ve kuzucum, ne diye kendinize kızıp duruyorsunuz, canlarım bu işler belli olmuyor, bazısı 40 yaşında da olsa pat diye hamile kalıp doğuruyr-çevremde birkaç tane var onlardan- bazısı 20-30 da olsa yıllarca bekliyor, sabrınızı kaybetmeyin şekerler yoksa süreç inanın çok acı verici oluyor, psikolojimizin sağlam olması gerekiyor, ikinizden de kısa sürede iyi haberler alacağımıza eminim, başka şeylerle kafanızı meşgul edin.

Ebrucum sen nasılsın, neler yapıyorsun?

Ayrederya canım bu ay sanırım listeden yine düşücem ben, bu ayı çalışmasız geçirip korunalım diyoruz eşimle, hayırlısı, rahim toparlanmış mıdır bilmiyorum, doktora da bir süre daha gitmek istemediğim için bilme imkanı yok maalesef.

Ayrederya canım bu ay sanırım listeden yine düşücem ben, bu ayı çalışmasız geçirip korunalım diyoruz eşimle, hayırlısı, rahim toparlanmış mıdır bilmiyorum, doktora da bir süre daha gitmek istemediğim için bilme imkanı yok maalesef.[/QUOTE]

canımcım olsun kafanda rahatlamış olur biraz dinlenmiş te olursun.. bence korunmayında üstüne de düşmeyin derim... vakti zamanı gelince hepimizin olacak ama biz sabırsız anne adaylarıyız

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

ayrederya .................3/eylül
shyqueen..................5/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
gulayyusuf..............10/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
cnnsnyrt.................16/eylül
337545...................17/eylül
sidelya81................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
sebnemgün.............26/eylül
aymes....................29/eylül
anjelic....................30/eylül
selmas88...............30/eylül 2.denmesi
aysouk....................3/ekim
SadeceMeyra
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSıZ
volina
misi
casper28
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

Son düzenleme:
selam listeye beni yazabilirsiniz bu ay iki preseed kullandım ve ayın 10 gibi belli olur ama ben hiç ümitli değilim hayırlısı olsun hepimiz için

sağol ayderyacığım. listede adımı görmek bile beni keyiflendiriyor :))))

benide hamişleri yukarı listeye taşımak çok keyiflendiriyor.. hepimiz inş. tez zamanda üst listeye geçeriz.

selam listeye beni yazabilirsiniz bu ay iki preseed kullandım ve ayın 10 gibi belli olur ama ben hiç ümitli değilim hayırlısı olsun hepimiz için

canım yazdım adını listeye... hayırlısı olsun...

anjelic güzel anjelic açım babeeemmm...sen nasılsınn...bugün ıstiklal Caddesi nde yürürken orucumu sündürmüş olabilirim...ay herkesin sevabı günahı boynuna da bizim memlekette hiç saygı kalmamış...bu mu modernlik

ayrederya, ben sadece yazışsam olur dii mi...listelerde her ay update yaptırmak psikolojimi bozmuştu....adımı isterseniz yazın, ama yanına elbet bir gün... yazabilirsiniz :ecrin_bebek:

canım benim de 17 eylül. 2 tane preseed de ben yedim. ama umutluyum bu ay. bakalım hayırlısı

öyle cnm valla..Allahım hayırlısı ise versin bebişlerimizi..biz yapabildiklerimiz yapalık, gerisi Allah a kalmış...

cnnsryt ve sidelya inşallah kırmızı kart yerine güzel haberler alırsınız, Rabbim bu güzel ayın hürmetine dileğinizi gerçekleştirsin...

saol canım güzel dileklerin için..Allahım hepimizin yüzünü güldürür inşallah tez zamanda...:Saruboceq:

nasıl istersen.......:lepi:

slm kızlar iyi geceler,bu saatte buralarda olan varmı bakalım,bu ay bende listeye girsem olurmu,preseedler bu ayki çalışmalara yetişmedi ama yinede yazarsanız 23 eylül,belki listeye yazılmak uğur getirir ne bileyimmŞeniz

ıyıgeceler hepınıze.kızlar bu aydan hıc ama hıc umıdım yok hazırladımda kendımı reglı gunume.ama sankı bugun bı kasılmalar ve bel agrısı hıssettım vucudumda.ama yuzde 99.99 hamıle degılım bugun boyle oldu daha 1 haftam var.ama kırmızılar gelmeden asla umıtlenmıycem.

bebek olayına girdiğimden beri 3 aydır bu kasılmaları yaşıyorum canım. ilk 2 ay psikolojikmiş dedim, umursamadım. ama bu ay da çok fena kasıklarım ağrıdı. adetime 7-8 günden varken başlıyor. ve yine adet oldum. ama bu sefer randevu aldım, tekrar bir gidecem herhangi birşey var mı diye. kendimden şüphelenmeye başladım, bu kadar piskolojik olamaz.

bir de eskiden birden adet olurdum. artık 2-3 gün önce lekelenme şeklinde başlıyor. bunu da sorcam doktora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…