Preseed kullananlar

merhaba canım vallaha keçiboynuzu kürü yapılıyormuş ama nasıl yapılıyor bilmiyorum sperm sayısını arttırıyormuş hareketliliğinide ben eşime vitamin içiryorum habire:))))))))

ne gibi vitaminler? yani hangi vitaminler yardımcı oluyor?
multivitaminlerin erkekler için olanı falan var mı acaba?

selam arkadaşlar

7-8 tane keçiboynuzunu kırıp yarım litre sıcak suya atarak 3 dakika kaynatıp 2o dakika kısık ateşte demlendirin.

Ilıdıktan sonra elde edilen suyun yarısını sabah kahvaltısından sonra, diğer yarısını öğle yemeğinden önce için.Bu uygulamaya 1 hafta boyunca her dün devam edin.

Birinci hafta haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatmadan bir su bardağı içirin.Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın.

Bu kür 3 ay uygulanmalı. yerimseniben

Son düzenleme:

teşekkürler canım yerimseniben da içirin mi demek istedin için mi?

siz de için canımm kaydirigubbakcemile afrodizyak cicim zemuszemus
evet içireceksiniz alkisalkisalkis

anladım anladım da öylesine sordum, bugün canım çok sıkıldı mafoldumben yine arkadaşlarımdan bir tanesi hamile olduğunu söyledi hem de ilk ayda kalmış
offf ben de bugün sabahtan akşama kadar bu topiği okudum , arkadaşım adına çok sevindim o ayrı a.s Allah herkese nasib etsin inşallah ama insan elinde olmadan üzülüyorsenağlama

hahaha bilmez miyim aynı dönemde 6 arkadaşım doğum yaptı 1 ay arayla...onlar da spermlerini hipodroma götürüp yarıştırdılar mıdır nedir toobe toobee...neyse inş darısı sana ve diğer isteyen arkadaşlara

hahahaaaaaaaaaaa ay koptummmmmmmmmmmm kız sen çok yaşa emi allahım gönlüne göre versinnnnnn inşallahhhhhhhh

sırnaşık şey amin amiinnnnn

shyguen sen yurt dışındaymışım bana ebay dan gelen bi mail var sana kopyalasam bana yardımcı olurmusun

ben daha 15 gün önce aldım yaklaşık 59.00 du fiyatı yazını okuduktan sonra baktım aldığım siteye aynen dedğin gibi fiyatı baya bi katlamış.bu ay olmazsa bende yenisini alırken kesinlikle yurtdışından alıcam.15 gün öncesiyle sonrası arasında değişen ne oldu acaba ?insan merak ediyor amaç çaresiz insanların parasını sömürmekten başka bişey değil bence ,biliyorlar ve anladılarki ürüne talep fazla hemen fiyatları arttırdılar.banada hangi siteden sipariş ettiğinizi yazarsanız bende bundan sonra ordan alayım.inşallah hiç birimizin ihtiyacı kalmadan hamile kalırız.

kızlar merhaba,
nasılsınız bakalım görüşmeyeli.Preseedin yeni fiyatını duydum ve çooook üzüldüm.Tek firma oldukları için Turkiye'de ,giderayak malı götürme derdindeler afedersiniz.Allah herkese preseed'e gerek kalmadan hamiş kalmayı nasip etsin insallah?Dilerim en kısa zamanda guzel haberlerinizi alırım....

canım benim,çok geçmiş olsun.Üzüldüm bak şimdi.Ama ben psikolojik olduğunu düşünüyorum canım,için rahat olsun.Birçok konuda streslisin ve buda biryerden cıkıyor işte.Kötu bisey cıkmayacağına eminim.Haberlerini bekliyorumm....

bişey sorucam bu preseed adet gecikmesi yapıyormu ben bu ay ilk defa kullandım yarın adet olmam lazım ama hiç ağrım yok belirtim yok yani.hamile olabileceğime inanmıyorumda :) acaba böyle etkileri varmı diye merak ettim.bide kullandığım ilk gün inanılmaz kasıklarımda ağrı oldu bilen varsa cevap verebilirmi

canım benim çok saollll
inşallah tatlım yaa bende öyle düşünüyorum canım benim sen nasılsın nasıl gidiyorr bulantılarının durumu ne tatlım opuyorumnanaktan

tatlım yapmıyor diye biliyorum çünkü ben iki kez kullandım bu aydan önce yapmadı öyle bişeyy belkimm hamişsindirrrr kız inşallahhhhh opuyorumnanaktan

keşkeeeeeeeee öyle bişey olsadaa görsemmmm :) herkes olucağına inandırır kendini bende olmayacağına inandırıyorum sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…