Preseed kullananlar

evet,hadi inşallah önümüzdeki ay hamile haberlerimizi alırız allahın izniyle

kızlar,
istediğiniz preseed ler yeşil kutu mu mavi kutu mu? sayfada yeşil görünüyor. ben hep mavi kullanmıştım. bilgisi olan var mı?

selmacım ne hatası canım...kırmızı olarak yazı mı var...varsa bu sayfaya yapıştır tercüme edeyim sana...ben demin yine girdim genel bir hata yok sitede...29.99 usd olanı seçiyorsun değil mi...çünkü o ürün dünyanın 4 bir yanına ücretsiz gönderilebiliyor...diğerleri kargo ücretine tabii...

selmacım, denizcim... kalbinin durma sebebi neydi...çeşitli sebeplerle olabiliyor....morfoloji bozukluğu nedeniyle ceninin büyümemesi, prolaktin fazlalığı (emin değilim), enfeksiyon vs...öncelikle bunun sebebi araştırılabilir bence...yoksa sürekli aynı sorunla karşılaşırsınız Allah korusun

ebrubu canım,

benim ilk hamileliğimdi. doktorum sağolsun kesin bir şey söylemedi. herhangi bir testte yapmadı. bir bilim insanı olarak açıklaması şuydu; olabilir ilk hamileliklerde doğal, bande yaşamıştım bunu diye...
benim en büyük korkum kürtajdan sonra hamile kalamamak, diğeri de kalınca yine aynı şeyleri yaşamak. o neden ile Allahtan kucağıma almayı hayırlı uzun bir ömür vereceği bir bebek istiyorum. Allah kimseye yaşatmasın. zor bir durum...

selmacım, sana abla tavsiyesi...tek doktorla kalma...tecrübeyle sabittir hayatım...eğer araştırmacı ruhum ve kk olmasaydı ben de halaa yerimde sayıyor olacaktım...dr un dediği doğru ama ilk gebeliklerde düşük oranı fazla...tetkik çok önemli...bir de aman stres yapma canım opuyorumnanaktan

( bağlantınla alakalı olabilir mi acaba...ben açabiliyorum çünkü...sayfa cevap vermiyor demiş - ki sen de tahmin etmişsin -tatlicadiarzu-
ortada kredi kartı olmasa ver ben yapayım diicem, ama eşine söyle o alsın canım bre opuyorumnanaktan

arkadaşlar,

biraz önce preseed satışı yapan malum firmayı aradım. ben geçen hafta aradığımda f
yat 59 du. şimdi ise fiyatı telafuz bile edemiyorum. sordum. hangi zihniyetle %130 artış yaptıklarını..

mantıklı açıklamaları ne biliyormusunuz. sizinlede paylaşmak isteim.
bir süre sonra bu ürünler eczanede de satılmaya başlanacak. bu neden ile ortak bir fiyat belirlemeye çalıştık. bıdı bıdı.

kk dan aradığımı bu forum sayesinde alış yaptığımı belirttim. ama artık almayacağımı da belirttim. yurtdışından sipariş vereceğimizi söyledim...

amaç şu; piyasaya çıkana kadar tahminen 3-4 ay yapılabilecek en büyük vurgunu yapmaya gayret ediyorlar. yani bizim türk usulü. ne kadar ayıp. resmen sömürü. lütfen bu sayfadan bilgi alıp ürünü almak isteyen arkadaşlar yurt dışından sipariş versinler...

mail adresi vermek nasıl olsa bedava..

öpüyorum hepinizi. ve lütfen tepki maillerinize devam ediniz ki bu şekilde sömürü yaparak vurgun yapan uyanıklar sayemizde ekmek yiyemesinler...

benimde ilk hamileliğimdi,ilk defa bi kadın doğum uzmanına gittim ilk defa muayene oldum çok bilinçsizdim hamilelikle ilgili hiç bi bilgim yoktu,bide sağolsun doktorlarımız pek ilgisiz doktoruna düşmedinmi vay haline,kısaca şöyle gelişti olay 1 ay içinde hamile kaldım evde testle öğrendim 2 hafta sonra ilk muayeneye gittim bi kaç test verdi 1 hafta sonra gel ulturosonla bakalım dedi,1 hafta sonra gittim bakıldı 1 hafta sonra tekrar çağırdı tekrar bakıldı doktor biraz tereddütlüydü geçen haftayla aynı durumda dedi ,1 hafta sonra tekrar bakıcam dedi tekrar gittim aşağıdan muayene etmem gerekiyor dedi ulturosonla aşağıdan baktı kalp atışları ve bebek gözüktü banada gösterdi.bunların ardından 1 ay sonraya tekrar gün verdi ama benim 15 gün sonra bi sabah kalktığımda kahverengi bi lekelenme oldu hemen doktora gittik benim doktor izinliymiş başka birine çıkmak zorunda kaldım,oda aşağıdan muayene etti ama çok sert bi muayene oldu huysuzlanıp canım acıdığı için hatta kızdı ve sonuç olarak kalp atışı olmadığını söyledi muayenin ardından biraz kanama başladı,bebek alındıktan sonra patolajiye yollandı gelen cevap olasental bozukluk oldu

hahaha ortak fiyatları olsun olsun 70 olsun...ne alaka yauw...onlar 'biz çok karlı bir fiyat belirlemeye çalıştık ' demek istemişler bence....normalde Türk firmalarını desteklemeye çalışırım ve ben dış ticaret uzmanıyım...ama bu tarz insanlar midemi bulandırıyor...ben de tabii siparişimi bu durumda yurt dışına yaptım...ne olurdu yani makul fiyat verselerdi de onlar da kazansaydı...

denizcim Allah sabır versin size ve sizin gibi bir tecrübe yaşayanlara...stres yapmadan sürekli araştır ve kendini tannı hayatım...inş kısa zamanda kavuşursunzu meleklerinize

denizcim plasenta bozukluğu için herhangi birşey denildi mi...enfeksiyon vs ..açıklama ve araştırma yapıldı mı

ebrubu sayfayı açamıyorum ya.. eşime linki mail attım oda açamıyor. başka adres var mı canım sende? 10-11 gün içinde almam lazım.. yoksa sayfa mı uçtu ne :)

hayır bütün verilen bilgi bu bide herkeze denildiği gibi ilk hamileliklerin çoğunda görülebiliyor,bide ben doktorun o sert muayenesine maruz kalmanın bi zarar verip vermediğini hep düşündüm aklımda bi köşede kaldı öylece

ebrubu sizinle aynı şeyleri ben de yaşadım, iki defa, bütün tahlilleri yaptırdım en son genetik de dahil olmak üzere, bir şey tespit edilemedi. Bu iyi mi kötü mü onu da bilmiyorum.

dnz82 sanırım DENıZ:))
kafanı takma. bende kürtaj yaptıktan sonra o kadar çok olumsuzluk gördüm ki bu olaya sebep olacak. hayırlısı böyleymiş demek gerekiyor. yoksa millet vallahi tüm olumsuzluklara rağmen çatır çatır doğuruyor :))

kızlar birşey itiraf edeceğim. içimi bu sıkıntı kemiriyor.

bundan bir sene önce bir arkadaş yıldıznameye baktırmak için bir hocaya gideceğini ona eşlik etmemi istediğini söyledi. bende meraklı tazeyim ya okey gelirim dedim. gittik bende dayanamadım ve baktırdım. iş çocuk muhabbetine geldi...hocanın bana sorduğu soru; sen neden çocuk yapmıyorsun? kısırmısın? bi arnda dınk.. hocam şu an hazır değilim başka planlarım var dedim. yaşlı adam suratıma baktı ve dediki acele et. sana sadece söyleyebileceğim bu. bu olay beni çok gerdi. ve en büyük hatamında bu olaya girmem olduğunu düşünüyorum. şimdi her adet döneminden sonra o an geliyor aklıma...

ah ah plan proje hikaye. zamanında bırakmadık işi akışına ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…