Preseed kullananlar

CANIM BENİM ÇOK SEVİNDİMMMMM HADİ HAYIRLISIII CANIM İNŞALLAH BUNDAN SONRA BAŞKA SEVİNÇLİ HABERLER VERİCEKSİNNNNNN opuyorumnanaktan

ah be çiçekcim nerelerdesin sen, özledim kıs seniopuyorumnanaktan

Canım her türlü tahlil, test bitti artık, kafam rahatladı, tedavi öncesi doktorlar da bunu istiyorlar artık, iki kaybım olunca yapılması gerekiyordu, inşallah daha fazla bu konuda acı yaşamam:çok üzgünüm:

sen nasılsın, neler yapıyorsun görüşmeyeli?

ah be çiçekcim nerelerdesin sen, özledim kıs seniopuyorumnanaktan

Canım her türlü tahlil, test bitti artık, kafam rahatladı, tedavi öncesi doktorlar da bunu istiyorlar artık, iki kaybım olunca yapılması gerekiyordu, inşallah daha fazla bu konuda acı yaşamam:çok üzgünüm:

sen nasılsın, neler yapıyorsun görüşmeyeli?

ayy canım benim bende çok özledim ya opuyorumnanaktan çok sevindim testlerin tahlillerin temiz çıkmasınaa ay inşallah bundan sonra sağlıcakla ve hayırlısıyla hamiş kalıcaksın ve allahım hayırlısıyla tamamına erdircek canım benim
bende 3-4 gündür rahatsızım evdeyim kafam bi tuhaf habire başım ağrıyor başım dönüyor sanırım fena üşüttüm canım onun dışında nolsun işte iyiyim iş güç biraz durgun aynı tas aynı hamam canımcım

aysouk canım biraz karışık benim durum, hazirandaki düşüğümden sonra ilk defa bu ay kullandım 2 defa ama pek sağlıklı olmadı, aslıında dinlenmedeyim, içine sıktıktan sonra olaya girişin zaten hemen olmuyor biliyorsun, aradan en az 5-10 dakika geçiyor bitene kadar, hem bu işler o kadar hesaba kitaba da gelmiyor boşveeeeerzemuszemus

cok gecmis olsun canim
umarim en kisa zamanda bebeni alirsin kucagina
evet hesap kitaplara gore tutturamiyoruz

merhaba canım walla ben hemen sıkıyom sıkar sıkmaz fikfiklere başlıyozz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 beklemiyoruz biçok kişi öyle yapıyormuş kibelecimde öyle yapmış o dediydi inşallah sende faydasını görürsün ben daha göremedim 3. kullanışım inşallah bu ay olur bişeylerde bu ayda tam yumurtlama zamanı rahatsızlandım üşütmüşüm sonumuz hayır olsun artıkın cümleten inşallahh opuyorumnanaktan

canim cevabin icin sagol
cok gecmis olsun sana
umarim hepimiz o guzel gunleri goruruz

canim cevabin icin sagol
cok gecmis olsun sana
umarim hepimiz o guzel gunleri goruruz

ne demek canım benim opuyorumnanaktan
saol tatlım ya inşallah görürüz inşallahh allhım bize sabır versin uğraş didin dur elden bişey gelmiyor sabretmekten başkaa

bende spral vardi subatta cikardim
mart nisanda basladik ama oylesine yani yumurtlama zamanlarimi takip etmeden.hatta zamanlarini bile bilmiyordum sonra mayisda basladim ovulasyon testleriyle takip ettim.ciddi olarak 4 aydir deniyoruz

hayırlısı canım daha yeni başlamışınız inşallah çok bekletmeden gelir meleğinizz sizee inşallah allahım hepimizin gönlüne göre verir canım

kızlar ıyıgeceler.bı sorum olucak bu ayda son olarak hormon tahlılım yapılacak bundan oncekıler cok ıyıydı buda oyle olur umarım.yanlız dr rum sonrakı asama olarak rahım fılmı ıstedı sonrada asılamaya gecılecekmıs .bu rahım fılmı acılı bıseymı cok korkuyorum cektıren varmı aranızda acaba. bana bılgı verırmısınız

kızlar ıyıgeceler.bı sorum olucak bu ayda son olarak hormon tahlılım yapılacak bundan oncekıler cok ıyıydı buda oyle olur umarım.yanlız dr rum sonrakı asama olarak rahım fılmı ıstedı sonrada asılamaya gecılecekmıs .bu rahım fılmı acılı bıseymı cok korkuyorum cektıren varmı aranızda acaba. bana bılgı verırmısınız

canim hicbir bilgim yok:1no2:
googla yaz istersen orda bulabilirsin az cok biseyler
ama ben acili bisey olucagini sanmiyorum
ultrasyon gibi biseydir heralde

yaptırmadım ama çokta abartılcak bişey değil diye duydum eğer tüpler kapalıysa biraz ağrı yapıyormuş ama kısa bir işlemmiş.bunlar duyduklarım yanlış bilgilendirmek istemem ama bende 2010 a kadar hamile kalmazsam çektiricem gözümde büyütmüyorum çok sende öyle yap.bir ağrı kesici al git.hayırlısıyla olur biter inşallah.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
sebnemgün................1/eylül
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi

canım ne güzel kafan da rahat... bir problem yok... inş. tez zamanda güzel haberlerini alırız..

hiç korkma canım ben çektirdim, üstüne ameliyatla kist aldırdım şimdi pazartesi salı bir daha çekilcem:) açıkcası bende ağrı olmasının tek nedeni korkup kendimi kasmamdı, kalktıgımda bacaklarım bile agrıyodu,ama rahat bırakırsan kendini, çok az agrı hissedersin, adet sancısı bi gelir hafif belini kasıgını agrıtır ya en fazla çekecegin agrı o kadar olacak, inşallah gerek kalmadan hamile kalırsın, ve gerek kalırsa da sonucun temiz çıkar umarım. benim sağ tüpüm kapalı cıkmıstı, solda da kistim vardı:KK43:

coook tesekkur ederım kızlar cevaplarınız ıcın allah hepınızden razı olsun.ınsallah hıcbır tedavıye gerek kalmadan rabbım verır yavrularımızı.suan cuma selası okunuyo.yaradanım bu mubarek gunde duyar sesımızı kabul eder dıleklerımızı.ondan baska sıgınacak hıcbır dalımız yok.cumanız mubarek olsun hepınızın.

X