Preseed kullananlar

çoook teşekkür ederim bu arada benimn adım ayşe, sizi tanıdığıma çok memnum oldum.
açıkcaşı kukuletacım sivasta oldugum için geç gelir diye endişeleniyordum bi baktım preseedı daha parasını göndermeden göndermişler, o yüzden evet ben de internetten bakayım, sivastaki eczaneler hiç bilmez ovulasyon testlerini

canım istanbuldaki eczaneler bile bilmiyor.. bende çok aramıştım.. int. al en iyisi... ben sana hemen özelden yazayım....

ayşecim benim adım da yeşim ben de memnun oldum...ben konyayı alt üst ettim ve hiçbir yerde bulamadım...inşallah haırlısıyla hemile kalmamıza vesile olur canım...

ayşecim benim adım da yeşim ben de memnun oldum...ben konyayı alt üst ettim ve hiçbir yerde bulamadım...inşallah haırlısıyla hemile kalmamıza vesile olur canım...
inşallah yeşimcim yaaaa umarım cok yakın zamanda hayırlısıyla veririz burdan güzel haberlermizikaydirigubbakcemile5

canım arkadaşımmm benimmmmmmm opuyorumnanaktan allahım o güzel gönlüne göre elbett bir gün vericek canım benimmm inşallahhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hihoyyythihoyyytcanımcııım hoşgeldin bakalım... nasılsın? zemuszemuszemuszemus

hoşbulduk tatlımmm opuyorumnanaktan iyi diyelim iyi olalım biraz üşütmüşüm evdeyim kaç gündür tamda yumurtlama zamanı işkence gibi fikfiler oluyor valla preseedi kullandık bakalım hayırlısı olur inşallalhhhh artıkın bekliycez
sen nasılsın bakalım yumurtlama zamanın ne zaman başladınızmı fikfiklere :)))))

başladık canım düz başladık biz...dün benim 10. günümdü ve test yaptım kıpkırmızı çıktı hatta kontrol çizgisinden bile daha koyuydu yani....biz de hemen preseedle değerlendirdik...şimdi tam yumurtlama dönemimdeyimm...inşallah bu ay hayırlısıyla tuttururuz inşallah...

arkadaslar umarim bu ay calismalariniz bosa gitmez
guzel sonuclar alirsiniz
butun kalbimle herkez icin dua ediyorum
bol sanslar diliyorum

kızlar ya bısey sorucam ama utanıyorumda.benım esım preesedı hıc begenmedı cok sulanıyo bu dedı hıssedemıyomus ve okadar zorlandık kı ılıskıye gırmekte .acaba kocası bızımkı gıbı olan varmı aranızda sınır oldum ya kullandım presedi ama ınanın cok zorlandık hatta bıkeresınde olmadı yapamadı esım ve bır tanesı bosa gıttı

bu olay tamda yumurtlama donemıme geldı sınırlerım altust oldu.suanda kullanmadıgımız ıcın normal ılıskıye gırıyoruz ama ıs ısten gectı gerısı allah kerım.

evet canim benim esimdede aynisioldu, oda bosaltmada zorlandi,cunku vajinayi fazla kaygan yapiyor. baya bir ugrastan sonra bosaltti. erkeklerin hosuna gitmiyor ama baska careleride yok gibi,esimin daha onceki gunlerde bir problemi yok.aama preseedde birazcik degisiyor tabi
bebe istiyorlarsa bir iki gunde dislerini SIKACAKLAR
bize dusen o sirada onlari motive etmek,gaz vermek onlara
haydi yavrum kim tutar seni delikafadulden

bu olay tamda yumurtlama donemıme geldı sınırlerım altust oldu.suanda kullanmadıgımız ıcın normal ılıskıye gırıyoruz ama ıs ısten gectı gerısı allah kerım.

canim SIKMA canini
bende heray bak su almasydi kesin olurdu,yok bu olmasaydi olurdu diyorum ama
olmayincada onlar engel degil
hakkimizda hayirlisi

sana tavsiyem birkacgun esine cinsel perhiz yaptir.3-4 gun kadar
sonra preseedi yumurtlamadan bir gun once veya yumurtlama gunu kullanin
3-4gun cinsel perhiz oldugu icin esler bosaltmak icin sabirsizlaniyor vede daha bi caba sarf ediyorlar.
bizim ilk kullandigimizda daha iyiydi.cunku 3gun perhiz vardi,
ikinci kullanmamizdada ara vermedik hemen birgun sonrasiydi,onda zorlandi baya

normalde boyle degildi, ama preseedle farkli oldu bu ay

bizde hiç böyle olmadı kızlar...bende zaman zaman kuruluk sorunu olurdu belki de bu nedenle bizim rahat oldu eşim de ben de memnunduk yani :kedi::kedi: bi de vajen girişine değil biraz daha ileri sıkmak gerekiyor olabilir ve 15 dk beklemek gerek biliyorsunuzdur gerçi bunları da...

canim esim yapti baya geriyede bosaltti,
ya biz 15dk beklemedik. o yuzdenmi acaba esim icin iyi olmadi
hemen icime koyarkoymaz preseedi basladik.ama esim bosalana kadarda 15 gecti tabi
bu urunden hamile kalan kizlarinkini okudum,kimisi 15dk beklememis hemen baslamis olaya ve o ay hamile kalmislar
bende ona guvenerek hemen giristik

canım bende ıkısındede 5 dk falan bekledım ondan sonra yaptık ama esımı bosaltana kadar baya bı caba gosterdım moral vermeye calısıyorum ama bızımkının hemen motıvasyonu dusuverıyo ondan sonra ugras ugrasabıllırsenkaydirigubbakcemile3

canım içindeki prospektüste öyle yazıyordu ama tabi beklemeden de hamile kalanlar olmuş olabilir tabii rabbim ol deyince oluyor herşey...senin kullandığın başka bir kür filan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…