Preseed kullananlar

karar verdim bende bu ürünü kullanıcam ama nereden temin edebilirim eczanelerde varmıdır?

sağol canım....inşallah öyle olur... benim şimdi adetin 19.günü buay geçti artıkta..diğer ay inşallah başlıycam..ovulasyon testi ile birlikte kullanıcam..dikkat ettiğiniz neler var öneriler yada

ovülosyon test ile birlikte kullanman yeterli olur. silik te olsa çizgileri çift gördüğün zamanlar çalış.. bir gün sonrasında da ... inş. hemen tutturursun... hayırlısı olsun...

karar verdim bende bu ürünü kullanıcam ama nereden temin edebilirim eczanelerde varmıdır?

canım özeline yazdım.. yurtdışından da temin edebilirsin ama o adres bende yok. Duru arkadaşımda vardır. o sana yollar eğer istersen... hayırlısı olsun şimdiden...

Kızlar tam olarak hangisini kullanıyorsunuz?Bir mavi kutu var bir de pembe...ben de almak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Ovulasyon testi de almak lazım.Noolur biriniz bana şunu kullan desin

Kızlar tam olarak hangisini kullanıyorsunuz?Bir mavi kutu var bir de pembe...ben de almak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Ovulasyon testi de almak lazım.Noolur biriniz bana şunu kullan desin

canım ikiside aynı ürün iri tek tüp içinde şırıngası var onla enjekte ediyorsun... diğer ayrı ayrı küçük tüpler şeklinde ben preseed02 olan üründe almıştım ayrı ayrı olandan....
evet ovülosyon da al mutlaka ama ucuz olanlarından al. yani internetten al.. eczanelerdekiler 5 adet oluyo ve pahalı zaten yetmeyebilir onca para verme... özelden ayzarım ben sana aldığım yeri ve markasını.....

Çoook teşekkür ederim canım alkisalkisalkis

ben de yurt dışı adresini yazdım canım.inşallah senin de işine yarar. ben de ilk defa bu ay kullandım. sonucu bekliyoruz bakalım.

anjelic inanır mısın bugun aklımdan geçtin tatlım.Nerelerdeydin yaa:))
özledim seni,benim içine doğanın çıktığı arkadaşımmmm
:)))))))))))

Duygucum kalp kalbe karşıymış desenekaydirigubbakcemile3 tatildeydim canımcım yeni döndüm, p.tesi işe başlıycam, ramazan gelmeden son sürat tüm işlerimi bitirmem gerek, sen naptın, hamlelik nasıl gidiyor? Paranoya durumunu bırakmışsındır inşallahşutarafagitti

Duru, meyraaaa, çicekçik nerdesiniz canlarım yaaa? Kıslar bu arada beni bu ay denemede dikkate almayın, yine dinlenmedeyim maalesef, doktor dinlenmemi önerdi, rahim toparlamamış maalesef kendini, eylüle kaldı yani:Saruboceq:

selam kızlar epeydir yoğunluktan giremiyordum siteye, ne gelişmeler olmuş meğer, yeni hamişlerin hepsini kutluyorum, allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin yumoşlarınızı.

Kibelecim seni de canı gönülden tebrik ediyorum. o ne tatlı bir bebek yarabbim, maşallah maşallah allah bol şanslı ve güzel ömürlü eylesin inşallah.

herkese bool öpücükler, preseedi yeni deneyen arkadaşlara da bol şanslar dilerim..

hayırlısı olsun kızlar opuyorumnanaktan

ovülosyon test ile birlikte kullanman yeterli olur. silik te olsa çizgileri çift gördüğün zamanlar çalış.. bir gün sonrasında da ... inş. hemen tutturursun... hayırlısı olsun...
canım testi hangi günler yapmak gerekiyor...çift çizgiyi bi kez gördükten sonra yetiyormu yoksa tekrarlamalımıyım..belki üzerinde yazıyordur gelince okurum ama genede bir bilene danışmakta fayda varyerimseniben

ben ucuz olan yerden beceremedim ovulasyon testini almayı preseedi aldığım yerden aldım hem kargoyada ayrı ayrı ücret ödememek için...fer...l sh..p tan aldım inşallah vesile olurr..bi hamile kalıyım valla beni durdurana aşk olsun:dance:

günaydın herkese. dün preseedime kavuştum nihayet. sitesinden sipariş etmiştim. su an adet dönemindeyim. eylül 1 gibi kullanacağım inşallah. umarım ilk kullanmamda kalırım. darısı hepinizin başına. ben bu preseede baya inandım umarım umutlarımız boşa cıkmaz.

aayy canım benim hoşgeldinnn tatlımmmm
ben buralardayım tatlım yeni iki gün önce regli oldum(( bu ay preseed kullanmamıştım zaten ara kanamam oldu yine bende ziyan etmim dedim şimdi reglim bitsin preseedle 3. denemem olucak kocamıda sperm testine baktırmaya yolluyorum nolur nolmaz diye hakkımzıda hayırlısı tatlım ya
senin de inşallah biran önce toparlanır rahmin tatlım hayırlısı olsun canım yaa sağlığın olsunda gelir bebişlerimiz elbet bir gün kendine dikkat et canım benimm opuyorumnanaktan

güle güle kullan canım. inşallah ilk denemende tutar. ben de umutluyum. garibin ekmeği umutmuş. bizimki de o misal.

inşallah hamişsindir canım yaaaa inşallahhh

amin canım inşallah. bekleyen herkes hamiledir.
bazen çok umutlanıyorum. bazen de umutsuzum.çünkü eşimde sorun var. sperm sayısı 3 milyon. diğer değerleri iyi.ama normal yoldan olmayacak diye bir şey yok. daha pazar-pazartesi gördüm ben ovulasyonda çift çizgiyi. bişey varsa bile şu an belli olmaz.

sperm sayısını arttırmak için bi arkadasım bana havucu önerdi. havuçtan sonra eşinin spermleri 100 de 200 artmış. eşimin sperm durumunu bilmiyorum ama ben yine de bu ay başladım. tavsiye ederim

ÖNCELİKLE HEPİNİZE MERHABA SEVGİLİ ARKADAŞLARIM a.s.

kedersiz hala görmedinmi canım çift çizgiyi:uhm:

allah aynı acıyı bir daha yaşatmasın inşallah ..preseedli günlerin hayrını görürsün inşallah :Saruboceq:
hayırlı uğurlu olsun inşallah canım

Kıslaaaar ben geldim, naslsınız? Ne var ne yok, yokluğumda sayfa almış başını gitmiş heee :)
seni kaçak seniiiii nerdesin kızzz ne tatildi döktünmü bütün kurtlarını hoş geldin sefalar getirdin cicim opuyorumnanaktan

benide 1 eylüle eklermisiniz ilk ayım pre-seed le.

beni de ekleyin kızlar ben de bu ay kullanacağım

hayırlı olsun arkadaşlar a.s
meyram biraz durgunluk var evet ama allah izin verirse pepeşe çıkacak hamilelerimiz :Saruboceq:

kızlar benide listeye ekleyin bugün siperiş verdim...bende kullanıcam ertık inşallah işe yarar

hayırlı uğurlu olsun kızlar a.s

sağlık olsun canım allah sağlık versin preseedlerimiz bizi bekliyor nasılsa opuyorumnanaktan

misafirlerden fırsat bulsam yazıcam tatlım aklımda merak etme a.s

gözün aydın canım a.s
gunaydin kizlar preseed kullanlardan bu ay guzel haberler almak dilegiyleeee
günaydın sevgili asi dileklerine yürekten katılıyorum aminnnn opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…