Preseed kullananlar

yasemin sende ev topladin demek. elin degmisken gel benimkini de toplayalim. yorganlar havalanacak vakumlanacak. artik yavastan yavastan hiz vermem lazim bu tasinma isine. yoksa yetistiremiycem

bidenem ben gelim yardıma dicem ama pasaportum yok gülüm ya kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

bidenem ben gelim yardıma dicem ama pasaportum yok gülüm ya kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

yok canim ben tek basima alistim zaten. bu ikinci olcak tasiniyorum. bu defa esyalari degil sadece giyicek yatak yorgan ceyizlik esyalari filan topluyorum. sanirim ramazanin ilk haftasi geliyoruz :sm_cool:

yok canim ben tek basima alistim zaten. bu ikinci olcak tasiniyorum. bu defa esyalari degil sadece giyicek yatak yorgan ceyizlik esyalari filan topluyorum. sanirim ramazanin ilk haftasi geliyoruz :sm_cool:
hadi hayırlısı burada bayramlar bir başka güzel bilirsin yetiş bari opuyorumnanaktan

bu gün yazmaktan tele cevap vermekten helak oldum cicim elim kolum kalkmıyor valla:bbo:

bende cok konuysuoyrum tel de. neyseki yaz geldi herkes tatile cikti, benim tel sustu:))

şu preseedçilerle yazıştık anam ne zor dili tam anlamyınca allahtan bir kardeşim var benim ona dedim aç benim maili yazış allah rızası için sağolsun halletti adresi bulamamış postacı ne biçim postacı ise geri gitmiş bizim preesed öte yandan tel durmuyor deli oldum valla :sm_cool:

ben ne bahtsız insanım yaf preseedlerim tr ye geliyor beni bulamıyor üzüntüyle geri gidiyorlar kısmetin böylesikaydirigubbakcemile3

sakin canim sakin. telas yapma. nasil olsa olacagina variyor:))
postaciya da ne demeli yani. sen nerdesin ki? asyada mi, bizden tarafta mi:))

avrupa yakasındayım canım büyükçekmece'de sakin kalayım diyorum ama şaşırtıyorlar beni canım ya buranın postacısı adresi nasıl bilmez yada işlerine gelmiyor baştan savıyorlar

annemlerin oturdugu yerde de ulasim cok merkez ama direk bi vasita yok, yani 10 dk yürümen gerek cünkü oraya araba girmiyor. postacilarda hep bastan saviyorlar. 10 dk yürümemek icin yani. ah ahhh :eek:lmaz:

hayatım postane ile aramızda bir kilometre var yok hergün geliyorlar öyle ter bir noktada değil merkezdeyim nerdeyse ama trde ne doğru yapılıyorki bunu doğru yapsınlar saldım çayıra mevlam kayıra işte

aslında onlar gelene kadar fena olmaz en azından bu ayı değerlendirmiş olurdum ama nasıl olcak burdan sana havale çıkarabiliyorum dimi hesabına:uhm:

canim o sorun degil 3-5 kurusun lafi olmaz:))

ben sana yollim, ne kadarda gelir bilmiom ama istanbula bir günde gider. ankaraya da yolladigim seyler 1 günde gidiodu. postaciya takilmazsa:)) sen bana adresini yolla. ben sana yolliyim. sadece preseed dimi? ovulasyonun 32 taneydi sanirim:))

canim o sorun degil 3-5 kurusun lafi olmaz:))

ben sana yollim, ne kadarda gelir bilmiom ama istanbula bir günde gider. ankaraya da yolladigim seyler 1 günde gidiodu. postaciya takilmazsa:)) sen bana adresini yolla. ben sana yolliyim. sadece preseed dimi? ovulasyonun 32 taneydi sanirim:))

hayatım öyle içim rahat etmez ama benim sana parayı yollamam lazım sıkılırım ben öyle sen bana bir hesap numarası varsa ver ben gönderimde rahat istiyim bidenem opuyorumnanaktan

o zaman söyle yapalim, ben tr ye gidince ordaki hesaba yollarsin:) simdi iban no filen vermek lazim. bende geliyorum diye banka hesabimi kapattim gecen hafta. kacmiyorsun ya sanki. helal olsun yani önemli degil. sen adresini yaz. ben yarin alir, aksam yollarim hemen.

bu arada canim sana mail attim, iletim gitmio nedense :uhm:

X