Preseed kullananlar

işte böyle umudumuz tükenmemeli opuyorumnanaktan ah canım benim şu satıcan çektiğimi kimseden çekmedim gelmedi geri gitmişler adresi bulamamış salak postacı bugün mailleştik cvp bekliyorum

işte böyle umudumuz tükenmemeli opuyorumnanaktan ah canım benim şu satıcan çektiğimi kimseden çekmedim gelmedi geri gitmişler adresi bulamamış salak postacı bugün mailleştik cvp bekliyorum

canim ya iki siparisin ikisi de geri gittiyse bence bu iste bir terslik var. cunku ayni saticidan ben yaklasik 30 a yakin adrese gonderi yaptim. hicbirinde bir sorun cikmadi. sadece biri 3 haftada gitti o da Turk ptt sinin hatasindan. onun disinda Istanbul'a 4. gun ulasti. Anadolu'daki yerlere ise 5 gun max 1 hafta surdu. bence sen verdigin adresi bir kontrol et. postaci da bulamadi ise bence adreste bir sorun olabilir. bir numara hatasi, yanlis anlasilma vs.

oy oyyy edalı kızımızda pek şeker olmuş annesi hoşgeldin kibelecim inşallah iyisinizdir ikinizde kocamannn öp edamızı bizim içinn Şeniz canım valla aynı adrese tr içindende bir çok sipariş verdim hatta bu gün ovulasyon testlerim bile geldi nasıl bulamaışlar anlam veremiyorum bende çaresiz adresi tekrar yazdım hemde extra detay ekleyerek bakalım bu kez nolcak :uhm:

oy oy canım benimmm sanada yazarım canımm benimmm yaseminim nasılsın birtanemmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merakla bekliyor olucam yerimseniben
ben iyiyim tatlım ama bu aralar temizliğe verdim kendimi..halıları verdim yıkanması için sonra da kendime bir sürü iş çıkardım..akşam olunca yatağın yolunu zor buluyorum senağlama

birde yumurtamın çatlamakta olduğu dönemlerdeyim..o yorgunlukla çalışmada yapıyoruz..artık sen düşün ne hallerde olduğumu :bbo:

sen neler yapıyorsun tatlım...sabhaları bakınıyorum biraz akşamları ne güzel sohbetler ediyorsunuz..inşallah işlerim biran önce biter de bende katılırım güzel sohbetlerinize yerimseniben Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
sanirim gitmis. ama ben burdayim eger istersen:))

dün geceki muhabbbet neydi yaaa. rüyama girdi :roflol:

kontrolu yaptin yani, aferin sana yerimseniben
kimse bisey demez yaa, nolcak sanki, iki lafin belini kirdik surda:)))

canim dün gece azize bizi kopardi resmen :roflol: öldük valla. karnimiz yanaklarimiz kas yapti gülmekten

burdayım...sayfa açıktı ben mutfakta yemeklere bakmaya gitmiştim
canım hoşgeldin temizlik bu havada offf hiç çekilmiyor ama mecburen sağlığın yerinde değilmi ?
ne muhabbetiydi o yaa..bana da söyleyin...:))
milleti şenlendirim dedim accık kız bacım arada tozu dumana kattım ama aman napalım yaff üfff kaydirigubbakcemile3
kontrolu yaptin yani, aferin sana yerimseniben
kimse bisey demez yaa, nolcak sanki, iki lafin belini kirdik surda:)))

yaptım yaptım önce yasaklandımmı diye baktım baktım problem yok topiğe baktım oh herkes mutlu mesut gülüyordu kaydirigubbakcemile3

aramzıda kalmıştır inşallah kaç kişiydik meyram kaydirigubbakcemile3ben site sahibinden korktum ama yırttım galibakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sağlığım yerinde tatlım..şu ortalıkta bir düzene girseydi herşey daha güllük gülistanlık olurdu..

demek milleti şenlendirdin azizecim..ben varken de aynı performansı beklerim kaydirigubbakcemile3

canım ya kendiliğinden gelişti valla bir baktım 5 e takmışım tam gaz rütük yetkilisi bir geldi ben tırstım allah razı olsun anlayışlı biri arkadaşımız çıktı sağolsunkaydirigubbakcemile3

yasemin sende ev topladin demek. elin degmisken gel benimkini de toplayalim. yorganlar havalanacak vakumlanacak. artik yavastan yavastan hiz vermem lazim bu tasinma isine. yoksa yetistiremiycem

bizim mehal iyi arkadastir. rtükcü olduguna bakma:))

kızlar eşim geldi çıkıyorum..akşam uğramaya çalışırım yine..öptüm ikinizi

güle güle canim afiyetolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…