Preseed kullananlar

kızlar gunaydın,
alıntı yaparak herkese cevap vermek isterdim ama cok halsizim.Dun gece sabaha kadar kasığım çok ağrıdı.sonra yumurtalığıma da vurdu.Aslında sanki kasık değil de rahmim ağrıyor.Sabaha karsı uyumuşum.Uyandığımda hala ağrıyordu.tekrar uyudum ve kalktığımda geçmişti.Dun gece dayanamayınca 1 tane parol içtim.
hala adet olmadım tabi.test yaptım bu sabah ama test de gecersiz çıkmasın mı.Yani c çizgisi bile yok.
artık bende yarın direk doktora gideceğim arkadaslar.İçime kötu seyler doğuyor.
hamileliği bıraktım,dış gebelikten korkuyorum.Yoksa bu ağrılar bilmem neden oluyor.
Neyse kafanızı şişirmeyeyim.Zaten suratımdan düşen de bin parça.adet olsam da rahatlasam,yoksa testlere de guvenim kalmadı..

canım haklısın gerçekten dış gebelikte çok sancı olur ama umarım öyle bişey değildir bence bekleme hemen bugün git allah korusun tüplerde yırtılmaya kadar bile gidebilir korkutmak için söylemiyorum ama benim teyze kızında olmuştu ordan biliyorum...geçmiş olsun canım...

canım haklısın gerçekten dış gebelikte çok sancı olur ama umarım öyle bişey değildir bence bekleme hemen bugün git allah korusun tüplerde yırtılmaya kadar bile gidebilir korkutmak için söylemiyorum ama benim teyze kızında olmuştu ordan biliyorum...geçmiş olsun canım...

canım işyerimde diğer arkadas izinli olduğu için bugun cıkma sansım yok.ancak yarın gidebilicem.Cok korkuyorum ya,dış gebelik geçirenler bana bi akıl versin yaa:KK43:((

canım benim çok geçmiş olsun inşallah kötü birşey değildir canım yaa hemen moralini niye bozuyorsun bu ağrılar olası gebelikte zaten grülebiliyormuş inşallah herşey gönlünce olur canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sağol canım,insallah..inan ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Zaten panik atak var bende,kötu birsey cıkarsa o korkulara nasıl dayanırım bilmemmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

canım işyerimde diğer arkadas izinli olduğu için bugun cıkma sansım yok.ancak yarın gidebilicem.Cok korkuyorum ya,dış gebelik geçirenler bana bi akıl versin yaa:KK43:((

canım dış gebelikse eğer bhcg değerleri normale göre çok daha yüksek oluyor eğer varsa çıkar idrarda zaten dediğim gibi seviyesi daha yüksek oluyor...bence sen şimdi idrarda güvenli bi test daha yap sabah ilk idrar olmasa da olur (-) çıkarsa en azından dış gebelik ihtimalini çıkarırız ortadan

kızlar gunaydın,
alıntı yaparak herkese cevap vermek isterdim ama cok halsizim.Dun gece sabaha kadar kasığım çok ağrıdı.sonra yumurtalığıma da vurdu.Aslında sanki kasık değil de rahmim ağrıyor.Sabaha karsı uyumuşum.Uyandığımda hala ağrıyordu.tekrar uyudum ve kalktığımda geçmişti.Dun gece dayanamayınca 1 tane parol içtim.
hala adet olmadım tabi.test yaptım bu sabah ama test de gecersiz çıkmasın mı.Yani c çizgisi bile yok.
artık bende yarın direk doktora gideceğim arkadaslar.İçime kötu seyler doğuyor.
hamileliği bıraktım,dış gebelikten korkuyorum.Yoksa bu ağrılar bilmem neden oluyor.
Neyse kafanızı şişirmeyeyim.Zaten suratımdan düşen de bin parça.adet olsam da rahatlasam,yoksa testlere de guvenim kalmadı..

geçmiş olsun arkadaşım
inşallah kötü bişey yoktur endişelenme hemen
Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

sağolun kızlar,moral oldunuz bana.Şimdi kukuletam eğer değerlerim çok yuksek olsaydı sanırım testte silik falan cıkmazdı dimi.o zaman pozitif tam görunurdu sanırım.oysa zaten varmı yokmu hala belli değil 2.çizgi.Doktorla randevum yarın saat 12de kızlar.artık var yada yok cıkar.Belki hamilede değilim ki,zaten öyle geliyor banada.
şimdi molaya gidiyorum,gelince yazısırız.çok sağolun opuyorum hepinizi..

Canim selam, yok daha donmedim. bebis daha gelmedi. Donmezse haftaya cuma, donerse masadan kalkip evime geri gelecegim.:Saruboceq:

senin koca tam sopalik. sen de git bir yerlere. O zaman da demistim, bir yer ayirt. Yalniz gitmek istemiyorsan annenle ya da bekar bir arkadasinla git. yap guzelce tatilini. hic bekleme beyefendiyi.

Canım sanırım Eda nazlı çıktı:)) sanırım yarın doğumun var arkadaşım. Allah yardımcın olsun..Mutlu hayırlı haberlerini bekliyoruz.
Kızlar nasılsınız? Pek girmiyorum siteye. Canım artık hiçbirşey istemiyor:KK43:(

kızlar azönce lavaboya gittim peçeteme pembe kan geldi..bu ay olmadı mafoldumben listeden benim adet tarihimi değiştirebilirmisiniz 22 ağustos olarak..zaten şansım 2 ayda birdi benim, inşallah bu aya kısmet olur..

sağol canım,insallah..inan ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Zaten panik atak var bende,kötu birsey cıkarsa o korkulara nasıl dayanırım bilmemmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

duygucum merhaba,senin anlattığın tarzda benim idrar testimde de hiç bir şey çıkmadığı ay hamile kalmıştım canım endişe etme inş. hamilesindir.

duygucum merhaba,senin anlattığın tarzda benim idrar testimde de hiç bir şey çıkmadığı ay hamile kalmıştım canım endişe etme inş. hamilesindir.

gercekten miii..peki testleri kacıncı gunde yapmıştın..Birde kasık ağrın olmuşmuydu,ama boyle adet sancısı gibi..Ya ağrım olmasa,hiç dert etmeyip beklerimde ağrı olayı gözümü korkutuyor tatlım ya..
kukuletam selaaam bu arada sanada..çiçekçik nerelerde,onda bi gelişme var mı?? gelmemitir umarım kırmızılarr...??

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :CüvCüv: :hooray: :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

cicekcik..................25/temmuz
SadeceMeyra..........27/temmuz
selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
aurora79..................22/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
duyguby
picardi

kızlar azönce lavaboya gittim peçeteme pembe kan geldi..bu ay olmadı mafoldumben listeden benim adet tarihimi değiştirebilirmisiniz 22 ağustos olarak..zaten şansım 2 ayda birdi benim, inşallah bu aya kısmet olur..

canım neden iki ayda bir analmadım. ama kısmet değilmiş... üzülme:teselli:

gercekten miii..peki testleri kacıncı gunde yapmıştın..Birde kasık ağrın olmuşmuydu,ama boyle adet sancısı gibi..Ya ağrım olmasa,hiç dert etmeyip beklerimde ağrı olayı gözümü korkutuyor tatlım ya..
kukuletam selaaam bu arada sanada..çiçekçik nerelerde,onda bi gelişme var mı?? gelmemitir umarım kırmızılarr...??

evet canım bel ve kasık ağrım olmuştu..adetim geçeli 1 hafta olmuştu sanırım test yaptığımda hiç bir şey çıkmayınca test bozuk sandım kan testi yaptım onda çıktı ama maalesef düşükle sonuçlandı sonrasında..

Duygucum neden bu kadar paniksin? Normal gebelikte de sancısı olan var aşırı, benim bi arkadaşım 1 hafta ağrı çekti, hatta ilaç felan içmişti, dayanamayıp doktora gitti bende polip var diye, doktor hamilesin dedi ona, biz şok olduk hem de çok sevindik. Dış gebelik felan çıkar bunları aklından yaaa, yarın tekrar bi test yap, doktora git istersen ama panik olma böyle, rahatt ooool kıssssıııııııım :)

Bak ben de neredeys 3 haftadır regl ağrısı çekiyorum ama bi türlü hasta olamıyorum, beklemedeyim :KK43:

Duygucum neden bu kadar paniksin? Normal gebelikte de sancısı olan var aşırı, benim bi arkadaşım 1 hafta ağrı çekti, hatta ilaç felan içmişti, dayanamayıp doktora gitti bende polip var diye, doktor hamilesin dedi ona, biz şok olduk hem de çok sevindik. Dış gebelik felan çıkar bunları aklından yaaa, yarın tekrar bi test yap, doktora git istersen ama panik olma böyle, rahatt ooool kıssssıııııııım :)

haklısın canım yaa,neyse yarın hersey belli olur.Bende yazarım size...moralimi bozmiiim,zaten olacak seyleri değiştiremem dimi :)) bu arada senin gunun ne zaman,???
sende de bi sürpriz olmasın sakınzemuszemuszemuszemus

canım üzülme yani ay yeni umut demektir
inşallah bi dahaki ay herşey daha güzel olur

evet canım bel ve kasık ağrım olmuştu..adetim geçeli 1 hafta olmuştu sanırım test yaptığımda hiç bir şey çıkmayınca test bozuk sandım kan testi yaptım onda çıktı ama maalesef düşükle sonuçlandı sonrasında..

geçmiş olsun canım sanada,bilgiler için çok teşekkür ederim..

bu arada bende cok mesgul ettim herkesi kızlar kusura bakmayın.Hadi kendime geleyim bendeyerimsenibenyerimseniben

insallah size yarın guzel haberler veririm.olmazsada napalım,bidahaki aya preseede direk başlayarak denerim.Hem belki daha bekleyenlerimiz var,bakalım onlardan ne bombalar cıkacak.:)))))

X