Preseed kullananlar

bilgilendirmen için saol canım
bende öyle düşünüyorum zaten reglimin erken gelmiş olduğunu
soğan kürüne evet yanlış zamanda başladım o şekilde başlayan çok kişi vardı bende işte nolcak dedim başladım böyle oldu((
hayırlısı olsun zaten sökülceksede biran önce sökülsün beklemekte çok gıcık
bu ay soldan yumurtladım yarım saattir sol dan kasığım ve belim hafif hafif sancılanıyor zaten tekrar teşekkür ederim canım a.s.

evet cnm haklısın, gerçekten her olanda bir hayır vardır..zaten tek tesellimiz bu, herşey Allah tan..

rüyasında yumurta gören arkadaşım..ne güzel bir rüya görmüşsün..
annem benim tüp bebek denemem de rüyasında bol sayıda yumurta görmüştü..hemen rüya tabirine bakmıştık..hamileliğe işaretmiş..yumurtayı annem gördü ama onun hamile kalması imkansız olduğu için bana yormuştuk..bol sayıda diye ikize bile yormuştuk...ben gerçekten hamile kalmıştım ama kimyasal gebelikti..düşükle sonuçlandı...benim düşük yaptığım gün kızkardeşimin hamile kaldığını öğrendik bu kez de..(onun ki istenmeyen gebelikti)bol sayıda olması kızkardeşimin ve benim hamileliğime işaretmiş demek ki :))Allahın işine bakın arkadaşlar ben hamile kalmak için 4 yıldır sürekli tedavi görüyorum ve olmuyor..ben düşük yaptığım gün kardeşim istemediği halde hamile kalıp,bu çocuğu aldırmak zorunda kalıyor...çok acı bir durumdu o gün benim için..ama herşey Allahtan olduğu için isyan edemiyorsun işte..

rica ederim canım ama benim kafamı karıştıran ateşinin yüksekliği oldu..regli olurken ateşin normal seviyesine düşer ama sende öyle değil..eğer kanaman şuan yoksa reglide değilsin bence..ateşini sabah yataktan kalkmadan dil altından ölçüyorsun dimi?en güveniliri bu çünkü..
bu sabah ölçtün mü ateşini?kaç çıktı?

canım benim çok teşekkürler ŞenizŞenizŞenizççooooook mutlu ettin beni bu çiçekler sana a.s.a.s.a.s.ben de o arada rüya tabirlerine baktım gerçekten öyle söylüyor inşallah rabbim bebeğimin haberini rüyamda müjdeliyordur.yarın adet günüm sonuç negatif de olsa mutlaka burdan size haber vericem arkadaşlar bugün kandil bol bol dua edicem hepimize sizler de hepimiz için dua etmeyi unutmayın bir de kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus

aay canım benim geçmiş olsun
her şerde bir hayır vardır inşallah bundan sonra en kısa zamanda alırsın hamişlik haberini canım :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlar,günaydınnnnn,hepinize hayırlı kandiller olsun.Bu hafta yaşlı bir teyze dedi ki,kendine ettiğin duadan daha çok başkasına ettiğin dua daha çabuk gerçek olur dedi.Bizde ne yapıyoruz,hepimiz bu akşam birbirimize bol bol dua ediyoruz.Rabbim,bu mübarek aylarda,mübarek günlerde hepimizi sevindirir inşallah.

Ve bence nicklerimizden daha ziyade adımızı kullanarak ettiğimiz dualar daha iyi olacak.Benim adım Ayşen.Dualarım için sizlerin de adınızı bekliyorum:)

inşallah hamilesindir canım..bunu can-ı gönülden diliyorum..opuyorumnanaktan idrarda negatif çıksa bile hemen umutsuzluğa kapılma..geç döllenme olursa hemen idrarda çıkmayabilir..bende bu gece hepimiz için dua edicem..:Saruboceq:

benim adım yasemin..isimlerinizi yazarsanız bende bir liste oluşturup öyle dua edebilirim sizler için..

benim adım yasemin..isimlerinizi yazarsanız bende bir liste oluşturup öyle dua edebilirim sizler için..

canım benim adım da yeşim ve 29 yaşındayım 3 yıllık evliyim...böylece kendimi de tanıtmış oldum.:1hug::1hug::1hug:şimdiden teşekkürler canım ben de edicem rabbim kabul eder inşallah.zemuszemuszemuszemuszemuszemus

Sekerlerim hepinize hayirli kandiller diliyorum,rabbim eksiklerimizi biliyor insallah bu mubarek gunde hayirlisyla bizleri sevindirir.canlarim telden yaziyorum takip etmem zor oluyor kismetse 1-2 saat sonra pcden giricem datayli yazisiriz sizleri seviyorum hosca ve dostca kaliniz:Saruboceqpuyorumnanaktan

Bana öyle bir evlat nasip etki ALLAH’ım,

Zayıf olduğu zamanları bilecek kadar güçlü, korktuğunu kendisine itiraf edebilecek kadar cesur olsun; şerefli bir mağlubiyette mağrur ve dik kalabilsin; zaferde ise mütevazı ve şefkatli olabilsin...

Yapması gereken işler sadece birer arzu olarak kalmasın, seni tanıyan bir evlat olsun ve kendini tanımanın bilginin temel taşı olduğunu bilsin .....

Sana yalvarırım ALLAH’ım, onu kolay ve rahat yollarda değil, güçlüklerle savaşmanın zevkini duyacağı yollarda yürüt ki, fırtınalarda ayakta kalmayı, ayakta kalamayanlar için de sevgi ve şefkat duymayı öğrensin.....

Kalbi temiz olsun, ümitleri yüksek… Öyle bir evlat olsun ki, başkalarına hükmetmeden önce kendine hükmetmesi gerektiğini bilsin, öyle bir evlat ki, geleceğe uzansın ama geçmişi unutmasın....

Ve bütün bunları ona verdikten sonra, yine yalvarırım ALLAH’ım, ona gülebilme duygusunu ver ki, daima ciddi olduğu halde kendisini fazla ciddiye almasın, ona alçakgönüllülük ver ki daima gerçek büyüklüğün sadeliğini, gerçek zekanın açık sözlülüğünü, gerçek gücün şefkat ve yumuşaklılığını hatırlasın.....

Aminnnnnnnnnnnnn:Saruboceq:

AMİNNNN
canım ne güzel dua etmişsin allah inşallah şu mübarek günde sesimizi duyar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…