Preseed jel kullanıp hamile kalanlar

Ben 5 yıllık evliyim hiç korunmadım.şu mfk yöntemini duymuşsundur eş paketi aldık ama onuda kullanmadı eşim.pek ilgili alakalı değil malesef.siz denediniz mi mfkyi
Ben kullandım bir süra para verip 3 ay üst üste iki defa spermde hiçbir değişiklik olmadı üstüne birde kilo aldırdı fazla fazla eşim de bende memmun kalmadık

Ben kullandım bir süra para verip 3 ay üst üste iki defa spermde hiçbir değişiklik olmadı üstüne birde kilo aldırdı fazla fazla eşim de bende memmun kalmadık
gebe olduğunuzu görüyorum maşallah nasıl hamile kaldınız

kızlar benim gece uyurken (uykumun arasında farkettim) bel ağrım ve kasık ağrım oldu ince bıcak sızısı gibi ve sonra durdu
daha öncede böyle oluyor muydu bilmiyorum (algıda seçicilik oldu sanırım)
ama saban uyandım bu saate kadar bir daha olmadı

Canım selam. Son durumun nedir acaba ?

Merhaba arkadaşınız cd56 testinden sonramı bu aşıdan oldu yoksa tüp bebek sürecindemi sadece bu aşı yapılıyor.mesela hiç düşük olmadıysa bile yapılırmı bu aşıdan

Merhaba arkadaşınız cd56 testinden sonramı bu aşıdan oldu yoksa tüp bebek sürecindemi sadece bu aşı yapılıyor.mesela hiç düşük olmadıysa bile yapılırmı bu aşıdan
Cd56 testini doktorumdan farklı bi doktor yaptı. Bende araştırmalarda gördüğüm için uygun gördüm.
Lenfosit aşısı normal süreç içerisinden gebelik oluşmadı ise uygulanmıyor. Aşılama oldu tutmafı onda bile uygulanmıyor. Rutin tedavide çok fazla düşük öyküsü olan ve sebebi bilinmeyenlere uygulanıyor sadece…
Bizde tüp bebekte tutunmama sebebi bulunamadığı için uygulandı. Tüp bebekte de rutin tedavide uygulanmıyor.

Merhaba, hangi üroloğa gittiniz acaba?

Merhabalar benimde eşimde ileri hareket sorunu vardi bunun için özel bi hastane bize impryl olan vitamini tavsiye etti ve üç aylik kullanım sonunda eşim bugün test verdi ve sonuç yerlerde morfoloji 5.7 den 0 a düşmüş ileri hareketlilik ayni sekilde 0 a düşmüş sperm sayısı çok iyiydi ayni şekilde düşmüş şok olduk gercekten doktor yaramadığını tekrar yeni den bi vitamin oda promenk diye onu kullanmamiz gerektigini söyledi gercekten ne yapacağımi şaşırdım siz memnun kaldiniz mi

Biz henüz tahlil vermedik beş ay bitti
Ama gelen giden yok belkide düzelme olmadı
Varikosel var mı ? O gibi durumlarda işe yaramayabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…