Preseed jel kullanıp hamile kalanlar

nasıl kullanmıştınız peki sadece yumurtlama gününde mi
evet ovulasyon döneminde 2 gün arayla 2 defa kullandım. İlişkiden sonra menstrual kap yerleştirdim böylece spermler dışarı çıkmadı. Sabaha kadar o şekilde uyudum. Bu yöntemle 7 yıl sonunda doğal yoldan hamile kalmış oldum

Merhabalar 5 yıllık evliyim 3 başarısız tüp Bebek denemesi oldu.arastirmalar yapıyorum bazen bırakıyorum kendimi hiç birşey yapmadan ama çevremden hamilelik haberleri alınca tekrar araştırmalara başlıyorum derken bugün preseed jel kullanıp hamile kalanlar olduğunu öğrendim bu şekilde bebek sahibi olan varmı ya da başka yollar deneyip hamile kalan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi bana.bizdeki sorun erkek faktörü
Yumurta takibi yaptırdım bu ay denedim 6 gün kaldı sonucu yazarım ama tanıdığım biri ikizlere hamile kalmıştı bu jelle

morfoloji 1
ileri hız 0
yavaş ileri 20
aydır ilaç kullanıyorum
2 yıldır hiç gebelik oluşmadı
sizin ?
Bu sorunları jeş çözmez maalesef eşinizin tedavi görmesi gerek allah korusun morfolojik sıkıntılı spermlerden hasta bebekte oluşma ihtimali çok yüksek

Bu sorunları jeş çözmez maalesef eşinizin tedavi görmesi gerek allah korusun morfolojik sıkıntılı spermlerden hasta bebekte oluşma ihtimali çok yüksek
1 yıldır ilaç tedavisi görüyor aslında
bir yıldır bende korkudn hiç böyle bişey denememiştim
bi şansımı deniyim dedim

1 yıldır ilaç tedavisi görüyor aslında
bir yıldır bende korkudn hiç böyle bişey denememiştim
bi şansımı deniyim dedim
Bence risk almayın jel etkili evet ama morfoloji sıkıntılı olanlarda hasta sakat bebeğe sebep olur direk aşılama yada tüp bebek ypın

Bence risk almayın jel etkili evet ama morfoloji sıkıntılı olanlarda hasta sakat bebeğe sebep olur direk aşılama yada tüp bebek ypın
morfolojisi bozuk sperm dölleyemez
döllense de düşer
bu sakat bebeğe sebep vermiyor hanımefendi.
araştırırsanız yada doktorda bilgi alırsanız yada aldıysanız da yanlış almışsınız
spermin dna sı ile bebeğin dna sı aynı şey değil.

bu arada eski yorumlarınıza baktım bebekleriniz düşmüş
Allah sabır versin
c56 testi yatırdınımız hiç ?
rahimin bebeği kabul etmemesi ve düşürmek istemesi durumu oluyo bazen
ve testle tespit ediliyo
yeni bir test bazen bilmiyor insanlar
ama bu tarz düşük durumlarında önemli

döllense de düşer
araştırırsanız yada doktorda bilgi alırsanız yada aldıysanız da yanlış almışsınız
Eşimin kuzeninde morfoloji sorunu var doktorları uyarmıştı morfoloji düzelmeden doğal gebelik düşünmeyin diye ordan biliyorum az çok zaten araştırırsanız morfoloji 0 olsa bile hamile kalan bir çok insan var ve sıkıntılı s üreçler geçiriyor birde bir çok kez tüp bebek 2 aşılama ve 4 çatlatma iğnesi olan biri olduğumdan 5 senedir gitmediğim hastane fakülte kalmadı en iyisinden en kötüsüne kadar gittim. Bütün testlerim yapıldı bende yarım rahim var doğuştan bebeklerde yada embiriyolarda sorun yok yani düşük sonrası patoloji raporlarımda temiz çıktı. Yarım rahimden kaynaklı rahim adım adım büyüyor malesef hafta ilerledikce bir sonraki gebeliğe yer açılıyor :)

döllense de düşer
benım cok yakın bır arkadasım morf.1 -ılerı hız 0 ıle hamıle kaldı..
hatta ıkı tup denedı olmadı, bıraktı ve dogal hamıle kaldı suan 6aylık bebegı..
Allah buyuk ınsallah sızede nasıp olur

nasıl kullanmıştınız peki sadece yumurtlama gününde mi
Bizim morfolojı 3 bak arkadaşım testimizi yüklüyorum.doktoruma bende sordum arkadaşın dediği gibi duydum ama doktorum senin dediğin gibi dedi zaten rahim kabul etmez tutundurmaz embriyoyu dedi.

Eklentiler

• 25F7084B-FA8F-4B4A-BD99-79A59383C701.jpeg
    25F7084B-FA8F-4B4A-BD99-79A59383C701.jpeg
    82,7 KB · Görüntüleme: 110
Bizim morfolojı 3 bak arkadaşım testimizi yüklüyorum.doktoruma bende sordum arkadaşın dediği gibi duydum ama doktorum senin dediğin gibi dedi zaten rahim kabul etmez tutundurmaz embriyoyu dedi.
aslında sonuçlarınız kötü değil
hız ve morf önemli
morf 3 kabul gören bir değer
sizin sadece sayı sıkıntılı ve bu en çabuk düzelen değer
keçiboynuzu denediniz mi sayıyı çok yükselttiği söyleniyor
ne kadardır deniyordunuz?

benım cok yakın bır arkadasım morf.1 -ılerı hız 0 ıle hamıle kaldı..
hatta ıkı tup denedı olmadı, bıraktı ve dogal hamıle kaldı suan 6aylık bebegı..
Allah buyuk ınsallah sızede nasıp olur
ay ne güzel bir haber böyle duydukça ümitleniyorum
hepimize nasip etsin arkadaşım
sizin değerlerinizde normale dönmüş
dış gebelik kötü bir deneyim olsa da bir kere olduysa sağlıklı şekilde bir daha olacaktır İnşallah.
Benimde yumurtlama dönemi geçti jelide kullanarak değerlendirdim bu ay
ama kasıklarımda hiç bir belirti yok :/
gerçi yumurtlama değerlendireli 3 gün oldu daha ama bilmiyorum.

aslında sonuçlarınız kötü değil
hız ve morf önemli
morf 3 kabul gören bir değer
sizin sadece sayı sıkıntılı ve bu en çabuk düzelen değer
keçiboynuzu denediniz mi sayıyı çok yükselttiği söyleniyor
ne kadardır deniyordunuz?
Ameliyat öncesi üç ay keçiboynuzu kaynatıp günde iki kez içirdim eşime.5 milyon olan sayısı 45 milyona çıktı ameliyattan hemen önce aralıkta ameliyat oldu iki ay sonra şehir dışına gitmek zorunda kaldı arada gelebildi eve.vitamin takviye kullanamadım sonrasında üç ay yoktu evde iki aydır falan döndü eve.size dediğim gibi karışım hazırladım onu ve çakşır suyu kullanıyor.şuanda sağol arkadaşım

İşte şehir dışından gelince verdirdim bu testi o zaman çıktı bu sonuç ameliyat olduk düşmüş diye üzüldüm ama ameliyat sonrası ilgilenemedim tabi gitmek zorunda kaldı çünkü

Ameliyat öncesi üç ay keçiboynuzu kaynatıp günde iki kez içirdim eşime.5 milyon olan sayısı 45 milyona çıktı ameliyattan hemen önce aralıkta ameliyat oldu iki ay sonra şehir dışına gitmek zorunda kaldı arada gelebildi eve.vitamin takviye kullanamadım sonrasında üç ay yoktu evde iki aydır falan döndü eve.size dediğim gibi karışım hazırladım onu ve çakşır suyu kullanıyor.şuanda sağol arkadaşım
ya bizimde varikoselimiz var
ama ameliyatlık değil diyolar
2,6 mm büyüklüğü
sayımız var belliki hızı ve morf bozuyo
bi doktora daha gidicem varikosel için
tüp bebekçi ameliyat olma dedi eşime

İşte şehir dışından gelince verdirdim bu testi o zaman çıktı bu sonuç ameliyat olduk düşmüş diye üzüldüm ama ameliyat sonrası ilgilenemedim tabi gitmek zorunda kaldı çünkü
ameliyat sonrası birşey kullandırmadan 6 ay bekletiyorlar aslında faydayı anlamak için
üzülme geçen zaman arkadaşım
senin değerlendirmek için vaktin pek olmamış eşin yokmuş baksana
olacak inşallah

ya bizimde varikoselimiz var
ama ameliyatlık değil diyolar
2,6 mm büyüklüğü
sayımız var belliki hızı ve morf bozuyo
bi doktora daha gidicem varikosel için
tüp bebekçi ameliyat olma dedi eşime
Ya ürologumuz çok iyiydi.sayın falan düzgün ken ameliyat ol derim bana olmasanda mikrocerrahi ile ol normal olma dedi.çok güzel anlattı bize doktorumuz spermler çıkış yaparken geniş damarların içine düşüyor bu yüzden zorlanıyorsunuz dedi.doktorun bu değerlere bile düzelme sürecinde daha gayet de iyi dedi.

X