Preseed jel kullanıp hamile kalanlar

Biz henüz tahlil vermedik beş ay bitti
Ama gelen giden yok belkide düzelme olmadı
Varikosel var mı ? O gibi durumlarda işe yaramayabiliyor
Varikosel yok ama sizede tavsiyem test vermeniz bu sekilde olacağını bilseydik önceden verip takviyeyi bırakırdık

Bizde bu ay Preseed kullandık , adete 8 gün var. Sonuç alan oldu kızlar ?

bırakıcam inşallahh
Allah hepimize şifa olacak hamleleri yapmayı nasip etsin
Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun 😌 Baş anomaliniz kaçtı acaba? Bizim sayı hareket iyi morfoloji 15 baş anomalisi 80. Hiç gebelik oluşmadı. Bu ay bende jel denemeyi düşünüyorum

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun 😌 Baş anomaliniz kaçtı acaba? Bizim sayı hareket iyi morfoloji 15 baş anomalisi 80. Hiç gebelik oluşmadı. Bu ay bende jel denemeyi düşünüyorum
Merhaba bizim bir testte 99 çıkmıştı
1 yıl boyunca sürekli vitamin kullandık
Sonrada aktarda yaptırdığımız bir macunu

Umut olsun diye yazmak istedim.
Bende hamile kaldığım ay proseed jel kullandım.
Eşimde morfoloji 0 dı.
2 tüp bebek sonrası tutunma problemi üzerine odaklandık. Bağışıklığı düzenlemek için lenfosit aşısı oldum.
O ay zaten transfer sürecine var, çekmecede duruyor o kadar para verdim diyerek kullandm.
Ben yumurtlama takibi yapmadım, inancım yoktu. O yüzden 2-3 defa ilişkilerde kullandım.
Tesadüfen de erken öğrendim.
Tüp bebek süreci geçirdiyseniz lenfosit aşısını araştırın..
Bi arkadaşın daha lenfosit aşısı ile doğal yoldan gebe kaldığını öğrendim.
Merhaba . Lenfosit aşısı fiyat nedir? Nereden alınır kimler yapabilir bu reçeteli mi? Kimden yazmasını isteyebilirim?

Merhaba bizim bir testte 99 çıkmıştı
1 yıl boyunca sürekli vitamin kullandık
Sonrada aktarda yaptırdığımız bir macunu
Merhaba hamile olduğunuzu görüyorum bu jeli kullanıp mı hamile kaldınız Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bende jeli kullandığım ay hamile kaldım.
Ben o ekim 2021 de 400 lirays almıştım…
merhaba jelin rengi neydi yeşil renkli olan var sayfada pembe renk jelden bahsediyorlar. internette bulamadım preseedle jel diye aradığımda yeşil renkli jel çıkıyor.

Eklentiler

• jell.jpg
    jell.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 36
merhaba jelin rengi neydi yeşil renkli olan var sayfada pembe renk jelden bahsediyorlar. internette bulamadım preseedle jel diye aradığımda yeşil renkli jel çıkıyor.
Firma sürekli isim ve şekil değiştiriyor. Firmanın kendi sitesinden alırsanız güvenli olur.
İnş faydasını görürsünüz..

e vitamini (sperm in dölleme yeteneği için)
protime man (yine sperm için vitamin)
imprly (spermdeki dna hasarını düzenlemesi için )
solgar quenzim q10 (hücre yenileyici)

siz bir şey kullanmıyor musunuz ne kadardır deniyorsunuz
Bunları kendimiz eczaneden alabilir miyim

X