Preseed jel kullanıp hamile kalanlar

Ya ürologumuz çok iyiydi.sayın falan düzgün ken ameliyat ol derim bana olmasanda mikrocerrahi ile ol normal olma dedi.çok güzel anlattı bize doktorumuz spermler çıkış yaparken geniş damarların içine düşüyor bu yüzden zorlanıyorsunuz dedi.doktorun bu değerlere bile düzelme sürecinde daha gayet de iyi dedi.
bende onu mantıklı bulyorum
bir süürü sperm üretimi var
ama o damardan geçip dışarı atılırkan
pis kan yüzünden hasara uğruyo
kesinlikle sebebi bu

ameliyat sonrası birşey kullandırmadan 6 ay bekletiyorlar aslında faydayı anlamak için
üzülme geçen zaman arkadaşım
senin değerlendirmek için vaktin pek olmamış eşin yokmuş baksana
olacak inşallah
İnşallah inşallah kendi doktorum geçen ay klomen verdi kontrolümü yaptı çok güzel iki yumurtan çatlamış resmen spermler çok çok sağlıklı olsa ikisinde döllenmeye hazır resmen dedi.bu ay tekrar kullandırttınız.ve bana gelmene gerek yok klomen ni aynı şekilde kullan kist falan oluşmuyor zaten dedi bakalım benimde bugün yarın pik görürüm bekleterek deniyorum bu sefer de pik yapınca ilişki olsun diyorum üç gün ama en fazla da bekletmeyelim diyorum öf ne yapmamızı bilmez olduk

İnşallah inşallah kendi doktorum geçen ay klomen verdi kontrolümü yaptı çok güzel iki yumurtan çatlamış resmen spermler çok çok sağlıklı olsa ikisinde döllenmeye hazır resmen dedi.bu ay tekrar kullandırttınız.ve bana gelmene gerek yok klomen ni aynı şekilde kullan kist falan oluşmuyor zaten dedi bakalım benimde bugün yarın pik görürüm bekleterek deniyorum bu sefer de pik yapınca ilişki olsun diyorum üç gün ama en fazla da bekletmeyelim diyorum öf ne yapmamızı bilmez olduk
ya bu kadar hesaba kitaba düşmek beni çok geriyor stres dedikleri şey bu işte
benimde öyleydi iki tane kocaman yumurtam vardı hem de hiç bir şey kullanmamıştım klomen falan
doktorunuz istanbulda mıydı ameliyat olduğunuz ?

bende onu mantıklı bulyorum
bir süürü sperm üretimi var
ama o damardan geçip dışarı atılırkan
pis kan yüzünden hasara uğruyo
kesinlikle sebebi bu
Doktorumuz muayenesin de 3 damar var alınacak dedi ameliyattan çıktı daha eşim gelmemiş di odaya geldi tahminimden daha büyük serçe parmak büyüklüğünde beş damar aldım bi problem kalmadı dedi

Doktorumuz muayenesin de 3 damar var alınacak dedi ameliyattan çıktı daha eşim gelmemiş di odaya geldi tahminimden daha büyük serçe parmak büyüklüğünde beş damar aldım bi problem kalmadı dedi
peki eşinizde bi belirti varmıydı sperm değerleri dışında
yani ağrısı falan ?

ya bu kadar hesaba kitaba düşmek beni çok geriyor stres dedikleri şey bu işte
benimde öyleydi iki tane kocaman yumurtam vardı hem de hiç bir şey kullanmamıştım klomen falan
doktorunuz istanbulda mıydı ameliyat olduğunuz ?
Bizim doktor hastane burada çok sıkıntı Balıkesir Edremit de yaşıyoruz kliniği olan bir doktora gittik Edremit de ve burdan anlaşmalı olduğu hastanede İzmir de yaptı ameliyatı

peki eşinizde bi belirti varmıydı sperm değerleri dışında
yani ağrısı falan ?
Son zamanlarda kontorol falan olmadan önce arada bi ayda bir sol tesisinin ağrı yaptığını söylüyordu.dikkate almadık bir yıl sonra muayene olunca çıktı ve sol tarafındaydı.

Son zamanlarda kontorol falan olmadan önce arada bi ayda bir sol tesisinin ağrı yaptığını söylüyordu.dikkate almadık bir yıl sonra muayene olunca çıktı ve sol tarafındaydı.
bizimki de solda zaten solda olurmuş
reflü var damarda ters pis ve sıcak kan akışı yani
sağda da var ama o çok çok küçük ve reflü yok
kaçıncı dereceydi sizin bizimkine 1 dediler

Ayrıca bizim gittiğimiz ilk ürolog bizi direk tüp bebeğe yöneltip azosperm olduğunu ancak tese yöntemiyle sperm bulunabileceğini söyledi o gün dünya başıma yıkıldı. Doktora hemen proxeed plusu kullanabilir miyiz diye sordum yani takviye olur kullanabilirsiniz dedi. Üç ay bu vitamini kullandık bir yandan keçiboynuzu kaynatıp içti daha sonra bu kliniğe olan Ürolog buldum değerlerimizle bayağı düzelmişti zaten sonradan bulduğumuz doktor eşimi muayene etti ikinci° derece varikosel olduğunu mikro cerrahi yöntemle ameliyat olması gerektiğini söyledi bize eşim ameliyatı hiç sıcak bakmıyordu asla olmam diyordu ama öyle bir doktor güven sağladı ki Salı muayene olduk cumartesi ameliyat etti size de tavsiyem bence beklemeyin ameliyatınızı olun ve kesinlikle mikrocerrahi yöntemiyle olun

Ayrıca bizim gittiğimiz ilk ürolog bizi direk tüp bebeğe yöneltip azosperm olduğunu ancak tese yöntemiyle sperm bulunabileceğini söyledi o gün dünya başıma yıkıldı. Doktora hemen proxeed plusu kullanabilir miyiz diye sordum yani takviye olur kullanabilirsiniz dedi. Üç ay bu vitamini kullandık bir yandan keçiboynuzu kaynatıp içti daha sonra bu kliniğe olan Ürolog buldum değerlerimizle bayağı düzelmişti zaten sonradan bulduğumuz doktor eşimi muayene etti ikinci° derece varikosel olduğunu mikro cerrahi yöntemle ameliyat olması gerektiğini söyledi bize eşim ameliyatı hiç sıcak bakmıyordu asla olmam diyordu ama öyle bir doktor güven sağladı ki Salı muayene olduk cumartesi ameliyat etti size de tavsiyem bence beklemeyin ameliyatınızı olun ve kesinlikle mikrocerrahi yöntemiyle olun
tabi ki tabi ki asla normal olmayız zaten
o yöntem kalmamış bile kimse yapmıyor
ben İstanbul'dayım burada varikosel de dr. Muhsin Balaban var onu çok söylüyorlar ama bakalım
Allah yolumuzu açsın Amin.

tabi ki tabi ki asla normal olmayız zaten
o yöntem kalmamış bile kimse yapmıyor
ben İstanbul'dayım burada varikosel de dr. Muhsin Balaban var onu çok söylüyorlar ama bakalım
Allah yolumuzu açsın Amin.
Beklemeyin ameliyatı uzatmadım arkadaşım çok yerde gördüm varikoseli sonu kısırlığa gidiyormuş ama sizin daha birinci derece şükür daha yeni başlamış sizin sayınız kaç

ay ne güzel bir haber böyle duydukça ümitleniyorum
hepimize nasip etsin arkadaşım
sizin değerlerinizde normale dönmüş
dış gebelik kötü bir deneyim olsa da bir kere olduysa sağlıklı şekilde bir daha olacaktır İnşallah.
Benimde yumurtlama dönemi geçti jelide kullanarak değerlendirdim bu ay
ama kasıklarımda hiç bir belirti yok :/
gerçi yumurtlama değerlendireli 3 gün oldu daha ama bilmiyorum.
İnşallah kuzumm.
Allah'ım hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah.
Benimde hiç belirti yok ama takılma ya.belirti olup regl olduğum çok oldu benim..

Beklemeyin ameliyatı uzatmadım arkadaşım çok yerde gördüm varikoseli sonu kısırlığa gidiyormuş ama sizin daha birinci derece şükür daha yeni başlamış sizin sayınız kaç
Mlde 30 milyon canım
Toplam 90 milyon çıktı
3 günlük perhizle

Ben kullandım hamile kaldım inşallah isteyen herkese anneliği tattırır güzel Allahım

Merhabalar 5 yıllık evliyim 3 başarısız tüp Bebek denemesi oldu.arastirmalar yapıyorum bazen bırakıyorum kendimi hiç birşey yapmadan ama çevremden hamilelik haberleri alınca tekrar araştırmalara başlıyorum derken bugün preseed jel kullanıp hamile kalanlar olduğunu öğrendim bu şekilde bebek sahibi olan varmı ya da başka yollar deneyip hamile kalan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi bana.bizdeki sorun erkek faktörü
Umut olsun diye yazmak istedim.
Bende hamile kaldığım ay proseed jel kullandım.
Eşimde morfoloji 0 dı.
2 tüp bebek sonrası tutunma problemi üzerine odaklandık. Bağışıklığı düzenlemek için lenfosit aşısı oldum.
O ay zaten transfer sürecine var, çekmecede duruyor o kadar para verdim diyerek kullandm.
Ben yumurtlama takibi yapmadım, inancım yoktu. O yüzden 2-3 defa ilişkilerde kullandım.
Tesadüfen de erken öğrendim.
Tüp bebek süreci geçirdiyseniz lenfosit aşısını araştırın..
Bi arkadaşın daha lenfosit aşısı ile doğal yoldan gebe kaldığını öğrendim.

Umut olsun diye yazmak istedim.
Bende hamile kaldığım ay proseed jel kullandım.
Eşimde morfoloji 0 dı.
2 tüp bebek sonrası tutunma problemi üzerine odaklandık. Bağışıklığı düzenlemek için lenfosit aşısı oldum.
O ay zaten transfer sürecine var, çekmecede duruyor o kadar para verdim diyerek kullandm.
Ben yumurtlama takibi yapmadım, inancım yoktu. O yüzden 2-3 defa ilişkilerde kullandım.
Tesadüfen de erken öğrendim.
Tüp bebek süreci geçirdiyseniz lenfosit aşısını araştırın..
Bi arkadaşın daha lenfosit aşısı ile doğal yoldan gebe kaldığını öğrendim.
sen benim umudumsun zaten :KK70:

Valla 7 gün geçti canım
Belirtimde yok gibi
Benim de dün akşam T C den daha koyu çıktı lh testi az önce yine yaptım yine aynı koyu normalde bugün silikleşmeye başlaması gerekiyor.ama henüz çatlamadı sanırım canım

X