Premature Bebekler Premature Bebek Anneleri Yardım !!!!!!

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
3 tane birden hemde çok zor 1 gün bile ayrı kalmak bütün küvözde ki bebeklere allah şifa versin inşallah bi an önce anne ve babalarına kavuşsun melekler :) ilk doğum erken olunca diğerleri de mi erken oluyo benim hiç bi problemim yoktu riskli gebelik vs. Temizlik yapmıştım evde ertesi gün suyum geldi benim de

Hadi insallah kilo alimi iyidir.ilk cocukmu sizin.

Ris
riskli gruba giriyorsun.vaktinde de olabilit erken de olabilir 2.dogum
Benim bi sebep bulamiyor drler erken dogum icin.

Ö
Öyle diyolar ilki preeklampsi olan annelerin 2. Gebeliğide öyle oluuormuş benimde gebelik zehirlenmesi vardı 5 aydan itibaren çıkmış bebek kilo almıyordı içimde 1 hafta gözlemledi kilo alımı oldu snra 3 haftaya erteledi gelişmemil kan akımıda yavaş üni sevk ettiler ünidede boş küvez yok dye izmirde medifema hastahnesnde buldukar bi geve yattm akciğer gelşrrxi iğne vurdular yarınına doğuma aldılar beni ve çocuğu kaybetme riskleri vardı ama de eşime en çok anneden tedirgnm demiş cocupun dr sizi baba olduğunuz için tebrik edemyrım gidip kimliğini çıkartn bebeği kaybedebilirşz işlemlerini yapmk için kmlik lazım demiş çok zordu bzm için

Kuvez arama olayi ayri bir dert bizim de basimiza geldi.hic gitmedigim sehire kuvez derdine gitmis olduk.artik erken sogumlar cogaldi buna ragmen hastanelerde kucez bulamiyoruz ne garip.bizim burda ilce de yok il de var kuvez o da doluymus kendi basimiza kuvezi olan bi hastane aramaya koyulduk.Allah herkesin yardimcisi olsun.
Kotu seyler atlatmissiniz.cok sukur gecmis gitmis insallah toparlanir yavrucak artik.sagligi yerinde olsun gerisi onemli degil.

Evet ilk
Hadi insallah kilo alimi iyidir.ilk cocukmu sizin.
Evet ilk gebelik benimde stresliydi hep hamileliğim ödem çoktu tansiyonda yüksekdi doğumdan bi gun önce idrar tahlili yaptılar protein çıkınca gebelik zehrlenmesi oldupu anlaşıldı stressden demiş dktor allahm nasib ederse 2. Çocukda evinden dışarı çıkmıycam ben evlendikdeb 2 ay snra hamile kaldm eşinde yeni evlenmil erkek kafası kaynabsndan uzakda oturuyoruz o başja sehirde beni her hafta sonu oraya goruruyrdu kendi iş için şehirdışında oluyodu oraya brakıyodu bnde eahat değildm orda snra üst üste cenaze oldu amcası vefat etti ayakta kala kala işte stress bu yani ikincisnds ddha bilinçlş olucan inşaalah ve emziricwn mama ile çocuk büyütmek çok zor

Aynen öyle rabbim herşeyin hayırlısını nasib etsin inşaallah

Diger 2 cocugum hep emdi beni.mama elbet zor gece kalkip mama hazirlamak sicakligina bakmak vs zaman aliyor.

Kuvez icin aldigimiz mama duruyor acmislar onu son zaman peki bunlarin kullanim suresi ne kadar canim.ustunde 1 ay yaziyor 1 ay sonra cope mi.

Diger 2 cocugum hep emdi beni.mama elbet zor gece kalkip mama hazirlamak sicakligina bakmak vs zaman aliyor.
Evet büyük sıkıntı çevredekiler bizde bebek baktık ne kdar zor olabilir bizde biliyoruz diyo ama emen çocukla mama yiyen aynı değil emdirdiğini emdir yatar hatta emdirirken sende uyursun ama mama öylemi suyunu hazırla ne kadar olcak ayarla mamayı koy sıcak geldi soğut biyere gidicen suyunu hazrla mamayı koy orda çıkart yap sıkıntı yani allahm sabır versin

Evet abla mecbur atılacak mama
Zaten
Kuvez icin aldigimiz mama duruyor acmislar onu son zaman peki bunlarin kullanim suresi ne kadar canim.ustunde 1 ay yaziyor 1 ay sonra cope mi.
Zaten bi 400 mg mama bi hafta gidiyo bi ayda 200 tl mamaya harcıyoruz

Bizimde suan emmede sıkıntı yarimsaatten fazla suruyor 30 ml sutu icmesi.dunden beridir uyku hali var surekli bakalim bugunde gozunu acmazsa dr ye goturecegim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…