Predictor Early testini kullandım, yanlış çıkma ihtimali var mıdır?

Delidolu106

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
7
1
31
Predictor early testini bugün denedim. Reglim 4 gün gecikti, görseldeki gibi sonuç aldım ancak forumları okuduğumda bu şekilde sonuç alıp kan tahlilinde negatifle karşılaşanlar olmuş.
Yanlışlık oranı nedir, bilenlerden destek rica ederim. 🥰

Eklentiler

• IMG_6856.jpeg
    IMG_6856.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 26
Predictor early testini bugün denedim. Reglim 4 gün gecikti, görseldeki gibi sonuç aldım ancak forumları okuduğumda bu şekilde sonuç alıp kan tahlilinde negatifle karşılaşanlar olmuş.
En güvenilir testlerden biridir ve baya koyu çizgi bence hiç idrar testiyle uğraşmadan kan verin

Bir çok test yalancı pozitif verebiliyor. Bu kadar koyu çizgiyi görmüşken kendinizi daha fazla strese sokmadan kan verin bence

Aynı markayı bu akşam ben de kullandım tertemiz negatif verdi 🤭 bu kadar da koyu çıkmış sizinki bu markada yalancı pozitif görmedim ben hiç

İlk dakikalarda çıkıyorsa doğru ama iki saat falan sonraysa yanlış sonuç verebiliyor, bende olmuştu çünkü

Kan tahlili verdim, değer 100 çıktı ama kese oluşumu görmedi doktor. 1-2 gün sonra tekrar gel bakalım dedi.
Henüz netleştiremedik :KK43:
100 keseyi görmek için erken bir değer ama pozitif olarak değerlendirilir. 2 günde bir kan vererek değerdeki artışı gözlemlemelisiniz. Genelde 1000 li değerlerden sonra görünüyor. Sağlıklı bir gebelikse 1 hafta belki 10 gün sonra keseyi görürsünüz diye düşünüyorum

X