Gebeliğe Hazırlık Predictor early testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Evremmm93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
239
70
30
Kizlar bat a 6 gün var erken gebelik testi yapmak için sabirsizlaniyorum ama testte gecikmeden önceki 6 gün diyor yani şuan yaparsam 1 gün önce yapmış olcam sizce doğru sonuç verir mi sabirsizim suan

O kadar erken yakalayinca acaba saglikli yukseliyor my diye strese girip belki de bu stres yuzunden bebege zarar vereceksiniz. En azindan 1 2 gun kala yapin. Gecikip yapmak en iyisi tabi.

Ben de regle 1 hafta kala almıştım testi. Daha net bir sonuç almak için birkaç gün bekledim. Reglime 4 gün kala yaptım ve net bir şekilde çıktı.

Kizlar bat a 6 gün var erken gebelik testi yapmak için sabirsizlaniyorum ama testte gecikmeden önceki 6 gün diyor yani şuan yaparsam 1 gün önce yapmış olcam sizce doğru sonuç verir mi sabirsizim suan
Canm bende adete 5 gün kala yapmıştım silik çizgi çıktı adet günü kan verdm emin olmak için ama kanda negatifti erken gebelik testleri bazen yanıltıcı olabiliyo hayal kirikligina uğramamak adına bence regli gecikmeden sonra yap

Canm bende adete 5 gün kala yapmıştım silik çizgi çıktı adet günü kan verdm emin olmak için ama kanda negatifti erken gebelik testleri bazen yanıltıcı olabiliyo hayal kirikligina uğramamak adına bence regli gecikmeden sonra yap
Ya tatile gitmeyi düşünüyorum biran önce kesinlessin istiyorum. Bı andan da bekliyim diyorum ama insan sabredemiyor doğru söylüyorsun tabi

Ya tatile gitmeyi düşünüyorum biran önce kesinlessin istiyorum. Bı andan da bekliyim diyorum ama insan sabredemiyor doğru söylüyorsun tabi
Kesinlkle anliyorum seni sabredilmiyo ama o şekilde de eline bişey gecmiyo gerçekten hayal kırıklığına uguruyosun. Umarım hakkında hayırlısı olur gebelik vardır inşallah🌸

Kesinlikle bekle sonra takıntı haline geliyor bat günü veya 1 gün önce yapmalisin

Eklentiler

• IMG_20220317_075123.jpg
    IMG_20220317_075123.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 223
  • IMG_20220316_220344.jpg
    IMG_20220316_220344.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 202
  • IMG_20220316_132536.jpg
    IMG_20220316_132536.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 300
X