Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Düğüne gitmedik diye küsenlere ne demeli🙄
Şaşırmıyorum abla valla bizim millette ne düşünce var ne anlayış .Sen dikkat etmiyosan bari dikkat edene laf etme demi .Küsen kussun boşver dünya çalkalanıyor resmen hastalıktan kırılıyor herkes ,bazıları geldi gelmedi şeyi yapıyor şu durumda bile pes.

Diyeceksin ki sen düğün yapıyorsun bu zamanda asil ben sana küsmeliyim:işsiz:
Kuzenimin cuma günü düğünü vardı.4 ünde iptal edildi diye 3 ünde hem kına hem düğün yapmışlar.Bizde kınaya gitmedik.Tabi haberimiz olmadı bayağı sitem yedik.
Hem haber vermiyorlar hem trip atıyorlar.
Bizim gelinde covid oldu zaten belki bende de var.

Şaşırmıyorum abla valla bizim millette ne düşünce var ne anlayış .Sen dikkat etmiyosan bari dikkat edene laf etme demi .Küsen kussun boşver dünya çalkalanıyor resmen hastalıktan kırılıyor herkes ,bazıları geldi gelmedi şeyi yapıyor şu durumda bile pes.
Aynen pes canım:)
Dün diyorum bizde oğlana sünnet düğünü yapalım.Kızım diyor ;anne gelmeyenlere de küseriz😂

Kuzenimin cuma günü düğünü vardı.4 ünde iptal edildi diye 3 ünde hem kına hem düğün yapmışlar.Bizde kınaya gitmedik.Tabi haberimiz olmadı bayağı sitem yedik.
Allah korusun abla bı belirti hissederseniz gidin hemen erken baslansin tedaviye.insallah çıkmaz bisey insallah.

ayyy hiç trip atılacak bir durum değil valla..
gerçekten insanlar acayip he..

Beni bir kovun burdan işim gücüm var:KK53::hamarat:
git hadi git :KK70: :KK70:

Eşin yeni mi atandı:)

evet abla antebe atandı... ev tutsak dert tutmasak dert..
hiçbirşey belli değil.. herşey saçma sapan :KK70:

ayyy hiç trip atılacak bir durum değil valla..
gerçekten insanlar acayip he..

git hadi git :KK70: :KK70:

evet abla antebe atandı... ev tutsak dert tutmasak dert..
hiçbirşey belli değil.. herşey saçma sapan :KK70:
İnsanları anlamak mümkün değil🤔Corona diye bir şeyi bahane ediyorsunuz diyorlar😂
Hayırlı olsun canım🤗Atandı ise başlar😊

X