Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Amin 🤲

Hemde nasıl nevroş, cenaze evide kanatinada,:KK43:
Yapayalnız gömülüyorlar, en
Annem şimdilik iyi:)
Evet canım biz sadece üç aile görüşüyoruz:KK43:
Okul açıldı okula gittiler,okulda bulaştı galiba :KK43:
İnşaallah açılmaz okullar. Devlet bunun farkına iş işten geçmeden varmalı. Yazık günah :KK43:
Hem çocuklara, hem öğretmenlere.
Eğitimin telafisi olur da giden canın telafisi olmaz :KK43:

Yapayalnız gömülüyorlar, en

İnşaallah açılmaz okullar. Devlet bunun farkına iş işten geçmeden varmalı. Yazık günah :KK43:
Hem çocuklara, hem öğretmenlere.
Eğitimin telafisi olur da giden canın telafisi olmaz :KK43:
Okul açılmaz zaten:KK43:
Öğretmenlere bile bulaştı:KK43:

Mercimek çorbası yapıyorum mesela daha çiğ hallerini tencereye koyarken bile nasıl güzel gelirdi kokusu bana şimdi düdüklüden ses geliyor ama ben hiç koku almıyorum :KK43: aynı şekilde yerken de hiçbir lezzeti alamıyorsunuz diliniz hiçbir tadı ayırt etmiyor çok kötü bir durum inşallah bi an önce gelir geri :dua:

Mercimek çorbası yapıyorum mesela daha çiğ hallerini tencereye koyarken bile nasıl güzel gelirdi kokusu bana şimdi düdüklüden ses geliyor ama ben hiç koku almıyorum :KK43: aynı şekilde yerken de hiçbir lezzeti alamıyorsunuz diliniz hiçbir tadı ayırt etmiyor çok kötü bir durum inşallah bi an önce gelir geri :dua:
Çok geçmiş olsun canım sizede 😔

Çok geçmiş olsun canım ♥️

X