Yöresel Tarif Pratik Tarifler Yarışması 2.Hafta

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarifler Yarışması '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    347
  • Anket Kapalı .
Aynen canım bu duruma üzülüyorum çok zorlanacağız:KK43:Ve özel okulda olanlarla aynı sınava girecekler büyük haksızlık:)

keşke şartlar eşit olsa
Herşey maddiyatla bitmese...
İmkanı olan var olmayan var...

ama inşallah bizlerin desteğiyle başaracaklar böylesi zor dönemi kolay atlatacaklar...

ailenin ilgi ve desteği çok çok önemli

keşke şartlar eşit olsa
Herşey maddiyatla bitmese...
İmkanı olan var olmayan var...

ama inşallah bizlerin desteğiyle başaracaklar böylesi zor dönemi kolay atlatacaklar...

ailenin ilgi ve desteği çok çok önemli
Öyle tabi canım aile desteği önemli:)
Plan yaptık bakalım nasıl verimli olacağız:)

Neyse bazen çok detay soruyorum devam etmem lazım:)Hatta pastalarda kalıp bile sordum:KK70:
Sen üzgün işareti bırakınca ben üzülüyorum .
Yok en büyük saflığı ben yaptım nevros hicde yapmayacağım birseydi aslında, tariflere bakmam gerekiyordu. Ganajli pastayı görüp yapmamıştım cocostar pastayı, bunu da görüp başka sekle cevirebilirdim. Ama işte demek ki yaşanması gerekiyormus :KK66: ohhh pişman değilim miss gibide doydum :halay:

biz bu kışı aile Boyu ders çalışarak geçireceğiz😂😂😂

maşallah Allah kolaylık versin canım
Zor geçecek bu sene evde,ekstra ilgi bekleyecek yavrular,onlar iyi olsunlarda ilgiyse veririz en alasını 😊

büyüdü bile Maşallah 🧿
Gece uykusu düzenli mi?
Düzenli şükür. Sabah 6 gibi kalkıyor, mama içip yatıyor tekrar :)

Sen üzgün işareti bırakınca ben üzülüyorum .
Yok en büyük saflığı ben yaptım nevros hicde yapmayacağım birseydi aslında, tariflere bakmam gerekiyordu. Ganajli pastayı görüp yapmamıştım cocostar pastayı, bunu da görüp başka sekle cevirebilirdim. Ama işte demek ki yaşanması gerekiyormus :KK66: ohhh pişman değilim miss gibide doydum :halay:
Hayırlısı canım😍Evva'ya şans tanımış oldu. Yoksa sen varken o 1.olamazdı🌹😊😍

X