Börekler Pratik Sahur Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sahur Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    839
  • Anket Kapalı .
Bu nasıl bir oylama 🤣 ilk 3te olanlar ,nasılsınız ,kalbiniz nasıl dayanıyor bu heyecana 🙈 borsa gibi biri inip, biri yükseliyor, kimse kimsenin peşini bırakmıyor 😂 üç tarifte çok güzel ama bakalım ipi kim göğüsleyecek 😊
Tükenmişlik hissi var 🤣🤣

Bu nasıl bir oylama 🤣 ilk 3te olanlar ,nasılsınız ,kalbiniz nasıl dayanıyor bu heyecana 🙈 borsa gibi biri inip, biri yükseliyor, kimse kimsenin peşini bırakmıyor 😂 üç tarifte çok güzel ama bakalım ipi kim göğüsleyecek 😊
Hadi diğerleri genç ben yaşlıyım onlardan, uzaklaşalım rahat etsin demiyorlar bana🤣
deynepnaz deynepnaz ,geçen hafta benim hünkarbeğendime kazen, isabel, nevreste ve mune oy vermişti, bunu belirtmeden geçemeyeceğim 🤣 kazanamasam da bu dörtlünün oyunu aynı anda almak çok gurur verici oldu benim için 🤗
Dördü de sana verdi he, ne hava atıyorsun be :KK11: be, hiç kıskanmadım ki:63:
Demek dördü de:63:
Nolmuş :63:
:63:

Yok pearlcim her hafta farklı bi ekşın oluyor malesef😁😁
Olsun ya çok da heyecan yapma, sahur sofrası olur belki, bakırları çıkarırsın, 1.olursun gene 🤩😄 ben de adım adım yaklaşıyorum zirveye, geçen hafta 7., bu hafta 6.olmuşum 🤣🤣🤣 siz bir çekilirseniz tek rakibim WunderLost WunderLost kalıyor ,hep bir önümde oluyor 😆 bir fasulye olup çekilin önümüzden de meydan bize kalsın biraz 😂

Olsun ya çok da heyecan yapma, sahur sofrası olur belki, bakırları çıkarırsın, 1.olursun gene 🤩😄 ben de adım adım yaklaşıyorum zirveye, geçen hafta 7., bu hafta 6.olmuşum 🤣🤣🤣 siz bir çekilirseniz tek rakibim WunderLost WunderLost kalıyor ,hep bir önümde oluyor 😆 bir fasulye olup çekilin önümüzden de meydan bize kalsın biraz 😂
😅😅😅 zirveye beraber yürüyoruz işte ne güzel

Hadi diğerleri genç ben yaşlıyım onlardan, uzaklaşalım rahat etsin demiyorlar bana🤣

Dördü de sana verdi he, ne hava atıyorsun be :KK11: be, hiç kıskanmadım ki:63:
Demek dördü de:63:
Nolmuş :63:
:63:
Ah sorma ne çektik bu kızlardan ,genç, yaşlı dinlemiyorlar, tarifler, sunumlar hep bomba,fasulye olsalar da biraz kenarda oynasalar 😂
Henüz hiç 1.liğim olmayabilir, hatta en iyi derecem 4.lük olabilir 🤣 ama sitenin altın kadrosunun hepsinden oy almak da ne bileyim yani herkese kısmet olmaz 🤗🥰

Fasulyelik hayalim fekaat 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️😁

X