Köfteler Pratik , Resimli, En Güzel Köfte Tarifleri

En başarılı bulduğunuz''Köfte Tarifleri''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    491
  • Anket Kapalı .
Ben kaçtım şekerler görüşmek üzere çok öptüm hepinizi iyi akşamlar pazar yada pazartesi gideceğim kızçeme fırsat bulursam gelirim gene :KK200: :KK200:

Bugün eşim işte her iş bana kaldı. 5 defa dışarı çıkıp tekrar eve geldim:işsiz:2 defa daha çıkacağım. Sonra diyorlar niye ameliyat olmuyorsun🤪
İş bitse🤣
Aaa bu şey değil mi ,ben 🙈 evin bütün sorumluluğu bende 🙈 eşim mühendis, fabrikada müdür yardımcısı aynı zamanda, işi hiç bitmiyor 🤦🏼‍♀️ sabah 7de çıkıp akşam 7de geliyor, evin bütün işi bende, alışveriş, yemek yapma, kızları okula götürme, getirme, evi toparlama, evdeki düzen her şey bende , ben de hem okul işleri, hem ev işleri ,hem de çocukların sorumlulukları, bazen tükendiğimi, yetemediğimi hissediyorum 🙁 Allah güç, kuvvet, sağlık versin hepimize 🙏

Aaa bu şey değil mi ,ben 🙈 evin bütün sorumluluğu bende 🙈 eşim mühendis, fabrikada müdür yardımcısı aynı zamanda, işi hiç bitmiyor 🤦🏼‍♀️ sabah 7de çıkıp akşam 7de geliyor, evin bütün işi bende, alışveriş, yemek yapma, kızları okula götürme, getirme, evi toparlama, evdeki düzen her şey bende , ben de hem okul işleri, hem ev işleri ,hem de çocukların sorumlulukları, bazen tükendiğimi, yetemediğimi hissediyorum 🙁 Allah güç, kuvvet, sağlık versin hepimize 🙏
Amin canım inşallah 🥰

X