Çorbalar Pratik İftar Çorba Tarifleri II

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Çorbası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    521
  • Anket Kapalı .
Sağol canım benim demek tariflerim sana hitap ediyorDikkat ediyorum senin gibi bir kaç arkadaş Ramazan boyu çoğunlukta bana verdi:)Gizli kategorilerde bile:)Demek ki tarzımız uyuyor:)
ne demek gülüm kesinlikle uyuyor geçen sene ramazan da ne pişirsek bölümünü vardı ya oradan günlük menülerinden anlamıştım doğunun yemeklerini çok güzel yapıyorsun maşallah erinmiyorsun da becerikli hatunsun , yemek kültürümüz benziyor ben de Malatyalıyım

yarışmaya katılan herkesin eline, canına emeğine sağlık , bu yarışmalar çok hoş oluyor düzenleyen arkadaşların da emeğine sağlık:)

Sağol canım benim
Öyle mi hemşerimiyiz Belkide söyledin unuttum
Sende katılmayı düşünür müsün :)Düşünürsen önümüzdeki ayı takip et mutlaka uyacak:)

Sağol canım benim
Öyle mi hemşerimiyiz Belkide söyledin unuttum
Sende katılmayı düşünür müsün :)Düşünürsen önümüzdeki ayı takip et mutlaka uyacak:)
ben de hatırlamıyorum ki söylemiş de olabilirim söylememiş de , bende ki hafıza o kadar muhteşem ki aylarca beraber olduğum guruptan biri gitsin 1 ay sonra avatar resmini değiştirip gelsin bu kimdi ki diye düşünüyorum o kadar hızlı hafızam
ben oy vereyim sadece yarışma işi fotoğrafla düzenle beceremem zaten telefondan net bile kullanmıyorum leptabımla mutfak masası üzerinden bağlanıyorum kk ye hep:)

Bende öyleyim işte sık muhabbet etmezsem kaçıyor:)Birde bir sürü kişiyle sohbet ediyorum arada karışıyor:)
Tamam ama arada gel iki muhabbet edelim

teşekkür ederim nevoşum,hayırlı olacak inşallah

Bende öyleyim işte sık muhabbet etmezsem kaçıyor:)Birde bir sürü kişiyle sohbet ediyorum arada karışıyor:)
Tamam ama arada gel iki muhabbet edelim
edelim gülüm benim çene de parmaklar da hızlı zaten :)
cuma zayıflama yarışması 9. takımın 2 senedir free üyesiyim hatta ilk free üyesiyim samimi insanları hissetmek gibi bir özelliğim var (övünen ekim ) tam da yerine gitmişim şükür , sen de istersen canın sıkılırsa gel bacım adresim 9. takım

Övün tatlım hakkın ben senin şekerliğini çok iyi biliyorum
Tamam inşaallah geleceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…