Pozitif ovulasyon

zemat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2024
99
19
24
Kızlar merhaba burda yeniyim ve size bir şey sormak istiyorum. Benim günlerim geçti 5. gündeyim test negatif ama ovulasyon pozitif baya pik bana yardımcı olur musunuz?

lh hormonu zaten sürekli dalgalanan bir hormondur. ayrıca sıvı alımı ve idrarı tutma süresi de etki eder. en ideali 2-3 saat su içmeden yapılanıdır. sabah ilk idrarla yapmayın. ve saat 10-20 arasında bir saatte yapın. testleri de her gün aynı saatte yapmaya dikkat edin. lh hormonu sıvı bir hormon olduğu için idrar yoğunluğuna ve sıvı alımına göre seyrelir veya yoğunlaşır. bunlara dikkat etmeniz gerekiyor

ama dediğim gibi her seye dikkat edilse bile lh hormonu vücutta sürekli dalgalanır. önemli olan piki ve çatlamayı bulmak.
Merhaba regli tarihine 5 gün var test yapmak istedim silik çizgi var gibi geldi bana sizce olabilir mi

Eklentiler

• 1000050821.jpg
    1000050821.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000050820.jpg
    1000050820.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 13
Evet dün akşam silik pozitif. Bu sabah test yaptım negatif, simdi yaptım 5 dakika oldu bariz belli oluyor. Testi yapmadan 2 saat önce sıvı almadım bir sey yemedim ac karnına yaptım. Adetime 4 gün var sizce gebelik var mi?
Adetiniz geçsin kan verin kesin sonucu alırsınız o zaman burda var ama emin olmak için bekleyin

X