Pozitif İdrar Testi Örnekleri

benımde gecti yumurtlamam ocak 3 ü bekliyorum 2 bebek kaybettım .hala tam bılemıyorum hepsi farklı oluyo gercekten.acıbademe gidiyorum.dr um sey dedı.her kadının yumurtlaması adetgununden ılerı dogru hesaplanırsa degısır.ama ıkı adet arası gerıye dogru 14 gun sayılırsa kımsenın degısmez dedı.herkez 28 gunde bır olmuyo o yuzdenmiş.akıntıyı baz almayın oda farklılık gosterebılıyo.14 gun sayılıp 2 önü 2 arkasıymıs sımdı oyle yapıyorum.allah herkezın gonlune gore versın beklemek cok zor..

Canım benimde hesaplarıma göre 24/12/2008-29/12/2008 tarihleri arası en yüksek olasılıkmış.Bilemiyorum inşallah bizde hamişler kervanına katılırız en kısa sürede:dance: sağlıcakla kal...

kızlar hiç kafanıza takmayın hamile kalamıyorum diye düşünmeyin ben 22 aydır korunmuyordum üstelik çok uğraştım yumurta çatlatma vs birçok yolu YALNIZ başıma denedim çünkü eşim istemiyordu bebek,hamile kalırsan boşanırım dedi ben de sıkıldım uğraşmayı bıraktım boşanmaya karar verdim eşimden memleketime tatile gitmiştim çok hafif bir kanamam oldu adetime 10 gün kala regl oluyorum sandım olmadım falan derken kisti var herhalde diye doktora gittim ve hamile olduğumu öğrendim umarım bu güzel duyguyu dileyen herkes tadar.neticede eşim şimdiden kızımıza hasret o boşanırımlar hikayeymiş :)))belli olmaz kızım doğduktan sonra belki biz boşarız babasını ehuehueheuheu diyeceğm o ki umut hep var!!!

Kızlar bende dayanamayıp bugün beta hcg yaptırdım ama sonucu alamadım.Adetime 2 hafta var ama mecburen kontrol altında tutmam gerekiyor ki dış gebelik tekrar ederse erken müdahele yapılsın..Sonucu alır almaz bildiricem size..

arkadaşlar bide LH hormonunun idrarda gebelik testine etkisini ögrensekte rahatlasak.bendeyumurtam çatladıktan sonra14.ve 15. gün idrar testi yaptım hafif silik çıktı.15. gün kan testim 3.76 çıtı hüsran.16.17. günlerde çizgi iyice belirdi bugün 18. gün ikinci çizgi kopkoyu ve kalın kırmızı çıktı.hala adet olmadım.telefonda doktorum kan degeri düşük oldugu için LH dan öyle çıkmıştır dedi.ama hergeçengün çizginin koyulaşması LH dan olabilir mi?biliyorum kan testini tekrarla diyeceksiniz yarın yaptırıcam inşallah

selam bende bugün evde test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı sizce hamilemiyim 18 gündür adet olmuyorum bu kacıncı test ilk defa böyle oldu

Kızlar meraba az önce test sonucunu aldım:1no2: maalesef negatif ..Ama üzülmedim.Allah herşeyin hayırlısını verir..:1rolleyes:

Son düzenleme:
süpersin dıptıs :) benimkide cok silikti ama burda yazanlardan öğrendiğim için hemen anlamıstım pozitif olduğunu

Selam
Uzun zamandır bu formu takip ediyorum, çok içten bir şekilde deneymlerinizi paylaşıyorsunuz bunun için teşekkür ediyorum. Ben ve eşimde çocuk sahibi olmaya 3 ay önce karar vedik. ve 3 ay önce eşimin işi nedeniyle sudi arabistana bir kampa geldik. Normalde en ufak şey için annemi arardım ama gurbette olmuyor, kaygılar paylaşılamıyor maalesef. Adet tarihim geçeli 7 gün oluyo bir gün geçince eşimle test yaptık negatif çıktı şimdi 7 gün oldu ve test yapmaya korkuyorum negatif görmek istemiyorum. göğüslerim 2 haftadır acıyo ve akşamları dayanılmaz oluyo ama bulantım yok. arada bir kasıklarımda ağrı hissediyorum. ve şimdiye kadar hiç adetim gecikmemişti.Çıkmazdayım anlaşılan

ark.lar merhaba..biraz önce test yaptım..adet tarihim 1 aralık..ama ben dayanamadım ve test yaptım..negatif çıktı ama yine de hamile olabilir miyim?? acaba erken mi davranmışım??

canım benimde bugün adet günüm 2 ocak ben eğer olmazsam test yapıcam ..inşallah hamileyizdir ..bence bi kaç gün bekle eğer adet olmazsan kanda baktır canım..öptüm canım..

canım benimde bugün adet günüm 2 ocak ben eğer olmazsam test yapıcam ..inşallah hamileyizdir ..bence bi kaç gün bekle eğer adet olmazsan kanda baktır canım..öptüm canım..

hayırlısı canım..bekliycem biraz daha sonra yine yapıcam..inşallah hamileyizdir.. Allah hepimize sağlıklı bebekler versin :Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaşlar akşam test yaptım negatif çıktı yalnız sabah kalktığımda baktım silik bir çizgi daha vardı sizce nedemek bu

ewet arkaşlar bende aynı durumdayım 2 çizgi 5 dk içinde çıkmadı 20 dk falan olduğunda koyulaştı vede bayağıda koyu aranızda böyle olup hamile olanlar varmı ne olur cvp yazın

çok güzel bir başlık açmışsın canım sanki negatif gibi gözüküyolar silik olanlar ama iyi oldu öyle bir durum olursa hamişiz demekkinaniknanik rabbim tez zaman bizlerede veririinşallah o çift çizgileri görmeyi nasip eder.......................

süppersinn heyecandan kalbim çıkacak şimdi....emeğine sağlık teşekkürrrrr.....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…