Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Canım harika bir konu açmışsın emeğine sağlık..Ayy umarım hepimiz görürüz o çift çizgileri.Adetim gecikmedi ama bi denesem mi acep lülülülülülü

saygıncım,bu değişiyor sanırım netten bakarsan ayrıntılı bulursun ama benim 5gün sonra belli olmuştu.ama adete ongüne kadar belli oluyormuş.

merhaba ben aranıza yeni katıldım... bir sorum var, idrar testleri adet dönemi kaç gün geçtikten sonra etkili oluyor???, adet öncesi çift çizgi görenlerde var sanırım... biraz kafa karıştırıcı bir durum

kızlar idrar testi durdukça değişirmi.yani tekken çift olurmu zamanla.benim ilk gebelik testim,değişmedi hala saklıyorum.ama şimdi yaptıklarım çiftmi yoksa,zaman geçtikçe çift çizgi netleşir mi?

kızlar idrar testi durdukça değişirmi.yani tekken çift olurmu zamanla.benim ilk gebelik testim,değişmedi hala saklıyorum.ama şimdi yaptıklarım çiftmi yoksa,zaman geçtikçe çift çizgi netleşir mi?

bir süre sonra değişse bile zaten itibar edilmemesi gerkiyor.
bu testin üzerinde dahi yazar..

evet onu biliyorum okumuştum da benim çift çıkan testim kaç aydır aynı duruyor hiç renk dahi değiştirmedi.hamileydim ozamanlar.

evet onu biliyorum okumuştum da benim çift çıkan testim kaç aydır aynı duruyor hiç renk dahi değiştirmedi.hamileydim ozamanlar.

illa değişecek diye bir kaide yok zaten.
ortam şartlarına göre demek ki ..
sadece 10 dkdan sonra meydana gelen değişikliği dikkate almıcaksın o kadar..

tamam cnm saolasın allahım isteyen herkese göstersin inşallah çift çizgiyi :)

Ben test yaptığımda ilk çizgi çıktı sonra ikinci çıkmaya başladı biraz bekledik birinci çizgi kadar koyulaştı şimdi 6 haftalık hamileyim:) İsteyen herkess en kısa zaman da görür inş çift çizgiyi...

slm arkadaşlar 29 aralık adet günüm ama dayanamadım bu sabah idrar testi yaptım 2. çizgi çıktı ama biraz silik bu durumda hamilemiyim acaba:Saruboceq:

slm arkadaşlar bunlara göre bnde hamileyim çok saolun valla içim rahatladı 1 hafta geçti adet olmadım 3 tane test yaptım ilki tam çıktı ama sonradan yaptıklarım 2 side pembe çıktı .sevineyim mii bn şimdi yaa

hayırlı olsun canım hamilesin...

kıslar bu ne bir sürü hamişimiz oldu valla.allah gönlünüze göre versin inşallah yarabbim.allahım bize de nasip etsin en kısa zamanda:)

Kızlar size bir sorum olacak ben bu ayın 15inde adet oldum dün çok yoğun akıntım vardı yumurtlama günüm olabilir mi sizce?(Bundan 1buçuk ay önce dış gebelikten ameliyat oldum doğal olarak da ameliyattan 2 gün sonra kanamam oldu adetmi değilmiydi bilmiyorum)

canım ya benimde ayın 15 i adet günümdü bizde çalışmalardayız :Saruboceq: ben netten hesaplattım yumurtlama günüm dündü adet döngün nasıl bide gelen akıntın lastik gibi uzuyosa beyaz ve kokusuzsa yumurtlama dönemin olabilir :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…