Pozitif İdrar Testi Örnekleri

canım ne dolapp silmesii ..senın oturupp dinlenmen lazımm henuzz bebegın cok yenııı:KK20::KK20::KK20:

canım bende hayata erken atıldım :KK31:
17 de nişanlandım (3 yıl nişanlı kaldım )
20 de evlendım
21 de anne oldum (canım oğlum dünyaya geldii )
23 de bı daha anne oldum ( maviş oğlum dünyaya geldi )
şuan 24 yaşındayım ...

hayırlısı bakalım belkıde 3.. bebek geliyoo :KK1::KK1:
sende benim gibi erkencisin neyse kısmet ayrıca kan sonucum çıktı 91,87 normalmi

olur canım neden olmasın.benim bu ay yaptıklarımı dene istersen.benimde hemen olmadı zaten.şubatta kürtaj olmak zorunda kaldım temmuzda kimyasal gebelik oldu.

yok canım yanlış anlaşıldım galiba. biz hiç denemedik bebek için. hem bu ara biz düşünmüyoruz düşünmediğimiz için de tiroid tedavisi görüyorum. ilaç falan kullanıyorum.

yani demek istediğim, herkes 1. 2. çocuğunu doğurmuş daha ben de düşüncesi bile yok :)))):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

herkes için hayırlısı

canım ne dolapp silmesii ..senın oturupp dinlenmen lazımm henuzz bebegın cok yenııı:KK20::KK20::KK20:

canım bende hayata erken atıldım :KK31:
17 de nişanlandım (3 yıl nişanlı kaldım )
20 de evlendım
21 de anne oldum (canım oğlum dünyaya geldii )
23 de bı daha anne oldum ( maviş oğlum dünyaya geldi )
şuan 24 yaşındayım ...

hayırlısı bakalım belkıde 3.. bebek geliyoo :KK1::KK1:

zaten dinleniyom şimdi yarısı kaldı yağ sıçramış napim ? karnım ağrıyo ayakta çok durunca.yoruldum sanırım...

yok canım yanlış anlaşıldım galiba. biz hiç denemedik bebek için. hem bu ara biz düşünmüyoruz düşünmediğimiz için de tiroid tedavisi görüyorum. ilaç falan kullanıyorum.

yani demek istediğim, herkes 1. 2. çocuğunu doğurmuş daha ben de düşüncesi bile yok :)))):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

herkes için hayırlısı

heee iyi o zaman...inşallah yakın zamanda sende iyileşir bebek düşünür ve anne olursun.öyle valla biz geç kalmışız onlara nazaran.ama ben onlara göre geç de evlendim.

heee iyi o zaman...inşallah yakın zamanda sende iyileşir bebek düşünür ve anne olursun.öyle valla biz geç kalmışız onlara nazaran.ama ben onlara göre geç de evlendim.

bunu her konuda dile getiriyorum artık beni tanıyan bunu okumaktan bıkmıştır :)

ev aldık onu ödüyoruz. o yüzden erteliyoruz. hazır ertelemişken tedavimi de olayım istedim. bakalım. kısmet :)

ben de 24 yaşımda evlendim. 3 yıl 4 aydır evliyim. :)

sen kaç yaşındaydın?

kızzlaaarrr hamileyim adetim bugün 1 gün geçmişti biraz önce idrarda tes yaptım 2 dk içinde 2. çizgi pespembe oldu daha dün testi yaptığımda ikinci çizgi hayalet gibi çıkmıştı 1 gün içinde tam netleşti yani o sonradan çıkan hayalet çizgileri bende inandım şimdi yani

ohh maaşallah maaşallah:nazar::nazar::nazar: Allah kucağına almayıda nasip etsin canım eee hamişlerin duaları kabul olurmuş şimdi bize bol bol dua et olur mu :KK54:

kız bu ne kadar belirti şmdiden:KK53:
birzdan doğurcan nerdeyse:KK60::KK60::KK60::KK62::KK62::KK62:

aman aman 9 ay daha sık dişini anacım:KK52::KK52::KK52::KK52:

akşam akşam hem güldüm hem heycanlandım :KK1:
süpersiniz kızlar :KK9:
yeni hamiş olan iki arkadaşada hayırlı olsun inşallah :KK49:
sohbetiniz harika uzun zamandır unuttuğum duyguları sayenizde yeniden yaşıyorum
bende 2. evladı düşünmeye başladım bu aralar sizlerin duygular bana heyecan verdi sağolun
13 yaşında bir oğlum var artık kardeş zamanı dedik inşallah abisi gibi bir evlat daha nasip eder rabbim
19 yaşında anne olunca pek yaşanmamış benim duygular şimdi anlıyorum inşallah bu kez hakkını veririm :KK49:
rabbim hepinizin yavrularını sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :nazar:

bunu her konuda dile getiriyorum artık beni tanıyan bunu okumaktan bıkmıştır :)

ev aldık onu ödüyoruz. o yüzden erteliyoruz. hazır ertelemişken tedavimi de olayım istedim. bakalım. kısmet :)

ben de 24 yaşımda evlendim. 3 yıl 4 aydır evliyim. :)

sen kaç yaşındaydın?

26 yaşındayım ben

akşam akşam hem güldüm hem heycanlandım :KK1:
süpersiniz kızlar :KK9:
yeni hamiş olan iki arkadaşada hayırlı olsun inşallah :KK49:
sohbetiniz harika uzun zamandır unuttuğum duyguları sayenizde yeniden yaşıyorum
bende 2. evladı düşünmeye başladım bu aralar sizlerin duygular bana heyecan verdi sağolun
13 yaşında bir oğlum var artık kardeş zamanı dedik inşallah abisi gibi bir evlat daha nasip eder rabbim
19 yaşında anne olunca pek yaşanmamış benim duygular şimdi anlıyorum inşallah bu kez hakkını veririm :KK49:
rabbim hepinizin yavrularını sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :nazar:
umarım sende tekrar o duyguyu en yakın zamanda yaşarsın ilk çocuğu nasıl büyüttüğünü bile anlamıyosun ama ikinciye daha heycanlı oluyor insan

ooooooo maşallah kızlar.gebelik takvimleri bile kondurulmuş :KK1: Rabbim nazarlardan korusun :nazar:
ama ben demiştim hamilesin diye dimi mirage.yok çok silik çıkıyo,yok 15dk sonra çıkıyo...hamilesin işte arkadaş.Şimdi bol bol "subhanallah" çekin bebeğiniz sağsalim ve tastamam tutunsun göbüşünüze :KK49::emir_bebek:

ooooooo maşallah kızlar.gebelik takvimleri bile kondurulmuş :KK1: Rabbim nazarlardan korusun :nazar:
ama ben demiştim hamilesin diye dimi mirage.yok çok silik çıkıyo,yok 15dk sonra çıkıyo...hamilesin işte arkadaş.Şimdi bol bol "subhanallah" çekin bebeğiniz sağsalim ve tastamam tutunsun göbüşünüze :KK49::emir_bebek:
evet cnm sen sölemiştin doğru demişsin dün yine test yapmıştım 2 dk içinde çift çizgi oldu demekki beklemek gerekiyormuş

X