Bölgesel İncelme powerplate mi yoksa pasif jimnastik mi?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

juno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
4.301
46
arkadaşlar bir fırsat sitesinden 10 seans power plate ya da pasif jimnastik paketi aldım. hangisini yapacağıma karar veremedim ama.. telefondan aldığım bilgiye göre pasif jimnastij 45 dakika sürüyormuş problemli bölgeye uygulanıyormuş, power plate ise 10 dakikaymış ve sorunlu bölgelere uygulanıyormuş..
pasif jimnastik ya da power plate yaptıran var mı? memnun kaldınız mı? tavsiye eder misiniz??

yok mu arkadaşlar tavsiyede bulunabilecek olan??

evet arkadaşlar power plate hakkında bende bilgi almak istiyorum...
kullanan yokmu?

pasif jimnastik sonrası masaj önemli o yüzden power plate daha iyi ben denemiştim heryerin çalışyor aynı şieyden bahsediyodsk on dakka mı on beş dkkamı ne duruysn üzerne çkysn baya harwekt etmş gbi yoruluydn. pasif jimnastiği 2 ay çnce bırktm devam edecektim iyi gidiyodu aama zamanım yoktu gidecek. şimdide ameliyatlı olduğm için gidemiyorum.

iyi sonuç için 20 seans lazım bence pasife. ve sonrasında mutlaka masaaajjj..

sonras ıderken pasif biter bitmez o seans da yapılan masaj. ben öyle yaptırmıştım yedi seans da fark başlamıştı. ama power plate daha iyi bence :) onu mersinde bulamaynca gidememiştim :))

an itibarıyla bir kaç saat önce gittiğim power plate den dolayı bitap halde oturuyorum. muhakkak power plate seçin. hatta ayrıca bir power plate paketi alıp haftada 2-3 gidin. ben de kavitasyonla birlikte pasif jimnastik alıyorum(bende tek seçenekti) asla birbirinin yerini tutacak şeyler değil. power plate bildiğiniz spor yaptırıyor, pasif jimnastik yattığınız yerden masaj gibi bir şey. sırf o yüzden ayrıca başka bir yerden power plate aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…