Poliple gebe kalanlar

Kaç dakika sonra uyandınız peki? Anestezinin etkisi ne zaman geçti? Ben de gelecek reglden sonra olacağım, biraz korkuyorum açıkcası...
Gerçekten korkma canım hicbirsey yok gerçek bir ameliyat bile sayılmaz içerde toplan on dakika kalmışım odaya geldiğimde uyaniktim zaten kanamam ve ağrım olmadı bazı kişilerde birkaç gün kanama oluyormuş bu normal . Doktorumun kendi kliniginde oldum ben anestezi doktoru çağrıldı damar yolu açıldı ameliyat bitene kadarda başımda durmus

Tamamm, çok teşekkür ederim inşaAllah ben de sorunsuz bir şekilde atlatırım

Ameliyata ne kadar ödediiniz acaba ve nerede yaptırdınız

Kızlar ben de Histeroskopi laporoskopi oldum tüp bebek 1 transfer olumsuz olunca ve ameliyat sonucu endometrial polip çıktı 2. Transferimi oldum 4 gün önce inşallah bebeğim tutunmuştur ayrıca bende hsg de ultrasonda vs görünmedi hiç bir şekilde

İnşallah tutmustur canım inşallah zaten tüp bebek öncesi polip ve miyomlarin muhakak alınması gerekiyor yoksa bebek tutunamayabilor yada sıkışıp düşük olabilir iyi yapmışsın güzel haberini bekliyorum bize şimdilik tüp bebek tedavisi onerilmedi herşey normal dendi gerek yok dedi doktorumuz ama nasip bekliyoruz

Ayyy sağol canım inşallah Allah razı olsun inşallah sende tüp bebeğe gerek kalmadan miniğine kavuşursun rabbim büyük kaç yıllık evliydiniz

Merhaba konuyu ben açmıştım..Kızlar ofis histereskopi ile polipleei canlı canlı almaya çalıştılar ama verilen şu ve basınçla çok ağrı çekince işlem yarıda kaldı...bu sebeple doktor ara verdi bir sonraki adet bitiminde gel bu kez yine ofis histereskopi ile alcaz bu sefer anestezi altında yapicaz dedi..adet bitiminde gttgmde doktor izne çıkmıştı kaldı o ay..bugün yine adet oldum ya i 1 hafta sonra ameliyat olurum diye düşünüyorum adetim 6 gün sürüyor...son durum bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…