polikistoverim gebe kalmak icin ne yapmaliyim

gulnazik uzan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
27
4
21
polikistover teshisi kondu sökturucu kullanmadan adet goremiyorum ama anne olmak istiyorum ne yapmaliyim yumutlamayi harekete gecirmek icin ne yapmam gerekiyo kullanmadigim.ilac kalmadi bitkisel yollar varmidir varsa nedir

polikistover teshisi kondu sökturucu kullanmadan adet goremiyorum ama anne olmak istiyorum ne yapmaliyim yumutlamayi harekete gecirmek icin ne yapmam gerekiyo kullanmadigim.ilac kalmadi bitkisel yollar varmidir varsa nedir
Bal çörek otu ve tarçın kürü onu kullanıp hamile kalabilirsin soğan kürü de aynı şekilde bol bol havuç yiyebilirsin yumurta catlamasina iyi geliyor ovulasyon testi kullanıp yumurtlama günlerini takip edebilirisn

benimde durum aynı yumurtlama olmuyo. hiç bitkisel yol denemedim ama bizim gibiler için işe yarayacagını sanmıyorum. ilaçlarla bile zor oluyor ot çöp ne işe yarayyacak ki. bence nasip olacagı günü bekliyo.. bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…