Polikistik over olupta klomen kullanan var mı

polt06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
78
10
25
Kızlar 2 yıllık evliyim gebelik oluşmadı pcos hastasıyım doktor 6 aylık diyetten sonra bu ay KLOMEN tedavisine başladık kullanipta hamile kalan var mı

Hayırlı olsun bende ilk defa ilaç kullanıyorum inşaallah güzel bir sonuç alırız

merhaba 3. gun testlerinde lh fsh oranı kaç bakıldı mı hiç. ayrıca kilo vermeden ziyade protein ağırlıklı beslenın glutensız beslenın. bunları çıkarınca zaten kilo veriyorsun onunla bırlıkte yumurtalıklar rahat calışıyor

Genelde ilaçlar etkisini 2 3 ay devam ettiriyormus bizede umut oldunuz Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın artık toplumun içine dahi girmek istemiyorum konu hamile misin yok mu artık biseyler tedavi olsa olsun büyük acı.

Benim değerlerim genellikle normal çıkıyor Amh yüksek polikistik over olduğum için genellikle protein ağırlıklı besleniyorum 76 kilodan 58 düştüm

Kızlar 2 yıllık evliyim gebelik oluşmadı pcos hastasıyım doktor 6 aylık diyetten sonra bu ay KLOMEN tedavisine başladık kullanipta hamile kalan var mı
Ben rahim filmi çektirdikten sonraki ay günde 4 tane klomen kullanarak 2 tane yumurta büyüttüm. Çatlatma iğnesi de oldum ve hamile kaldım. Pcosluyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…