Polikistik over olup tedavisiz hamile kalanlar yazar mısınız

solisss

yarına kalır da yanına kalmaz...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2016
934
460
Evet kızlar yüreğime su serpin umudum olun

Malesef canim bende pkoluyum klomen avitrelle kullandim 5 ay olmadi
Hsg cekildim ilk ayimdayim gebe kalmadim ve kalmadigim gibi adet gecikmem oldu

Çok zor ve zahmetli bi iş ya Allah yardımcımız olsun

Canım bende pkoyum 3yıllık evliyim 2 kere femara sayesinde hamile kaldım ama birinden kalbi durdu biride kimyasal oldu ama sonuç olarak ileri derece pko olup hamile kalabildim

Canım bende pkoyum 3yıllık evliyim 2 kere femara sayesinde hamile kaldım ama birinden kalbi durdu biride kimyasal oldu ama sonuç olarak ileri derece pko olup hamile kalabildim
Bende de ileri derece pko var düşük olmasın diye bi şey yapılmıyor mu

Kızlar bendede polikistik var adetlerim düzensiz ama hormonlar normal değerde. Bu kadar ümitsiz olmayın. Bende gebelik düşünüyorum Allah ne zaman verirse o zaman bebişimiz olur inşallah. forumları okuyun bisürü polikistik olupta gebe kalan var. Destekleyici şeyler yapın gördüğüm her yere yazıyorum hayıt tohumu ve soğan suyu çok işe yarıyormuş. Ben hayıt çayına başladım ümidimizi yitirmeyelim..

Malesef canim bende pkoluyum klomen avitrelle kullandim 5 ay olmadi
Hsg cekildim ilk ayimdayim gebe kalmadim ve kalmadigim gibi adet gecikmem oldu

Bende de ileri derece pko var düşük olmasın diye bi şey yapılmıyor mu

Ben varım canım hiç korkma ilk çocuğum kendiliğinden oldu .Ikıncı de ise adetim düzelsin diye dogum kontrol hapi aliyordum ve o anda hamile kalmışım.

Bendede pko var yumurtlamam oldu bu ay ovu testi kullaniyorum cift cizginin ustunden 22 gun gecti hala adet olamadim daha oncede kullandim bu testten ama ilk defa basima boyle bisey geldi

Bende polikistlik overim canim evlendikten snra ilk istedigim ay gec dolleneme ile hamile kaldim cok sukur. Ama oncesinde kist oldugu icin bir ay d.kontrol ilaci kullanmistim. Snrasinda 2 sene olmadi ikinci bebisim. Hayit suyu iciyordum hormonlara cok iyi geliyordu. Sonra hsg cekindim cok bunalmistim cunku sonra o ayda hayit suyunu ictm macun almistm oncesinde onu bende yedim esimede yedirdim. Tikaniklik veya yapisiklik yoktu ama hamile kalma orani yukseliyor diye yapabildiklerimi yapayim dedim. Aklima geldikce ictm onlari cok kasmadim olursa olur olmazsa doktora gitmeyecegim demistm. Cok adet sancm vardi bugun olcam.yarin olcam derken hamile oldugumu ogrendim. Darisi senin basina insallah :) sen ne kadardir istiyorsn?

Sagol canim 4 sene olucak benimde 2 ci senemde bende tedavisiz hamile kaldim cok agrim vardi sanci giriyordu sag tarafima en son acilde ogrendim degerim 69.70 di iki gun sonra dusk vaptim malesem evlendimden beri istiyoruz doktorum peko var demisti tedavisiz olmaz diyordu oldu .bende cok sey yaptim esime keci boynuzu suyu ben hayitta ictim incirde yaptim soganda ama ogrendimki incir kuruyle hayitin prolaktini yukseltiyormus sonra yapmadim biraktim onlari en son bu ay kasik cektirdim ovulasyon gunune kadar testere disli aslan pencesi cayi ictim meryem ana eli otu kullandim hergun meryem suresi okudum namazada basladim gunum gecti test yaptirdim 0.100 cikti gebelik yok rahim duvarinda kalinlasma var sokturucu verdi kullandirtmadi esim bisey vardir diye bekliyorum 10 gun olcak daha olmadim

Kızlar bende pkoluyum bu ay 1 hafta kadar hayıt suyu içtim ayın 10 unda HSG çekildim bekliyorum ama kaşıklarımda ağrı var nedendir bilemedim inşallah bebiş gelir

Canim benimde bi dusugum oldu kasiktada agri oluyordu aniden saniyelik batmalarimda oluyordu gebelik testi yap istersen

Bende polikistlik overim canim evlendikten snra ilk istedigim ay gec dolleneme ile hamile kaldim cok sukur. Ama oncesinde kist oldugu icin bir ay d.kontrol ilaci kullanmistim. Snrasinda 2 sene olmadi ikinci bebisim. Hayit suyu iciyordum hormonlara cok iyi geliyordu. Sonra hsg cekindim cok bunalmistim cunku sonra o ayda hayit suyunu ictm macun almistm oncesinde onu bende yedim esimede yedirdim. Tikaniklik veya yapisiklik yoktu ama hamile kalma orani yukseliyor diye yapabildiklerimi yapayim dedim. Aklima geldikce ictm onlari cok kasmadim olursa olur olmazsa doktora gitmeyecegim demistm. Cok adet sancm vardi bugun olcam.yarin olcam derken hamile oldugumu ogrendim. Darisi senin basina insallah :) sen ne kadardir istiyorsn?
Allah evladını sana bağışlasın ilk gebeliğin düşükle mi sonuçlandı ben düşük yapıyorum şu an şubttan bu yanadır istiyorum ama kıstım vardı diye dkh kullandım

sancı gibi değil de batma gibi ani değil ama sürekli olan bişey
Gebelik testi yap benim de kıstım vardı hep ağrı yapıyordu geçen ayda aynı ağrılar olunca kisttir dedim dikkat etmedim meğersem kıstım erimiş Bebişim varmış bende bu ay hep stres yaptım ilaç kullandım ağır işler yaptım bilseydim bebiştir dikkat etmezmiydim sakın ihmal etme

Ben ...

Hafif pko var dediler polip var dediler hic ummadigim anda kaldim.insallah tez vakitte kalirsiniz caninizi sikmayinnsogan kuru icin.
Allah size bağışlasın bende çörek otu bal tarçın yapmayı düşünüyorum bu ay bakalım

X