POLIKISTIK OVER OLUP KÜRLERLE HAMILE KALAN VARMI AYRICA ADETI DUZENLI OLAN VARMI BENIM DUZENLI AMA HAMILE KALAMIYORUM

Kirmzi kis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
2
0
31
POLIKISTIK OVER OLUP KÜRLERLE HAMILE KALAN VARMI AYRICA ADETI DUZENLI OLAN VARMI BENIM DUZENLI AMA HAMILE KALAMIYORUM

Pkolyum. ne lanet bir hastalık. Kendimi bildim bileli çekiyorum bı hastalığı. Bir kIzım var hamd olsun 1yılsonra hamile kaldım tedavi ile (aşılama) öncesinde de bir düşüğüm vardı hamileliğimden 6-7ay öncesinde. Şuanda adetim daha düzenli nprmalde kendiliğimden adet olamazdım bebeğim olana kadar. Ama doğumdan sonra bayağı düzeldi şuan adet görüyorum fakat yumurtlama var mı bilmiyprum. İkinci çocuk düşünmeye başladık bakalım inşallah bu sefer tedavisiz olur 🙏🏻 Bizim de sınavımız bu hastalık gerçekten çeken bilir. Tek problem çocuk da değil ki… kıllanma, kilo sorunu, Çok zor kilo verip hemencecik alma, çoğumuzda şekere yatkınlık… daha sayamadığım çok şey var allahım yuardım etsin hepimize tezvakitte tedavisiz hamilelik nasip etsin.

Pkolyum. ne lanet bir hastalık. Kendimi bildim bileli çekiyorum bı hastalığı. Bir kIzım var hamd olsun 1yılsonra hamile kaldım tedavi ile (aşılama) öncesinde de bir düşüğüm vardı hamileliğimden 6-7ay öncesinde. Şuanda adetim daha düzenli nprmalde kendiliğimden adet olamazdım bebeğim olana kadar. Ama doğumdan sonra bayağı düzeldi şuan adet görüyorum fakat yumurtlama var mı bilmiyprum. İkinci çocuk düşünmeye başladık bakalım inşallah bu sefer tedavisiz olur 🙏🏻 Bizim de sınavımız bu hastalık gerçekten çeken bilir. Tek problem çocuk da değil ki… kıllanma, kilo sorunu, Çok zor kilo verip hemencecik alma, çoğumuzda şekere yatkınlık… daha sayamadığım çok şey var allahım yuardım etsin hepimize tezvakitte tedavisiz hamilelik nasip etsin.
Amiin canımm aminnn benimde duam hep o yönde rabbim hakkımızda en hayırlısını nasip etsiin ❤️

Ben polikistik overim 17 18 ay hiç bir şekilde gebelik oluşmadı üstelik yumurtladığım halde. 2 ay inofolic combi kullandım gebelik öncesi folik asit ve kist oluşumunu engelliyor dedi doktor ve alternatif tıp olan sülük tedavisi uyguladım ve bu ay hamile kaldım

2. Evliligim yillardir olmuyor dogru duzgun tedavide goremedim artik cok yoruldum😥
Tabi ki bilimsel tedavi de önemli ama bana hep sülük diyorlardı. Dalga mı geçiyorsunuz diyordum. Avrupa da da alternatif tıp sülük merkezleri varmış.
1) Çene 2) göbek deliği 3) kuyruk sokumu 4)bileğe doğru iç bacaklar (sağ ve sol)
Deneyebilirsiniz. Bana yunurtlalıkların üstü ve vajina içi de dediler ama hijyenik ve güvenilir bulmadım. Ben normalde pko sebebi ile düzensiz yumurtlarım bu ay adetten 3 gün sonra yunurtlamışım. Sülük vesile oldu

Bende polikistik over hastasiyim doktorum ilaçsız hamile kalamazsın dedi ilac kullandım hamile kaldım ama 2 hafta sonra kimyasal gebelik geçirdim tekrardan düşünüyorum kürlerle hamile kalan varmi yardımcı olurmusunuz

X