Pocs , femara , çatlama iğnesi?

Ne demek canım her zaman . Ağrılarım var kasıkta ve alt karında affedersin lavaboya giderken sanki rahimim yere düşücek gibi hissediyorum diğer tedavilerde bu kadar uzun süre ve bunun gibi ağrı olmamıştı
Ayy hade bakalım inşallah müjdeli haberi verirsin kaç gün oldu ovitrla yapali

Yok kullanmadım bitki çayı sadece agnucaston (hayit hapi) onu kullandim
Yarın doktora gideyim ben en iyisi doktorum girmedi bask a doktor vardı ona baktirdim kendi doktorum büyümediyse belki yine devam ettirir okadar hormon ilacı aldım inşallah buyur boşuna gitmez emeğim

Naptın canım gittin mi doktora
Gittim canım bu aydan hiçbişey anlamadım doktorum yoktu diye bask a doktora gittim sağda 30 mm solda en buyugu 12 milim 3 yukurta dedi 2 gun sonra kendi doktoruma gittim sağdaki 30 mm çatlamış bugunu degerlendir dedi solda çok küçük 2 tane var onlarda olmaz dedi 12 mm olani gözükmedi hiçbirşey anlamdım başlamadan bitti bu ay 2 ayrı doktor ıkiside farklı gordu

Gittim canım bu aydan hiçbişey anlamadım doktorum yoktu diye bask a doktora gittim sağda 30 mm solda en buyugu 12 milim 3 yukurta dedi 2 gun sonra kendi doktoruma gittim sağdaki 30 mm çatlamış bugunu degerlendir dedi solda çok küçük 2 tane var onlarda olmaz dedi 12 mm olani gözükmedi hiçbirşey anlamdım başlamadan bitti bu ay 2 ayrı doktor ıkiside farklı gordu
30 mm yumurta dollenmez diye düşünüyorum kalitesiz olur diyorlar olurda tutarsa mucize gibi bisey olur ama umudum gitti çok üzüldüm okadar hap içtim yumurtamdan hiçbişey anlamadım

Canım sen yine de değerlendir bu ay kontrol için bende farklı doktora gittim ilişkinin dakikasına kadar ayarladı 1 dakika bile geçmesin dedi ama o gün görümcem arabasıyla kaza yaptı karışık bir gün oldu belirlenen saaten 1 saat sonra ilişki oldu Ve gün aşırı ilişki önerdi biz her gün yaptık😅 düzeni bozduk inşallah tutmuştur 2-3 aydır robotlaştığmızı farkettik yine de olmadı bizde düzeni bozduk 😅😅

Canım sen yine de değerlendir bu ay kontrol için bende farklı doktora gittim ilişkinin dakikasına kadar ayarladı 1 dakika bile geçmesin dedi ama o gün görümcem arabasıyla kaza yaptı karışık bir gün oldu belirlenen saaten 1 saat sonra ilişki oldu Ve gün aşırı ilişki önerdi biz her gün yaptık😅 düzeni bozduk inşallah tutmuştur 2-3 aydır robotlaştığmızı farkettik yine de olmadı bizde düzeni bozduk 😅😅
Geçmiş olsun canım. Haklisin valla gerçekten robotlastik bildiğin. 😁😁 ALLAH OL DER OLUVERIR. elbet bizde o güzel haberi alıcaz herşey allahın takdiri. Inşallah tutmuştur canım. Allh gönlüne göre versin. Bende doktorların söylediklerine gore hiçbişey anlamadım ve olumsuz düşünmem lazım ama allaha sığındım yinede biliyorum o isterse gerisi teferruat olmasada önümüzdeki aylar elbet bizde müjdeli haberi akacağız

Geçmiş olsun canım. Haklisin valla gerçekten robotlastik bildiğin. 😁😁 ALLAH OL DER OLUVERIR. elbet bizde o güzel haberi alıcaz herşey allahın takdiri. Inşallah tutmuştur canım. Allh gönlüne göre versin. Bende doktorların söylediklerine gore hiçbişey anlamadım ve olumsuz düşünmem lazım ama allaha sığındım yinede biliyorum o isterse gerisi teferruat olmasada önümüzdeki aylar elbet bizde müjdeli haberi akacağız
3 aydır doktorun dediğiyle hareket ettik sonuç alamadık olacağı varsa her türlü olur ben burda çatlama iğnesinden sonra çatladığı gün ilişki olmayıpta 3-4 gün sonrasından bir kez ilişkiyle hamile kalanlar gördüm yeter ki Allah ol desin

• Beğen
Reactions: pus
Kızlar bugün çatlatma iğnesi 11. Gün normal kaset testte 1. Attığım gibi 10. Günde ise 2. Attığım gibi çıktı yorumunuz nedir kan vermeli miyim sizce yarın 🥺nurdan bu başka arkadaşla konuştuğumuzda 10. Günde kaset test bu kadar koyu olmaz demişti eğer iğne etkisi olsaydı

Eklentiler

• IMG_4216.jpeg
    IMG_4216.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 11
  • 4D18C58C-C454-410D-9FA5-4D1D65623240.jpeg
    4D18C58C-C454-410D-9FA5-4D1D65623240.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 11
Hayırlı olsun canım büyük ihtimalle hamilesin kan ver hemen ne şekilde hamile kaldın tedaviyle mi sende mi pcoslusun

X