pnömokok aşısı

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
arkadaşlar pnömokok yaptıran annelere sorum olcaktı ateş falan oluyomu aşıdan sonra ben pazartesi yaptırcam salıda kayseriye gitcemde ateş falan oluyomu merak ettim rahatsızlık falan yapıyosa ertelerim bi kaç gün

• Konu Sahibi EU2
canımm bizde ateş felan olmadı ama huysuzluğu oldu.bende erteletmiştim.23 nisana denk getirdim ki tatil oluyo kendim rahat rahat bakarım diye.cok problem olmuyo erteletmek .şimdiden geçmiş olsun canımmm

• Konu Sahibi EU2
benim oglum bir gun ateslendi canim ama huysuzluk felan yapmadi atesten baska bir sorun cikmadi sukur hatta vuruldugu gun disari bile cikmistik sipanin keyfi cok yerindeydi surekli atesini kontrol altina almistim 39 a ciktiginda fitil koymustum ben sende oyle yap istersen kesin gitmek zorundaysan dr ates dusurucu fitil veriyor zaten ama her cocukta etki farkli oluyor

• Konu Sahibi EU2
canim benim kızımda yapmamişti.sanirim bünyeye göre degişiyor.ama kesinlikle huysuz oluyorlar.aşı yerinde agrida oluyor.bende fitil veriyorum agiriyi kessin diye.sakıncası yoksa erteleyebilrsen ertele canim çünkü huzursuz olursa yollarda çekilmez olur.

• Konu Sahibi EU2
benim oğlumda ateşlendi ama aşıdan yaklaşık 8 saat sonra şurup vermeme rağmen 39 dereceyi gördü ateş ölçer 1 gün sürdü huzursuzluğu

• Konu Sahibi EU2
bizdede ateş yada herhangi bir rahatsızlık olmadı ama ben tedbir olarak aşıya gitmeden önce şurup vermiştim.

• Konu Sahibi EU2
benim yaptırsdıgım aşılarda hic ateş olmadı

• Konu Sahibi EU2
çocukların sanırım bünyelerine bağlı bende şurup vermeme rağmen aşı öncesi ve sonrası bi süre sonra ateş yaptı çok fazla değildi ama yinede huzursuzdu yavrum pek bi bitkin bakıodu bana

• Konu Sahibi EU2
canım bende dün yaptırdım 2.dozunu.. ateş yok.. ascık huy değişio nazlanıo ama olcak okadar a.s

canım ben bebeğime yaptırdım ateşi 39 u gördü ve ertesi gune anca gecti butun gece elimizde derece basındaa durduk ben biraz fazla evhamlıyımda kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…