El Sanatları Plastik şişelerden avize gördünüz mü???

Canım çok güzel olmuş gerçekten emeğine sağlık.Geçen gün derya baykalın programında da bunun renksizinii yaptılarr tabii onların yaptığıı hiç hoş olmadıı.Galibaa nettee arama yaparkenn senin bu plastik şişeden avizeyi görüpp programda uygulamışta olabılırlerr hehe :)yakaladım :lepi:

çok güzel olmuş canım eline emeğine sağlık maşallah.....

vaLLa çok harika gözüküyoo hemşeherimmm Şeniz
eLLerine sağLıkk,evini tarif et de geLem görem yakındannn :roflol:

süperrrrr olmuşşş vallaaa...bayanların zeki oldukları heryerden belli oluyo:):):):

ablam,memleketimin en becerikli hatunusun allahıma,kaydirigubbakcemile5
ellerine sağlık çok zevkli hoş bi tasarım olmuş,bayıldım bende,
üşenmessem deniyecem çocuklarımın odasına:kedi:

çok güzel çok canlı olmuş. bende yapmak istiyorum. inşallah üşenmediğim bir ara olursa yaparım. sanırım sıkı bir çalışma ile 2 günde yapılır değil mi?

Değişik ve hoş olmuş..Elinize sağlık renkli renkli..Cam boyası kullanmadım ama hiç, nasıl kolay oluyor mu boyamak?

canım roşum bende bunları çocuk odasına yaptım fakat renkli olduğu için odadan çıkardım.. çocuklar rahat ders çalışamadılar..ama antreded güzel duruyor..tavsiye ederim yaparsın sennnn...

er_ca 2 gün de yapabilirsin..küçük çocuğun yoksa..yapması çok kolay...kolay gelsin..

hülya cam boyası kullanımı kolay ...bunları çok önceden yaptım yeşil olanları boyamıyorsunuz gazoz şişeleri yeşil olanı kullanın diğer renkleri alıyorsunuz..çok pahalıda değil üstelik..kolay gelsin..

süpper olmuuuuşşş. 40 yıl düşünsem aklıma gelmez alkisalkisalkis

çok beğendim, rengarenk cıvıl cıvıl. cam gibi duruyor. emeğine sağlık..

çok güzel özellikle teras katında hoş olur.çünkü loş bi ışık veriyodur sanırımCADIARZU

X