Plasenta previa kanamanız ne zaman bitti

bayanacizane

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
469
84
Kızlar 16 haftalıkken ciddi kanama yaşadım plasenta previa ve plasentada kanama varmış 18 oldum hala kahverengiler sürüyor ne zaman biter bitmezse sıkıntı yaşar mıyım sizin ne zaman bitti çok korkuyorum kan görmekten psikolojim bozuldu artık

Merhaba benim de 6.5 haftalıkken olmuştu şimdi 9 haftayı geçtim hala devam ediyor kahverengi akıntı. Doktora soruyorum kanama alanı var normal diyor . Başka doktora sordum o da normal dedi. Ama ikisine de risk ne zaman biter dediğimde doğurduğun zaman diyorlar. İnşallah en kısa zamanda geçer

Plasenta previa mı sizin de

Protestan hem fitil hem de iğne kullanıyorum. Direk perinatolaga başladım evet. Doktorunuza tekrar danıştınız mı devam ediyor diye

Protestan hem fitil hem de iğne kullanıyorum. Direk perinatolaga başladım evet. Doktorunuza tekrar danıştınız mı devam ediyor diye
Sürekli dinlen ayağının altına yastık koy bol su iç bir de. Evet iki gün önce kontrole gittim zaten. 20. ci haftayı beklicez dedi bebek büyüdükçe düzeliyormuş genelde düzelmezse yatışa devam

Merhabalar ne durumdasınız öğrenmek istedim bende 21.haftada bi kanama yaşadım çok yoğun değil ve tekrarlamadı plasenta aşağıda dedi daha önce hiç denmemişti yukarı çıkar mı bu haftadan sonra progestan ilaca başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…