Pkosa;hipertiroide ragmen hamileyimmmmm

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
Selam kızlar sonunda ben de hamileyim hem de hiç beklemediğim bir anda 3 aydır adet olmuyordum geçen hafta mide bulantıısı vardı çok şiddetli guatrdan şüphelendim tansiyonum düşük çıktı ben de netten baktım guatr hızlı düşerse tansiyon da düşermiş hemen guatr dr gittim adet durumun ne dedi 3 aydır adet olmuyorum dedim kan verdim ultrasonla midene bakılsın dedi ultrasonda bebeğin kalp atışlarıyla hamile olduğumu ögrendim sonunda

Gozun aydin canim tebrikler, ne guzel bak allahim hic beklenmedik anda ne guzel mujdelendiriyor degilmi canim. Ins rabbim tamamina erdirsin ve bebislerimizi saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin canim. Bende 6 haftalik hamileyim

tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
darisi basimiza insallah

canım tebrikler allahım kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza canım

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini darısı tüm bebek istiyenlerin başına

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini darısı tüm bebek istiyenlerin başına

ne süper bi haber bu. ben de de pko vr. klomen ve iğne tedavisine başlıcam.sen tedavi görüyormuydun canım. Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin.

Tebrik ederim.Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza.

tebrikler canım ,Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..özlemcim nasıl yani 3 aydır adet olmuyorum demişsin bu zamana kadar hiç belirtin olmadı mı?son günlerde mi bulantın oldu canım..benim de 1,5 aydır geçiyo adetim ama hiç belirtim yok..öptüm canım..

özlemcim seni tanıyorum çok istediğinide biliyorum sonunda muradına erdin çok şükür darısı bizlere inşşş

selam arkadaşlar güzel dilekleriniz için çok teşekkürler rabbim isteyen herkese bebek nasip etsin evet bir pkolu olarak hep bu başlığı hayal etmiştim sonunda oldu bebeğim beni uğraştırmadan kendi geldi tedavi olmadım hatta hamile olacagıma ihtimal bile vermedim

canım seninle daha önce pko başlıklarından birinde yazışmıştık, duyunca çok sevindim.
tebrik ediyorum, Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. bu arada sen glikofen falan kullanıyormuydun. eğer kullanıyorsan dr una da danışıp hamileyken de devam et bence. düşük tehlikesini önlüyor pko lularda. ben 5. aya kadar kullanmıştım. aklında olsun.

X