PKOS,Beta HCG,Test YARDIM

Ay inşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin sağlıklı bir şekilde kucağına almayı progesteron 26 çıkmış sanırım iyidir diye düşünüyorum bilgisi olan var mı acaba
15 ve üstü iyi diye duymuştum o değeri canım benim neler yaptın bu süreçte biraz anlatabilir misin herhangi bir tedavi görüyor muydun

15 ve üstü iyi diye duymuştum o değeri canım benim neler yaptın bu süreçte biraz anlatabilir misin herhangi bir tedavi görüyor muydun
Sadece inofolic pembe olanı kullanıyordum 2 3 aydır. Onun dışında bir şey yapmadım. Ama sanırım gerçekten de kafayı boşaltmakla alakalı. Bu ay biraz daha saldım. Düşünmedim başka şeylerle ilgilendim. Şuan hala inanamıyorum da genelde bunları ben sorardım birileri bana cevap verdi. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

bende de pcos var ve esimin de sperm değerleri sorunluydu. ama doğal yoldan hamile kaldım. tam kendimizi tüp benek için hazırlamaya karar vermisken hem de. umutsuz olma bence kuzum benim. İnşallah Allahım en güzeliyle mükafatlandırsın sizi. nasıl zor olduğunu o kadar iyi biliyorum ki. ama inancın hiç kırılmasın.

1,5 2 saat dediler ama 3,5 saat oldu hala çıkmadı progesteron da bakacaktı. Belki ondan uzamıştır. Ama sabırsızlık öldürecek beni senin hamişlik nasıl gidiyor belirtiler vs
Valla ağrılarım baya hafifledi arada oluyor normal oda şuan bir şey yok pek göğüs hassasiyetim var biraz yorgunum öyle kusma vs mide bulantısı yok daha 5 hafyalik olduk işte bakalım inşallah böyle devam eder

Ay benim regl olacak gibi ağrım var valla. Uzanınca geçiyor ama. Normal mi bu olumsuz bir durum olmasından endişe ediyorum sen daha tecrübelisin bana göre Şuan

Ay benim regl olacak gibi ağrım var valla. Uzanınca geçiyor ama. Normal mi bu olumsuz bir durum olmasından endişe ediyorum sen daha tecrübelisin bana göre Şuan
Normal benimde öyleydi yürüdüm de vs ağrım olurdu uzandimda iyi gelirdi normal yani sonucta yerleşiyor bebiş

Çok teşekkür ederim evet zor ama umudumu yitirmedim nasip , bu arada allah bağışlasın sevindim senin adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…